Bloothe_la kız tavladınız mı? Kızlar da cevap versin, böyle şeylerle karşılaştılar mı?

Bugün yolda otobüste giderken şarkı dinliyordum telde. Kulaklığımla. Kim bilmiyorum sürekli bloothe_la numarasını gönderdi durdu. Genelde herzaman böyle yaparlar. Bi kız elinde telle oynadımı, hemen tellerine sarılıp bloothe_la numaralarını vermeye çalışıyorlar

0|0
5|24

En İyi Erkek Görüşü

• Bakışlar varken blothota ne hacet

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Belek Adam & Eve Hotelde sırf bu atraksiyon için yapılmış bir bar var.. Dünyanın en uzun barı olarak kayıtlara da geçmiştir. Müşteriler desklere oturur telefonlarından bluetoothu aktivite ederek partner ararlar...

Bana fazlasıyla böcek birisi denk gelmişti :(( ama çok şehvetli yazışıyordu yapacak bir şey yok :(

link

1|1
    0|0
  • Bana bikere video gelmişti kadın şeysinden kutu cola çıkarıyodu o günden beridir kapalı tutarım

2|0
    0|1
  • Denemedim

1|0
    0|0
  • ankarada öğrenciyken (ismi lazım olmayan bir izbe barda) olmuştu. biz yarınki sınav sistemi test ediyorduk dedik ama onlar da "biz de balığız, yedik zaten" falan derken muhabbet gelişti.

sensation turkey'i de overc'nin bahsettiği otele çecvirmeyi düşünüyorum. tcihaz adı telefon numaram olacak.

0|1
    0|0
  • gerçekten o nedir yahu cahil kaldım iyice

0|0
    0|0
  • değişik bir yöntem depoya bir silah daha:))

0|0
    0|0
  • semayk ıyyyk yani.

0|0
    0|0
  • blooothe_ ne oluyor yeni birşey mi.. teknoloji çok hızlı gelişiyo be abi..

0|0
    0|0
    • abisi olurmu kaç yıldır var bize tututurdular hala sıskı sıksı tutuyoruz . elalem iPhone'un ve iPad'la oynuyor bende bunları ipana diş macununun yeni versiyon ürünleri sanmıştım :))) ögrenecez zamanla :))

• Bluetootla numara mı göndermek?nereye ve kime gönderdiğini nasıl bileceksin?

0|0
    0|0
  • sen niye bluetooth unu açık tutuyosun ki aranıyo musun

0|0
    0|0
    • Kiz arkadasimdan sarki gonderdim kendime sonra kapatmayi unutmustum.

• Genelde elinde telefonla gezen sevgili meraklısı kızları tavlamak için uğraşmam. HAyır yani sevgilisini bi şekilde hallederim ama kalp kolay çalınmıyor :P NEyse o dediğin şeyi hiç denemedim. :))

0|0
    0|0
  • Bak bunu hiç bilmiyordum:)) İleride bluetoothlu telim olduğunda bir denicem :DD

0|0
    0|0
  • O dediginle kız tavlanmış olsa o kız nasıl bir kızdır acaba

0|0
    0|0
    • Burdaki erkekler gormemisler. Sizler gibi 100 le gezip tozamiyorlar

• Bilmiyorum. Oyleyse ozur dilerim. Burda bi arkadas var. Bana dediki burda butun sevgililer cinsel manada mutlak bisey yasarlar. Yasamam diyene inanma. Demekki o arkadasin cevresi oyle, oylemi?

• Bilmeden bol keseden konuşuyor ben dindar insanım zinadan korkarım ve evlenicem kızda benim gibi olmalı o konuşan sapıgın önde gideni bu kadar insanın günahını alıyor.Karşımdaki katına istedigi yemini ederim gerci bunu sordugu anda o iş bitmiştir. Çünkü ben asla cinsel içerikli imalı konuşmam konuşanda kendi bilir döner arkasını gider bak öfkelendim şimdi

• neyin kafasını yaşıonn biladell?

0|1
    0|0
  • Hiç denemedim yeni duydum . Yaratıcılıkta sınır yok. :D

0|0
    0|0
  • "merhaba ben bir sümsüğüm, senden hoşlandım ve bu da telefon numaram."

0|0
    0|0
  • ben direk tanışırdım, uğraşamam öyle kafamın basmadığı şeylerle

0|0
    0|0
  • hayır öyle bişi yapma gereği duymadım asla

0|0
    0|0
  • bloothe_la tavla oynadım sadece.

0|0
    0|0
  • Bloothe ne demek ?

0|0
    0|0
  • sen herşeyi böyle açık bırakırsan, oho...

0|0
    0|0
  • hayat sana zor be semay

0|0
    0|0
  • bluetooth unu kapat :) olay bitsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...