Gerçekten seven bir erkek sevgilisini ne sıklıkta arar?

ben eskişehrde sevgilim bursada okuyor..eskiden srekli arar sorardı ama şimdi iki gnde bir defa filan arıyor..aradgnda da nasılsn diyip susuyor..skldın mı diorum istemiomusun diorum ama srekli şuan konuşmayalım keyfm yerinde veya moralm bozuk diye ertelio beni..yaa merak ediorum iki gnde bir defa bikaç dk konuşmak normal mi yoksa ben mi abarttımm..en son mesaj attım biz şimdi neyiz diye ama beni arayıp yne tartışmayalım bugün deyip erteledi.. on gndr aramadı beni ayrıldık..szce dogrum mu yaptım hatalı mıyım?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Gunde bir kez o da cok seviyorsa yeterli gibi

0|0
    0|0
    • gümde bir kez mi ? ben sevdiğimin sesini heran duymalıyım ya onunla yaşamalıyım uzaktaysam ben günde en az 8 saat konuşuyordum hatta o 12 dk daha fazla konuşabilmek için 40 takla atardı sabah ezanlarına kadar konuşurduk

• Tamam iki kez olsun

• :))

Erkekler Ne Diyor 9

• buyuklerimizin bir lafı var gözden ırak gönülden uzak derler cevresındeki ınsanlala yasamyı ıstemıstır bu tarz sevgılerde sevgısını yasatan cok nadırdır o nadır ınsanların sevgısı gercektır. sızınkı yalan olmaya baslamıs..

0|0
    0|0
  • Belki sıkılmıştır belki de sorunları vardır. ama ayrılmakla bence iyi etmişsin. Benim eski sevgilim de bana öyle davranıyordu, beni aldattığını öğrendim en sonunda:(((

0|0
    0|0
  • doğru yaptın kardeş adam başkasını bulmuş zaten neden üzülüyorsun ki?

0|0
    0|0
    • başkasını bulmuştur ondan mıdır diosun yani..

• kardeş ne olcktı ki ne dedi ayrılalım deyince

• hergün bir-iki defa aramak yeter

0|0
    0|0
  • kafasına gore sıklıkla alakalı degıl kı ben 1-2 gunde bı arıyorum uzakta oldugumda.

0|0
    0|0
  • günde en fazla 5 defa

0|0
    0|0
  • ben 2-3 saatte bir arıyordum bir zamanlar

0|0
    0|0
  • aramak ne demek anlamadım kapısından ayrılmazz kapısından :))

0|0
    0|0
  • Seven erkek her an her sanıye arar.. kıskanır ozler telefonun hıc kapanmamasını ıster.. ve o erkek senı sevmıyor ve hayatına baska bırı gırmek uzeree. :) salla be kızım seven varken sevmeyenle ne ısın var :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• boşver bence

0|0
    0|0
  • eskıden sureklı arayan bırı sımdı neden kısıtlar kı. baska bsy var bnce yada bırı. ama ınsallah degıldır

0|0
    0|0
  • 5 dakikada bir:-Dne biçim bir soru bu ergense sık sık:-Dişteyse günde iki üç kez tatildeyse hemen hemen her zaman:-D

0|0
    0|0
  • günde 2-3 kez arar. senin durum normal degil

0|0
    0|0
Yükleniyor...