Sevgiliyken ayağına taş çarpsa canın acıdı mı canım deriz..

sevgiliyken ayağına taş çarpsa canın acıdımı canım deriz..evlendimi önüne bak körmüsün diyoruz neden böleyiz..

0|0
16|15

En İyi Kız Görüşü

• evlendikten sonra zaten kiz benim artik, istedigimi diyebilirim diyorsunuzdur. tatli dile gerek kalmiyor erkeklere göre... (tabi cogu erkreklere göre, hepsi ayni degil tabi)

1|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 15

• bu sadece erkekler ıcın degıl dıye dusunuyorum ınsan oglu nankor elde edınce bazı seyler deger kaybedıyor...mesela ben araba alana kadar cok heveslıydım ılk 1 2 yıl cok sevdım ama sımsı sevıyorum yıne ama araba kullanmaktan zevk almıyorum böyle bısey ıste

0|1
    0|0
  • Cicim ayları bitiyor çünkü.

0|0
    0|0
  • prostat olsunlar inşallahh üzerlerine işesinler..

0|0
    0|0
  • ne saçma bir genelleme bu ya.

0|0
    0|0
  • odun oldugunuz icin :D

0|0
    0|0
  • haha aynen yaa :) birlikte yaşayınca "benim malım" kategorisine giriyo sanırım karşıdaki,nasıl olsa gitmeyecek diye düşünüldüğünden nezakete gerek duyulmuyor.

0|0
    0|0
  • neden böylesiniz?!

0|0
    0|0
    • sadece bizmi su ver hayatım al zıkkım iç diyen kadınlarda var :D:D

• neden böyleler? genelleme yapmayın.

• tabiki asla genelleme yapmıyorum kımse uzerıne alınmasın.. herkes kendını biliyo sadece boyle olanlar ustune alınsın :d

• Köpryü geçme olayı herlde.. Allah beni korusun böyle bir ilişkiden böyle bir evlilikten :D

0|0
    0|0
  • Eee evlenene kadar ayıya dayı diyorlar.

0|1
    0|0
    • sizde inanmayın canım :D

• Evde kalcam, bundanda mutluyum.

• ben istemiyorum çok güzel kız aramıyorum dünyamı güzelleştircek kız arıyorum.. kurtarın beni demicem hayırlısı tabıkı. :d

• Sevgilinde dayanma limitini doldurduğun için olabilir mi?

0|0
    0|0
    • arkadaşlar bunu kendim için soylemedım sunu ıyı anlayalım bunu cok gezdıgım ıcın dısardakı ortamlardan gozlemledıgım bır sey dıkkatımı cektı sordum ..

• karşılıklı yanlış anladık ozaman sorun yok bende kendımden bahsetmedım gözlemlerımden bahsettım ..:D

• Nikah cüzdanının gösterdiği yan etkiler.

1|0
    0|0
  • şu an bende oldugu gibi adamla 6 ay oldu evleneli seni sevmiyorum diyo

0|0
    0|0
    • uzuldum kımse mutsuz olmak ıcın evlenmez severekmı evlendınız..

• ya sinirlendirmiştirsin adamı oda oyle demıstır :)

• Hiç evlenmedim.Öyle mi oluyor ki?

0|0
    0|0
  • canı o kadarcık şeye acıyabilir

0|0
    0|1
  • dimi yaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Ait olana kadar senin değildir ve değerlidir, güzeldir.

Senin olduğunda ise sahip olduğun diğer şeylerden biridir, sıradandır.

İşte bu nedenle aitlik değil, arkadaşlık temel olmalı.

0|0
    0|0
  • kızlara bak bide sevgili nişanlı döneminde bakımlı giyimi kuşamı evlenince kendini salıyor, saçlar topuz eşofmanla karşılıyor hep seni, nasıl olsa kocamdır artık diyerek dimi.?

0|1
    0|0
    • buda ıyı bır tespıt ama esımın cok bakımlı en azından dısarıda cok bakımlı olmasını ıstemem evde bana bakımlı olsun yeter haklı oldugun yön bazıları evde bile bakımlı değil dışarıda bakımlı olduğu kadar..artı1

• Mutasyona uğruyor bazı insanlar da ondan :D :D, özün neyse o olmalısın,

Hz. Mevlana ne demiş, ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol. :)

0|0
    0|0
  • çünkü sevgiliyken kızın falza derdini çekmion arada görüş öpüş kokla gönder ama evlenince tüm masrafları başında dır dır dır konuşuyo 24 saat erkekde alışıo tabi daha samimi oluo yani olay bu

0|0
    0|0
  • genellemeden yola çıkmayalım ama düşünenler için köprüden geçinceye kadar ayıya dayı meselesi.

0|0
    0|0
  • sen böyle isen öküzsün

1|0
    1|3
  • Kısa ve öz anlatmışsın zaten meseleyi diyecek söz bulamadım

1|0
    0|0
  • Her AŞK;

"Seni seviyorum",

"bende seni canım"

diye başlayıp

"Ben senin..."

"Hay bende senin"

diye bitiyormuş

:D

0|0
    0|0
  • bak sana aristokrat dilinde bir cevap veriyim... bir insan için en güzel sevgili uşalması mümkün olmayanıdır.. :) bilmem anlatabildimmi

0|0
    0|0
  • taş çarpsamı ya bunada şükür etsin kaya düşmsinden iiyidir.küçücük bişeyde şımartmayalım yeter bence.igne batsa ay kıyamam he oldu başka.

0|0
    0|0
  • çünkü zayıflar,güçsüzler başkada bişey değil .kadınla uğraşan insandan ne beklenir birde münakaşa

edicek kadar ileri bi güçsüzlük

0|0
    0|0
  • köprü-ayı-dayı

0|0
    0|0
  • kızlar yanlış anlamayın bu böyle davrananların eşekliği:körüyü geçene kadar ayıya dayı deme meselesi

0|0
    0|0
  • Çünki bizler evlilikle son evrimini tamamlayan hayvanlarız.

0|0
    0|0
    • kişi kendini nerde görmek isterse orda olur saygı duyarım..

• bunun için evlenmeye gerek yok. istediğini alana kadar peşinden koşarız aldığımızda o biizm peşimizden koşar:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...