Galatasaray Fenerbahçe'yi Kadıköy'de En Son Yendiğin de Kaç Yaşındaydınız?

Ben 14 Yaşındaydım Siz Kaç Yaşındaydınız?

Güncellemeler:
Not: En Son Galibiyeti 1999 daydı..

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• 9. Bu cok onemli bir sey degil. Ayni sey arena icin de gecerli olacak. Bu iletiyi sakla. 15 yil sonra goruselim.

0|1
    0|0
    • Arenada 2 Defa Yenilmedi mi gs
      Hemde Açılışda Güle Güle Oturun Damgası Vuruldu.
      İmza KRALEX :))

• Herkes gider, biz kaliriz; biz Galatasarayliyiz

• Zuahahaha İlk Kaçanlardan (Temsili) ;)

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 20

• Arkadaşlar biz bu galibiyetleri zaten Şampiyon olmak için almıyormuyuz? Şampiyon olamadıktan sonra ben Feneri Kadıköy'de 30 kere yensem ne yazar?
    Fenerbahçe geldi bizi Arenada 2-1 yendi ondan 2 hafta sonra biz gittik Kadıköy'de Şampiyon olduk, bundan 100 yıl sonra Fbnin bizi Arenada yendiği maç hatırlanmayacak ama bizim rakibimizin sahasında kupa kaldırmamız yüzyıllarca unutulmayacak.

0|1
    0|1
    • Senin 100. cü Yılında Fenerbahçenin Kupa Alması Hatırlanacak Hemde Halı Samiyende Ezerek :) 200. cü Yılınızda Alabilecek misiniz? :)

• bir O Yıldızı Size Takacaz Bukalemunlar Kaçmada Maçtan Sonra :))

• Yav he he

• fenerlilerinde tesellisi bu oldu 15 senedir 2 sene önce sahasında şampiyonluk kupasını kim aldı acaba merak ediyorum

0|2
    0|1
    • Hahaha Yendin mi?
      Beraberliğe Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğuymuş Gibi Sevinenler Sizi :)

• Bu fenerliler ezik oldukları için normaldir kendilerini bir de Galatasaray kadar büyük görüyorlar çok komik bunlar bu alemde tek eğlence fenevbahce diye boşuna demiyoruz

• Çok Büyüksünüz O Yüzden En Çok Size Koymuşuz İstatistiklere Bak Hanzo :))

• 9 yasindaydim ama gs nin fenere 5 atip ustune kupa aldiginda 14 yasindaydim he birde kadikoyde kupa kaldirildiginda 22 :)

0|0
    0|1
    • Sanırım 3-0 dan 4-3 Fenerbahçenin galatasarayı Halı Samiyende Hezimete Uğrattığında Doğmamıştın :))

• Yani busoleminden sonra 15 yas seviyesine inmemek icin yani ergen muhabbetlere rum cocuklari demiyorum türkiyedir galatasaray diyorum.

• Fransız Çocukları Sizi :))

• 3 yasindaymisim hic haberim yok valla. insallah bu hafta sonu da yenemezler
    https://m.youtube.com/watch?v=shp198y1VIQ

0|1
    0|0
  • 18...

0|1
    0|0
  • 3 :D

0|1
    0|0
  • 9 yaşımda donla geziyordum daha

0|1
    0|0
  • hala tek avuntunuz bu mu? :D

0|1
    0|1
    • 3-0 dan 4-3 ü Hatırlıyor musun Halı Samiyende Hasan Vezir? :) 100. cü Yılınızda Halı Samiyende Gömüp Şampiypn Olduğumuzu ya da Devletin Stadın da Bağırta Bağırta Rekor Kırdırıp Alexle Koyduğumuzu? :)

• 4-5 civarları

0|1
    0|0
  • Peki sen sahanızda kupa kaldırdığımızda kaç yaşındaydın ! Biz size kadıköyü yaktırmışız 30 sene yenmesek ne yazar yaa benzin istasyonlarını tribünleri yaktığını ne çabuk unuttunuz :)

0|1
    0|1
    • Halı samiyeni Yakanlarda Konuşur Olmuş ya :)
      O Halı Samiyende Ne Anılarımız avar Ahh :) 3-0 dan 4-3 Ezdiğimiz 6s'ı. Hatta 100. cü Yılınızda Halı Samiyeni Yakıp Sular Koltuklar Attığınızda Şanpiyon Oluşumuz. Ya Devletin Stadının Açılışında Alexle Bağırta Bağırta Yenip Rekor Kırdırışımız Size ve Stochla 50 Nin Öküzü Susturuşumuz :))

• Sizden Çok Yendiğimiz Yok ki Bu Ligde :)
      Kaçmayında Alışıksınız Kaçmaya :))

• Ben burdayım rahat ol yenerseniz tebrik etmeyi de bilrim

• Sahasında kupa kaldırdığımın çocukları :)

0|1
    0|1
  • 5 yaşındaymişim henuz futbolla ilgilenmedigim icin hatirlamiyorum o maçi :D

0|1
    0|0
  • 9 yaşındaydım.

0|1
    0|0
  • 6 yasında

0|1
    0|0
  • ben babamda protein falandım sanırım 21 yaşındayım ama hiç yendiklerini görmedim :D

0|1
    0|0
  • 8 ahahah

0|1
    0|0
  • 3 yaşında 😁😂

0|1
    0|0
  • 5 :)) Fenerbahçeliyim...

0|1
    0|0
  • Sahasında kupa kaldırğımının çocukları hala konuşuyomusunuz siz

0|0
    0|1
    • 100. cü Yıllarında Kupa Kaldırdığımın Çocuğu Seni
      Halı Samiyen de 3-0 dan 4-3 Geçirdiklerimiz
      Devletin Stadı Beleştepe Bağırta Bağırta Açılış Yaptığımız Binnazları Neyin Kafasını Yaşıyosunuz Siz? :)

• Yüzüncü Yılınızda Halı Samiyende Koyduk da Şampiyon Olduk Beraberliğe Sevinerek Değil ;) 3-0 dan 4-3 Halı Samiyen de Geçirdik Ama Sen Daha Dünyada Yoktun Fransız Dölü Seni. Devletin Stadında Bağırta Bağırta Koyduk :))

• Agzını topla yoksa o ağzına giren çıkan şey belli olmaz

• Güzel soru, peki siz Ali Sami yen'de Fenerbahçe kupa kaldırdığında kaç yaşındaydınız?

Sahi ya daha öyle bişey olmadı değil mi?

0|0
    0|0
    • Yenip mi Kaldırdı Gördün mü?
      Sen Yoktun Sanırım Halı Samiyen de 3-0 dan 4-3 Gömdüğümüzde Hayatta :))

• Siz Zaten Satılıksınız Şike Şike Koyduk Size :))

• l*n ne zaman koydun bir söyle hele ya? O ayıyı bir sağ doksana bir sol doksana uzatan kimdi?

Ağzını Bozma ayrıca adam gibi Konuş

Yükleniyor...