En seksi kadın kokusu hangisi?

ben gucci guilty ve guess seductive parfümlerini kullanıyorum .kokuda seksilik benim için ön planda .yeni bir parfüm eklemek istiyorum hazneme :) sizce ne olmalı hangi kadın kokuları sizi etkiliyor tabi tenden tene değişir ama kokular ve kokuların sizi çekmesi hakkında ne düşünüyorsunuz .bence giydiklerimiz kadar kokumuzda çekicili,gi artıyor yani duyduklarım bu yönde bu arada bu iki koyuyu çok erkek çok seksi buluyo kızlar :)

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• 2 tane cezbedici koku var.d kendimi tutamadım 1 armani pink 2 flomar mor şişe 2 si özellikle duş sonrası çok tehlikeli :) kullanmayınız plss.d

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• valla ben markasını bılmem ama bı gun bı bayan oyle bı koku surmustukı onumden gectıgınde takıp ettım merakımdan sordum kadına hangı parfum dıye bana gerızekaaalı dedı oyle bı zoruma gıttıkı anlatama m

1|0
    0|0
  • feromon (koku imzası) ;)

0|1
    0|0
    • feromon sadece isminden dolayı ıtıcı gelıyo desem ;) yani feromon vajinadakı terdeki cinselş salgılardakı kokularada denıyor ;)

• adam biliyor hacı..o belgeseli nerden buluruz

• nette tamamı yok. upload ettikten sonra linkini gönreririm. normalde google da "Aşkın Bilimi National Geographic" diye aratınca çıkar.

• givenchy absolutely irresistible bunun üzerine bayan parfümü tanımam

0|0
    0|0
  • en seksi koku kavun kokusu

0|0
    0|0
  • CALDİON..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kenzo

0|0
    0|0
  • Corap kokusu. O kadar sexy dir ki anlatamam.

0|0
    0|0
  • koku cok etkıleye bılıyo besela erkek ter kokusu bayandakı turtuyu uyandırırmış

0|0
    0|0
Yükleniyor...