Kocasının sahip olduğu Devlet Makamını hunharca kullanan kadınlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kendisi aslında bir hiçken kocasının bulunduğu makamdan dolayı olağanüstü saygı gören herkesi küçümseyen azarlayan alt makamlarda olanların yaptıkları organizasyonları beğenmeyip ortalığı ayağa kaldıran asıl makam sahibi olan kocasından daha kaprisli ve kompleksli olan kadınlar hakkında ne düşünüyorsunuz gerçekten çok merak ediyorum? Maalesef hemcinslerimin çoğunda erkeklere oranla acayip bir egoistlik var bu konularda.Bugün buna kesin inandım.

Güncellemeler:
Aa çok özür dilerim arkadaşlar 'Flört' bölümü seçili kalmış sanırım yanlışlıkla burda sormuşum.Kusura bakmayın artık.

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır diyerek gazladıklarınız piyasaya çıkıyor hepsi bu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• karaktersizlik başka bir yorumu yok kendini kaybediyor kibir yapıyor

0|0
    0|0
  • Kadınların birçoğu erkeklere oranla daha kibirli oluyorlar ama cehennemin en fazla olacak cinsleri de kadınlar zaten diye peygamberimiz buyuruyor.

" Kalbinde zerre kadar kibir olan kişi cennete giremez " ( Müslim )

0|0
    0|0
  • öyle kadınları önce minareden atıp sonra miinareye atıp sonrada boğazlayıp denizde boğmak geliyo içimden :))

0|0
    0|0
  • Bir hesabımı daha zayi ettirme bana.

0|0
    0|0
  • adama değil güce aşık olanlar gün gelir güç biter de adama basar tekmeyi bulur güçlüsünü :))

0|0
    0|0
  • Askeri ortamda böyledir özellikle subay eşleri ki üstsubaysa kendileri eşiyle aynı rütbede olduklarını sanır genelleme yapmak doğru olmasada öyle çok var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Zaten bu cehaletinin bir göstergesidir. Ne denebilirki komik oluyorlar. Her birey kendinden sorumludur, o statüde kocasına aittir. Kendisi sadece eşidir ve ''başarıda'' okuyan, emek veren, özveride bulunan, mesleğine saygısı olan, ömrünü bu uğurda tüketen kişi olan eşidir. Asıl yetki mesleği olan eşdir. Bu kadar açıklamaya bile gerek yok aslında. Kompleksini başka türlü kapatamayınca, bunu ''güç'' olarak kullanan o zavallıcıklara sormak lazım:) Çıkıpda kocasının mesleği ile ilgili bir kelime sorsanız tek bir fikirleri olamaz. ''Kompedanlık'' kişinin emeğinin ürünüdür, bıl keseden atanların değil...

0|0
    0|0
  • Öyle bir kadın tanıyorum.Cahilin teki ve sürekli saçmalıyor.

0|0
    0|0
  • özellikle asker eşleri. :) ama rütbelinin eşine saygı duymazsan,komutana saygı duymamış oluyorsun :))

0|0
    0|0
  • Zavallı buluyorum :-))

0|0
    0|0
  • öyle kadınlar tanıyorum. çıktıkları delikleri düşününce komik buluyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...