Plates mi fitness mi 5 kilo fazlam var kollarimi ve bacaklari mi inceltmek istiyorum?

Arkadaslar spora yazilicam ama plates ve fitness arasinda karasiz kaldim sizce hangisi daha iyi kilo vermemi daha iyi gorunmemi saglar? Bacagimdaki parantezi yok etmek istiyorum ve inceltmek. Cok fazlalığim yok 5 kilo sadece

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• fitnesse o kadar para harcayama hiç gerek yok inan. Ben fitnessa yazıldım ama pek bir şey yok. Evde yapabileceğin hareketleri gidiyorsun orda da aynısını yapıyorsun üstelik bunu yapmak içinde para veriyorsun..-ayrıca gittiğim spor salonuda ucuz bir yer değildi. koşu bandıymış bisikletmiş bunlara aldanma derim. Plates yaparakta rahatlıkla kilo verebilirsin. şu an fitnessa gitmiyorum ve uzun zamandır evde plates yapıyorum.1 ayda 5 kilo verdim formdayım:)

0|0
    0|0
    • Ebru salli videolarindan mi

• ebru şallı olabilir ama ben karışık yapıyordum. her videoda farklı hareketler var ve hepside çok işe yarıyor. Ayrıca ip atlayınca her yerinden eşit veriyorsun tavsiye ederim. plates yapıp ip atlayarak çok çabuk zamanda kilo verebilirsin. ve günde en az 2,5 litre su içmelisin.

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 4

• Fitness tab olur, ama plates vucudun harketlerini, vucudun sekil almasini ve guclu olmani sagliyor:) Sporun bir zarari yoktur ikisini yap gitsin :D

0|0
    0|0
  • Fitnes

0|0
    0|0
  • Plates ile faydasını görürsün

0|0
    0|0
  • Aynen benimde 5 kilo fazlam var bacaklarda

0|0
    0|0
    • 55 kiloluk vucudumun 45 kilosu rahat bacaklardadir ya...

• Ben 1.68 im

• Ama yine kilo vermem lazım

Yükleniyor...