Erkekler davranışlarınıza anlam veremiyorum bazen neden acaba?

bi erkek 3 ay kızın peşinden koşuyor, etkilemek için çabalıyor. kız tam kıvama gelmiş kabul edicekken kaçmaya başlar ve nedenini sorguladığınızda hoşlanıyorum ama yok yapamıcam ilişki yürütemicem diye ayrılır.. var mı böyle saçmalık ya:( ve siz olsanız böyle birine nasıl davranırdınız?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• saçmalığı başlatan sissiniz 3 ay peşinden koşturmak ta neymiş saçmalığın danıskası örnek vereyim bir erkek bir kızdan hoşlanır ve teklif eder kız kabul ederse belkıde cok mutlu bı hayat sürerler ama kız aşırı naza cekıp kabuletmez ve erkeği 3 ay peşinden koşturursa erkeğin düşünceleri otamatikman değişir konu hoşlanmak yerine hırsa biner 3 ay sonra kız onu kabul ettiğinde aslında artık cocuk ondan hoşlanmıyordur sonra kızı sap gibi bırakır . fazla naz aşık usandırır bu sözler halk arasında boş yere dolaşmıyor.

0|0
    0|0
    • yok 3 ay naz yapmadım. sadece başlarda emin değildim biraz ters davrandım. sonra ilgimi ve olumlu olduğmu söyledim. söyledikten bi müddet sonra kaçmaya başladı :( elde edince bi tarafı kalktı işte olay aynen bu :p

• o hemen kaçmadı ama. gayet ilgiliydi etkilemek için herşeyi yaptı . sonra ters köşe yaptı ben tam çıkıcaz derken vazgeçti :p oyun oynadı belki de bilemiorum. önce ümit verip sonra bırakması kötü oldu. ben öyle yapmadım en azından daha dürüst davrandım.

• vallaah senın yaptıhında kötü o çoçuğa yazık deılmı ne gurur kaldı ne karızması af edersın köpek olmuş cocuk. Arkadaşım yanlış anlama ama üzülerek söylüyorum iyi olmuş sana :):) kızma lütfen ama cocuğa elal olsun ben olsam yüzüne bile bakmazdım :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Fazla kaçmışşın 3 ay adam usanmış senden ben olsam yüzüne bakmam bırak katmayı elimden gelse bi kaşık suda bogarım ben 3 ay ugraşıcam o kılını kıpırdatmayacak aslında hatayı en başta yapmış birkere söyle kabul ederse eder etmesse dön arkanı git fazla şımartmış senii bence en dogrusunu yapmış bence kadınların davranışı sacma istiyorsunuzki arkamdan koşsun rezil olsun dimi

0|0
    0|0
    • 3 ay boyunca kaçmadım ya. yanlış anlaşılma olmuş. başlarda biraz naz yaptım sonra bende gösterdim ilgimi. hatta sordu hakkımda ne düşünüosun die ben de olumluyum demiştim. ona sorduğumda işte tam istediğim gibisin tanıdıkça daha emin oldum filan demişti. yalana bak yalana:(

• hımm iyi bari ya. darısı başıma benim başıma artık :p

• sadece sabret

• erkekleri anlamak gayet basittir bence, istediklerini açık açık söylerler dolaylama yapmazlar, o dediğin tipler olgunlaşmamıştır daha

1|1
    0|0
  • Çocuğu tebrik etmek lazım yaptığı işe yaramış ki gelip burada başlık açmışsın. Sen onu 3 ay peşinden koştururken düşünecektim şimdi birazda sen derdine yan :)

0|0
    0|0
  • Sizin durumun ciddiyetini anlama süreniz, bizim durumdan soğuma süremize denk olunca..fiyasko :D

0|0
    0|0
  • 3 ay koşmuş bezmiş adam 3 ay sonra intikmını almış ama kızın götü biraz insin diye

0|0
    0|0
    • yok ya 3 ay koşmadı. ilk 1 ay naz yaptım sonra bende ilgimi ve olumlu olduğumu söyledim. neyse kısmet değilmiş artık dicez :/

• kısmet değilmiş demeyeceksin fazla naz aşık usandırır diyeceksin

• neyse ne seven adam bırakmazdı. ben kabul ettiğimi söyledim çünkü. sonuç itibariyle neymiş kısmet değilmiş :))

• Beni anlatmışsın

0|0
    0|0
  • erkekleri anlamak çok zordur bazen.ama zamanla öğrenilebilir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• s*** git derim.

0|0
    0|1
    • ben de aynı şeyi yaptım :))

• iste altta hep yorum yapmislar, kiz hic birsey söylemese bende erkek olsam sonra giderdim, birakirdim artik. ama kiz istedigini belli etmis, ondan sonra gitmis oglan. nedense cok kisi yapiyor böyle, bendede oldu 2 kere... anlayamiyorum, tam birsey olcak gibi oluyor sonra gidiyorlar..

• evt bende anlam veremedim ve çok üzüldüm :(

• fazla naz aşık usandırır ve o kız belki erkeğe ulaşılmaz gibi gelmiştir ulaşınca büyüsü kaçmıştır

0|0
    0|0
  • Yerdi yüzüne tokadı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...