Bu gece 00:00 da ne zaman öleceğiniz açıklanacak olsa ne düşünürsünüz?

bu gece 00:00 da ne zaman öleceğiniz açıklanacak olsa ne düşünürsünüz?ilk yapacağınız şey ne olur?bundan sonraki yaşamınızı nasıl devam ettirirsiniz?

Güncellemeler:
cep telefonlarınıza esemes olarak gelecek.
son yarım saat kaldı ama hiç muhafazakar arkadaş çıkmadı ..

0|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

• önce kul hakkı varsa üzerimde düşünüp helallik diler, sonrada tüm yakınlarıma veda eder, son kez öperdim hepsini.Tövbe edip hayırlı bir amelle dönmek isterdim ebedi karargahıma...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Yatar uyurum.

0|0
    0|0
  • her canlı bir gün ölümü tadacaktır!

açıklansın daha az günahla ölürüm bari..

erkencikden..

0|0
    0|0
  • ben biliyorum ki zaten.

0|0
    0|0
  • İlk önce depresyona girerim ne zaman olacağına göre. Bu gerçekle zor yaşanır ya. Tabii avantajı da var aslında. Sonra deli gibi hayatımı yaşamaya başlarım. Bütün istediklerimi yaparım falan. Şimdi de yapıyorum ama zamanını çok bol gibi düşünüyor insan ne zaman öleceğini bilemeyince.

0|0
    0|0
  • ne lan bu kpss gıbı acıklanıyor

0|0
    0|0
  • birazdan balkona çıkacağım.zaten yalnızım kim açıklayacak:) yine çıkarım değişmedi bir şey.

0|1
    0|0
  • Sanırım öğrenmemek için elimden geleni yaparım ancak sonrasında da meraktan çatlarım :)

0|0
    0|0
  • küfrederip kokoreç yemeye giderim

0|0
    0|0
  • beklerdim.

0|0
    0|0
  • Aynen devam.

0|0
    0|0
  • Ne yapmazdım ki..

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Ölüm geliyorum demez ! Ölüm sıran ve zamanın geldi mi ''azrail'' laf söz anlamaz !

Ansızın yumulur gözler ve et yığınına döner beden ! Dünyaya gelmekte,gitmekte ALLAH'ın taktiri !

Ben böyle bir durum olsa; Sevdiklerimi ve araya bildiklerimi arar helallik isterdim !

Malımı,mülkümü sevdiklerime ve ihtiyacı olanlara eşit bir şekilde dağıtırdım !

Hayatımın son nefesine kadar şuan olmayan sevgilinin yanında olmak isterdim !

Sevdiğimle ıssız bir deniz koyunda mutlu bir aşk hikayesi yazmak isterdim !

link

0|0
    0|0
  • Hiiç.O vakte kadar yaşamaya devam ederim.Tadımı almaya çalışırım.Ne yapacam :) Hatta daha iyi bilem lur belki.Merak etme olm az kaldı 10 senen var bak önünde ondan sonra yelkenler fora derim :)

0|0
    0|0
  • Önce gider biraz alkol depolarım.Sonra sevdiklerime sarılırım.Sonra da içmeğe başlarım.

Az sonra güncelleme de hadi ne duruyorsunuz yapın tarzı birşey söyleyeceksin gibime geliyor ama içesim yok ya şu an.

0|0
    0|0
  • yaşamanın bir anlamı kalmazdı..

0|0
    0|0
  • sakince zamanı beklerdim. telaşa gerek yok.

0|0
    0|0
  • durmak yok, yola devam.

0|0
    0|0
  • merak etme ben yasadım olumun esıgınden dondum ve o an ne dusunulur ben cok ıyı bılıyorum

0|0
    0|0
  • Aynı

0|0
    0|0
  • Uyurum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...