Kas yapmadan once kiloları vermek mi lazım yoksa kas olmaz mı? Erkekler kas yapapken kilo aliyormus doğru mu?

Fit olup öyle mi kas yapılır? Tam mala bağladım :Dd ya kac surede karin kasi yapılır? Kasin dolgun olmasi icin kilo mu alinir? Kizlar kilo verip mi kas yapmalı? Siz anladınız teşkürederim.

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• kas yaparken kilo alıyorsunda kas olarak aldığın için sıkıntı olmuyor

0|0
    0|0
    • Benim kilo almamam lazım. Kas yaparsam bende sizde durdugu gibi durmaz komik olur. :/ diyet esliginde yapmiyorlar mi gittigim spor salonu yoneticisi biraz eksik anlatti bana.

• Tamam tesekkur ederim taş ıı yani sey arkadaşım::Ddd

• rica ederim başka aklına takılan birşey olursa sporla ilgili yaz

Erkekler Ne Diyor 12

• Zayıf insanda kas iyi durmaz göstermez kendini ondan hacim arttırıp kas yapıyor bircogu bulk diyorlar sanırım adına

1|0
    0|0
  • Evet kilo alıyorum

1|0
    0|0
  • kas, yagdan daha agir oldugu icin kas yaptiginda gorundugunden agir olursun ama yag miktarin daha az olur

1|0
    0|0
  • Kilo vermek için cardio çalışabilirsiniz, fitness çalışanların kilo alma sebepleri protein ağırlıklı beslenmeleri ve sporun vermiş olduğu açlık hissidir.

1|0
    0|0
  • kizlari bilmem ama erkeklerde belli bir yaglanma olmadan kas kütlesini arttıramazsın erkeklerin bu büyüme dönemine bulk denir bulk dönemi ikiye ayrılır clean bulk dirty bulk clean bulk az yagli karin kaslari kendini hafif gösterir bicimdeki bulk cesididir dirty bulk ise vucud baya bir yaglanmassıyla olan bulk cesididir bulk dönemi bittikten sonra definosyana girilip kasları sergilemenin zamanı gelir yani naturel vucud icin yaglanmadan kas kütlesi oluşturamazsın

0|0
    0|0
  • şöleki bendeki şu görüntü için önce 85 kg çıktım bu fotodada 78 kg dım yani kilo almak gerekiyor ama sağlık bir şekilde

0|0
    0|0
  • Alakasi yok simdiki halinle basla proteinli beslen ve duzenli calis. Dinlenmeyi de ihmal etme. Istedigin sonuca ulasirsin.

0|0
    0|0
  • Karin kasindan bahsediyorsan o hobek erimeden kas yapamazsin

0|0
    0|0
  • kitle ve hacim kazanılır önce ve sonra definasyon denen yağ yakıp kasa şekil verme çalışması başlar

0|0
    0|0
  • Dogru. Kas icin kilo gerekli.

0|0
    0|0
  • Once kilo vercen

0|0
    0|0
  • Kas yapmak için evrende var değişiyor durumlara gore.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yağları eritten sonra düşünmelisiniz kası.

1|0
    0|0
  • Kiloları versen daha iyi olur başarılar

1|0
    0|0
Yükleniyor...