Kıvanç Tatlıtuğ gibi vucudum olması için ne kadar süre fitnesa gitmem gerekir?

Bilgisi olan arkadaşlar yardım edermisiniz?

Güncellemeler:
Teşekkürler. Arkadaşlar 1-1.5 sene yani?
adsadasda

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bu konuda bir uzman değilim. Ancak bazı fikirlerimde mutlaka var tabi.

Öncelikle bu senin şu anki dış görünüşünle alakalı. Aşırı zayıf bir insansan çok uğraşman gerekir. Veya onun vücuduna yakınsan, vücudunu biraz şekle sokman, yağlarını eritmen, kas kütleni ortaya çıkarıp biraz daha geliştirmen yeterlidir.

Ayrıca vücut geliştirme sporu kesinlikle bir disiplin işidir. Nelerle beslendiğin, ne yediğin, ne içtiğin, nasıl bir yaşantın olduğu, nasıl dinlendiğin, nasıl antreman yaptığın gibi etkenlerin hepsi önemli hususlardır. Bu konularda dikkatli değilsen, pekte kısa süreceğini zannetmiyorum.

Spor salonunda çok kısa süre zaman geçirdim.

Bir sporcu ile görüştüm salonda, zayıf olduğunu söyledi önceden. Spora yazıldığını 6 ayda bu hacme ulaştığını söyledi bana. Adamın son hali Jhonny Sins'in ikizi gibi. Ve vücudu, kas kütleside yine aynı şekilde.

Ancak zayıf olmayan, gayet normal bir vücudu olan, şişman olmayan bir genç ise yaklaşık bir buçuk senedir spor yaptığını söyledi. Ancak vücuduna baktığımda sanki birkaç aydır spora gidiyormuş gibiydi. Herhangi bir gelişme yoktu.

Bu işin %80 lik kısmını beslenme ve dinlenme sayesinde başarıyorsun.
    Geri kalan $%20 lik kısmı ise iyi bir antreman. İyi antremandan kastım yüksek ağırlıklar kaldırmak değil. Kendine uygun ağırlığı sağlıklı ve düzgün hareketlerle kaldırman.

İstediğin kadar salona git, istediğin kadar güzel hareketler yap. Eğer sen beslenmene ve dinlenmene dikkat etmiyorsan, 5 yılda anca 6 aylık vücuda başlamış bir sporcu kadar olabilirsin. Belki onuda olamazsın kim bilir?

Benim fikirlerim, düşüncelerim bu kadar.

Sitede sporcular ve zamanında spor yapmış olanlar var. Onlar tabi ki bu konuyu daha iyi bilirler. Ancak benim şahsi görüşlerim bunlar.

Kim ne kadar katılır orasını bilemem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 1 sene çalış

0|1
    0|0
  • on sene. d

0|0
    0|1
    • Çok komik değilmi ciddi bir soru sordum burada.

• 5 sene

0|0
    0|1
    • Çok komik değilmi ciddi bir soru sordum burada.

Erkekler Ne Diyor 8

• En az 1.5 yıl.

0|1
    0|0
    • 1-1.5 yıl arası yani

• Hacim kazanmak nasıl yani bro

• Kardeşim mesela dambıl kaldırıyorsun ya, işte oradaki bükme ve açma hareketleri var. Bükme yarıya kadar çekme, açma tam basma oluyor. Sen 3 sette 3 açma yapacaksın, sonra 4 sette 3 açma 1 bükme, 4 sette 2 açma 2 bükme, böyle olur..

Dip not: Açma ile bükme terimini karıştırmış olabilirim, hocaya sormalısın.

• Kıvanç tatlıtuğda vücut var mı bilmiyorum hiç dikkat etmedim ama 1-2 ay çalışsan yeterli ama eğer vücut geliştirmeyi bırakırsan vücudun şişer o da kötü oluyo

0|1
    0|0
    • 1-1,5 yıl demişler en az bro 1-2 aya bişey yapamazsınki :D

• Bilmiyorum belki vücut yapısı ile ilgilidir ama ben 1 ay çalıştım. Baya gelişmişti ama bıraktım şişmanlamaya başladım başlayacaksan sakın bırakma

• beslenme düzgün olursa 8 ayda

0|1
    0|0
  • Günde 1500 mekik yap kıvanç tatlitug öyle yapmış sinama filmine hazırlanırken doğru bilgi he :))

0|1
    0|0
    • 1500 mekik woww :)) Ne kadar sürede yapmış bari :)

• Onu bilmiyorum ama yazın sınama filmi girdige gore 4 5 ay var vardır herhalde :))

• 1 yil 1,5 yil , manken vucudu yaz youtube , tahminim 1 yil felandir

0|1
    0|0
  • şuanki boy kilo durumuna göre değişir. en az 1 sene.

0|1
    0|0
    • Boy 1.90 kilo 76

• kilo alman zor olcak. uzun zayıf yapı en zor gelişen vucut tipi. ama iyi beslenmeyle olur mutlaka

• kıvanç tatlıtuğu napacan ya sergi constance onu ornek al bak o adam efsane

0|1
    0|0
  • şu an ne olduğuna bağlı ama en az 2 kardesim

0|0
    0|0
    • 1.90 Boy 76 kg.

• ben de 188 75 kilo başlamıştım ama yağ vardı şu an senin yağ oranı kaç ona göre değişir süre

Yükleniyor...