Beni ne zaman seven biri çıkacak?

Bazılarına çok saçma gelebilir ama benim için ciddi bi sor bu.18 yasındayım daha yaşın kaç demeyın ama bı tane bıle benden hoşlananan olmadı nu zamana kadar tamam kaderımı de beklerım bı yere kadar ama hep böyle sürmesinden korkuyorum.En son ilkokul 3.sınıfta bi çocuk benden hoşlandığını söyledi.diğerleriniki hep yalandan dolandı.hep kızsız kalmamak için hoşlandıklarını söylemişlerdi.Sevilmek benimde hakkım değil mi :(

0|0
5|24

En İyi Erkek Görüşü

• Sevilmek herkesin olduğu kadar seninde hakkın. Umarım umduğunu bulursun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Cevrene fazla özenme şu anda o cok erkek arkadaşları olanlardan kat ve kat üztün ve degerlisin ,erkekler senin gibi kızları pırlanta olarak adlandırır art niyetliler pek cesaret etmez bu kızlara ondan durumun bu.

2|0
    0|0
  • tamam hacı seni seviyorum ama aramızda yaş farkı cokmuş tamam yeğen olarak seviyorum artık :))

1|0
    0|0
  • Vardır da söylemeye cesaret edemiyorlardır. Kıyamam yaa. Tipini hiç görmemiş olabilirim ama sen ne güzel insanmışsın. Mutlaka Nasibin gelir kapını çalar birgün üzülme sen.

1|0
    0|0
  • Bana özelden ulaş bende buaralar seveceğim birini arıyorum (ohaa seviyede dürüst mode: on) :D

0|0
    1|1
  • kıyamam ya:)) merak etme olur tabi senin de kendini tutman lazım. öyle her teklif edenle çıkma

1|0
    0|0
    • teklif eden olmuyo zaten :D

• nasıl bi kısmetse artık :D

• takma kafana.. bi şey olmuyorsa ya daha hayırlısı olacağı içindir ya da olmaması gerektiği içindir. hem daha çok genösin o da olacak

• 18 yaşındaysan profilinden yaş 30 35 i düzelt bir zahmet.

Sevmem böyle kunta kinte olayları.

0|0
    0|0
    • düzeltemdim ya keyfimden mi

• Düzeltirsen eğer yani bu zorlu olayın üzerinden gelirsen seni seven biri çıkacaktır.

Bu bir totem değil, bu bir toto değil...

Yap ve sonra bu mesaj alanına 666 yaz olacakları gör.

sen bile inanamayacaksın.

• Acele etme bence daha çok gençsin :):)

1|0
    0|0
  • Konuyu gizliler basmış böyle açık açık söylemiycektin yandın :D

1|0
    0|0
  • bacıım bende 18 yaşındayım ve bugüne kadar sadece 1 kişiyle çıktım. keşke çıkmaz olaydım diyorum. bence sadece dostların sevsin seni sevgili sevince işin suyu çıkıyor..

0|0
    0|0
  • valla biraz girişken olmakla alakalı sence şuanki ilişkilern % kaçı gerçek sevgi? çoğu insan sadece yalnız kalmamak için birlikte

1|0
    0|1
    • Katılmıyorum.. Öyle insnlar tanıdım ki benim için yapmayacak şeyleri yoktu. Sevgi ayrı birşeydir sen deger biçersen karşındakide farklıysa dunyanın en iyi dostlarına, sevgilisine sahip olabilirsin. Yeter ki doğru ol

• bence de kısmen doğru.girişken olmak çok farkettırıyo

• benim kastettiğim gerçek sevginin olmaması değil.. sadece şuan bir sevgilinin olması için gerçekten sevmen ya da sevilmen gerekmiyor,bunu demek istiyorm..

• keşke kahin olsaydım ks de muazzam para kazanabilirdim :)

0|0
    0|0
  • İçine kapanıksan utangaçsan pasifsen doğaldır

0|0
    0|0
  • daha yasın kac dur bakalım

0|0
    0|0
  • Hepimiz seni seviyoruz mutlu ol tamam mı:)

0|0
    0|0
  • o tarif ettiğin şekilde bi kıza aşık oldum sevdim beni terk etti bulursan sende kıymetini bil...

0|0
    0|0
    • ah bi bulsaam

• seveceğimi buldm da sevenimi bulamadım

• o zaman seni seven birini inş bulursun :) ama her şey sevilmek değil sende sevemezsen yapacak bişe yok

• resmını koy sana asık olan bıle cıkar burada emınım

0|0
    0|0
  • sevilmek için bilgisayar başından kalkman lazım :D buralarda mı arıyosun sevgiyi çık biraz gez

0|0
    0|0
  • Umarım ikimizde birisini buluruz bnde aynı dertden muzdaripim ama fazla kafaya takma

0|0
    0|0
  • Gel benimle çık o zaman :p Sevilmek herkesin hakkı tabi. Ben de istiyorum ama olmuyor işte:/

1|0
    0|1
  • zamanı var aşkın kesinlikle.

1|0
    0|0
  • tanisalm mi ? :)

0|0
    0|2
  • sevilmeyi bekleme sen sev :)))

1|0
    0|1
    • sevdık de noldu :D ustune sevıp de sevılmıyo durumuna düştük

• önümüzdeki 3 aylardan sonra

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Valla ben de gerçekten sevildiğimi sandığımda 19-20 yaşında falandım. Ne oldu? Bitti... En azından aşk acısı çekmiyorsun ;) Boşver, olmasın hiç sevgilin. 25 yaşında biri çıksın karşına 28-30 aralığında evlenirsiniz ;)

1|1
    0|0
    • saol.Ama aşk acısınıda biliyorum onun için illaki sevgılın olması gerekmıyo

• İnan bana o aşk acısı sandığın şey bir hiç...

• belki olmuştur söylememişlerdir yaş daha 18

1|0
    0|0
    • kendımı bosa umutlarlada hırpalamk ıstemıyorum seviyoda söyleyemıyo bahanesıyle

• sen bu soruyu soruyosan daha şimdiden ben artık öleyim be kızım.

hayat hep sürprizlerle dolu,ne zaman ne getirir bilinmez.

1|0
    0|0
  • yerim seni ya

1|0
    0|0
  • tip kayıksa yapcak bişi yok uzulme sonra guzelleşiyo insan:D

0|0
    3|0
    • SAĞOL YA

• tiple alakası olduğunu düşünmüyorum facede bile ergenlere yada yetişkinlere bakın haftada 5 kez değişir o ilişki durumu :D çevremdeki evli kadınlarda çok güzel değil açıkçası yani herşey dış güzellik değil bence

• bencede öyle olsa çirkinler hiç mi evlnemick

Yükleniyor...