Benimle çok yakın. Ama başka durumlar da var? yorumlarınız?

arkadaşlar hoşlandığım kızla aram çok iyi yani çok yakınız ama o beni arkadaş olarak görüyo sanırım bazen sarmaş dolaş oluyoruz bazen çok güzel mesajlar atıyo çok yakınız ama beni kanka olarak görüyo sanırım.Ve şöyleki bi yanda sevdiği ama şu an o kadar çok umursamıyorum dediği biri var bi yandan da eski sevgilisiyle barışma durumu var belli olmaz belki barışırım diyo arkadaşları da onunla barışmasını istiyo.Ve benimle de çok yakın.Bu nasıl bi döngü? Bi insan neden bu kadar yakınlaşır hoşlanmadığı biriyle?Kanka olarak da görüyo olsa ne bileyim garip bi durum değil mi? Ve bu kız benim eski sevgilimle de arkadaştı bir zamanlar.Şimdi değiller.Benimle bu kadar yakın olmasını bi avantaj olarak mı görmeliyim? Zamanla aramızda bişilerin olması mümkün mü? yoksa bu garip durumlar neyi gösteriyo?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• dediğn durumun aynısı basıma geldi kanka dediğim ve anlattğın gibi çok yakın oduğum kişi tekif etti onu kaybetmemek için kabul ettim ama tam bir hayal kırıklığı yarı yolda bırakıldım sakın o kızın güvenini sarsma...

0|0
    0|0
    • peki diğer kişiler gibi kişiler de var mıydı? aklında olan biri ve eski sevgiliyle barışmadı durumu gibi durumlar filan?

• ben hoşlanıyorum eminim ondan emin olabilsem işte:)

• soyle öyleyse umarım istediğin gibi olur mutlu olmanız dileğiyle :) biz beceremedikte :/

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Bak dostum sevgilisiyle ayrı değilken senle gene kanka gibimiydi?

0|0
    0|0
    • yok hayır.Biz 1 senedir tanışıyoruz ama son zamanlarda çok yakınlaştık

• Dostum yanlış anlama ama seni kullanıyor olabilir

Yükleniyor...