Erkeğin biri geldi ve sizi uzun zamandır takip ettiğini ve sizden çok hoşlandığını söyledi. Sizin tepkiniz ne olur?

Benim merak ettiğim bir konu var bayan arkadaşlarım. Sokakta, parkta yada başka bir yerde oturuyorsunuz. Erkeğin biri geldi ve sizi uzun zamandır takip ettiğini ve sizden çok hoşlandığını söyledi. Sizin tepkiniz ne olur? Bunları söyleyen kişiye nasıl bakarsınız?

Yada böyle bu durumla karşılaştınız karşı cins size ilk olarak ne söylerse sizi etkileyebilir? tepkiniz ne olur?

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• valla hayal ettim şimdi tırsarım ama vay be özgüvene bak helal olsun derim .. redederse hareketlerini dikkatli izle naz yapar gibi bi hali varsa bırakma ama kestirip atarsa bırak ha bide şu sözümü unutma ...şuan zaten elinde bişy yok dimi hayır derse kaybetmiş olmuyosun yani üzülme umarım olumlu olur ve o kızı üzme sen bari farklı ol...!

0|0
    0|0
    • yok neden üzeyim ki canın sağolsun ama biraz düşünseydin tanısaydın beni derim son sözün bu mu derim bu derse eyvallah derim arkamı döner giderim

• tamam inş. herşey yolunda gider :)

• inş. teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 8

• 20 li yaşların başında yaşamıştım benzer bir olayı ve felaket derecede korkmuştum. Paranoyaydı resmen adam işe kadar takip ediyor, ondan kurtulmak için yarı yolda otobüs, dolmuş değiştiriyordum. Sonra birgün gizlenip yolunu kesmiştim ve açıklamak zorunda kalmıştı. Kurtulmam baya uzun sürdü.

0|0
    0|1
    • yok siz yalnış anladınız takip etmek yok ortada sadece uzun zamandır sizi izliyorum diye ayak yapsak :)

• inşallah artık allah tüm sevenlerin ve yalnızların yar ve yardımcı olsun ne diyeyim :)

• Çok basıma geldi kabul ettigimde oldu heppisman oldum ama

0|0
    0|0
  • benim çok hoşuma ider bi hayranım oldugunu öğrenmek ama genellikle reddeliri öylesi teklifler kendini iyi ifade etmen lazım eger öyle bişey yapcaksan

0|0
    0|0
  • arkama bakmadan kacarım beni takip eden bi sapığa daha ihtiyacım yok vla

0|0
    0|0
  • Benim de hoşuma gider ama bunu diyen insanın biraz samimi yaklaşması lazım :)

0|0
    0|1
  • Yaşamıştım. 1,5 yıldır beraber olduğum biri var demiştim.

0|0
    0|1
  • sagır taklidi yaparım

0|0
    0|1
  • Defol git burdan benim harika giden bir ilişkim var derim ona.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• eğer takip ettiğin birisine söylemeden önce burda nabız yokluyosan kardeş hiç söyleme derim en azından onu takip ettiğini söyleme :))

0|0
    0|0
  • birisini takip ediyorsun heralde :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...