Bi erkek numarasını yazıp atarsa ne düşünürsünüz?

evet yaklaşık iki saat önce yürürken bmw si olan bi arkadaş iki kere yanımda durdu,bakmadım sonra numarasını kağıda yazıp yere bırakıp gitti.bu ne demek yani illa aranıyomuydu,yoksa romantizm peşinde miydi,illa cinsellik midir bu durumda beklediği? sonuçta cafede falanda nasıl tanışcaz hemen git başımdan deme ,tersleme gibi bi kültürümüz var.

NOT :bmw yi acaba arabasına mı güvendi ki diye yazdım.

0|0
6|23

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• BMW nin sunroofundan içeri numarasını yazıp atan kızlar var... Sırf bi kere binmek için bir kere veririm diye geyik çeviren (sözde) kızlarda var. Arabasına güveniyor tabi. Baba parasıyla alınmıştır büyük ihtimalle. Yoksa kağıt yazıp atmazdı.

1|1
    0|0
  • bmw değilde şahinle yapsalardı bunu sana nası küfür ederek yazardın bunu varya... hemen yelkenler suya

2|1
    1|0
  • bmw olunca insan bi durup düşünüyor tabi

şahınden atsa küfrü basarsınız

0|2
    0|0
  • bazen bmw bile özgüven için yetmiyor demekki.adam gibi selam verip tanışmak istediğini sölese daha mert bir yaklaşım olurdu.ne o öyle gelin arabasının önünü kesen veletlere zarf içerisinde 5tl atmak gibi kağıt atmalar...

0|0
    0|0
  • anlaşılan araabasından aldığı cesaretle böyle bir basitliğe kalkışmış amacıda tek gecelik kaçamak olarak düşünüyorum

0|0
    0|0
  • ancak sal.k kızların yediği ucuz yemler

0|2
    1|0
  • Şimdi sen bu sorunun cevabını bilmiyorsun yani öyle mi? İlginç.. Gerçekten bu soruyu bilmediğin ve hakikaten merak ettiğin açtıysan lütfen kendini koru. İnsanlara fazla güvenme.

0|0
    0|0
  • benimde bmw x5 im var o zaman bende herkese numarami atip gidecekmiyim her sey parayla satin alinmaz ya senin kalbin duygularin salla gitsin

0|1
    0|1
  • bizde sana soruyoruz o numarayı alıp aradınmı ?

0|0
    0|0
  • sevmem o tip dallamaları

0|0
    0|0
  • Bmw si olan çocuklardan uzak dur bu ülkede bmw kullanıpta bir tane adam gibi insan yok hepsi çakal çukal şerefsiz piçler yüzde 99 u böyle hepsi seks yapcak kız peşinde kanma o piçe o senin gibi günde 50 tanesine yazıp vermiştir senin gibi saflarda arabasına kanıp kullandırtıyolar kendilerini.

0|0
    0|0
    • saf olduğumu ve kullandırttıgımı nerden çıkardın pardonda? ben sadece merak ettim burası kızlar soruyor gayet sormak için kurulmuş bi site.hemen yaftalama bilip bilmeden saf olan sensin sazanlığından bu anlaşılıo

• Uyarıyorum kızım seni işte bmw si olan tiplerden uzak dur dedim yani soruyosun demekki durup tanışmayı düşünüyosun kullandırtabilirsin her an kendini bu bmw li piçler yüzünden nice temiz kızlarımız kirlendi heba oldu.

• Biyerde yiyip içtiysen faturanı yüzüne fırlatmıştır belki :) şaka bir yanada bu bence görmemişin arabası olmuş... başkada bir şey değil yani. Kaç yaşına geldim hacı muratla bile bir bayan gelip bana kağıt atmadı bu ne ya...

0|1
    0|0
  • Bi kereden bişey olmaz.

0|0
    1|1
  • uzak durmanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • çok büyük ihtimalle cinsellikten başka bir şey değildir seni ne sandı bilmiyorum.o numarayı hiç arama

0|0
    0|0
  • gerizekalı embesil ya...

insan park eder, ön tarafa "yanlış park durumları vs. bilmem ne için arayın" der.

0|0
    1|0
  • abazandır

0|0
    0|0
  • Yuh diyorum.Umarım numarasını almamışındır.

0|0
    0|0
  • Bu tür kişiler hakkında yorumda bulunmak bile istemiyorum ne düşünüyorsan o ;)

0|0
    0|0
  • kızlar bu kadar bariz olayları bile kendileri çözemiyorsa daha çok canları yanacak demektir (her açıdan ah ah oh oh)

Çocuk romantizm peşinde tabi ki kör müsün nesin :D hadi kurtardın altında BMW varsa villası da vardır.

0|1
    1|0
  • amaç bi gecelik ilişki

0|0
    0|0
  • arabasıyla kız ayarlayan çok inş sen düşmezsin bu düzene.

0|0
    0|0
  • Çiftleşme zamanı gelmiş bir abazan. Nesilleri hızla çoğalıyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• aranıyor kim düşerse.

0|0
    0|0
  • Arkadaşımdan araba almışken kızı düşüriym de (!) bu sadece bir fikir başka akıl yürütemiyorum.

0|0
    0|0
  • ohooo kaç kişiye atmıştır bariz arayış içinde..

0|0
    0|0
  • sana talih bmw konmuş pardon kuşu olacaktı:))

0|0
    0|0
  • Aslında o numarayı alıp sitede dagitabilirdin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...