Bir çıkar yol bulamıyorum. Ne yapmam lazım?

Yaşadığım bir cok şeyi düşünüp tarttım kafamda ve sonucunda ortaya cıkan herkese olan güvenimin bitmesiydi. Resmen yalnızlığın dibindeyim. Ne etrafımdakilere nede duygusal anlamda bana yaklaşan insanlara güvenebiliyorum. Güvenmeyi bırakın iki kelime bile konuşamaz hale geldim. Sanki Benden bi cıkarı olucaklarmış gibi,sanki bana zarar vericekler üzücekler kırıcaklar gibi.. Gün gectikte bu adını bile koyamadığım icimdeki o buruk şey daha da artıyor. Ve ben insanlardan gittikce daha da cok uzaklaşıyorum :( Ne yapmam lazım ?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bir arkadaş psikolog tavsiyesinde bulunmuş, katılıyorum. Ayrıca şunu unutma; Nasıl her doğulu bölücü değilse; Her insan da aynı değildir .. İnsanları seçmeyi bil, herkesi hayatına kabul etme ve sen seviyeli ol, onların da seviyesizlik yapmalarına taviz verme, o zaman her şey güzel bir şekilde ilerler bacım ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• zor bir durum.kafanı boşaltabilsen keşke.hiçbişey okuma dınleme.müzük harıç.yukses ses müzik ve spor.koş tepe bayır parkta koş.rahatla

0|0
    0|0
    • müziği cok aşırı dinliyorum özellikle yüksek sesle.. arkadaslarımla her zaman vakıt gecirirdim ama artık onlarlayken bile acaba şu konuyu arkdsmla konussam ona güveneblrmym sorusu aklımdan gecıo.

• çok özel şeyler hariç konuşma.çok sorgularsan içinden çıkamassın bırak hayat oldugu gıbı aksın

• Sen ne kadar güvenilirsin? İnsanların güvenilecek/güvenilmeyecek yanları vardır. Bunun yüzde yüzü olmaz.

0|0
    0|0
  • bırıncısı senın yasadıkların bıcok ınsanın basına gelen seyler ozellıkle sevdıgı ınsanlardan darbe yıyenler boyle olur kotu bı donemden gecıyorsun bu yuzden yenılıklere hep acık ol kısacası yavas yavas yenı ınsanlar yenı mekanlar tanımaya basla

0|0
    0|0
    • ben şu hayatımdaa tanıdığım bütün insanlardan darbe yedim. Annemin bi sözü vardır kızım kime güvense sırtından vurdular diye. Yeni insanları tanımaya baslamadan önce güven lazım ama dimi. Ben bi insana kolay kolay yaklaşamıorum

• tanımıyorum zaten tanımıcamda

• o zaman bu kez hayat hep sana guzel seyler getırır cunku hayat zalımlerın olmus

• psikolog yada psikiyatriste görün.buda bir tür kişilik bozukluğu olsa gerek olmadı kişisel gelişim kitaplarını internetten araştır özetlerine bak

0|0
    0|0
    • deniycem buunu

• bilinçaltını gücü isimli kitabın internette özeti var bu kitabı bir incelemen lazım.önyargısız ve sürekli okursan o zaman faydalı olacağına inanıyorum

• dindar birini bul

0|0
    0|0
  • İnsanlara güvenmeden de sosyal olabilirsin,yeter ki zayıf taraflarını kimseye belli etme

0|0
    0|0
  • uzman birine başvur. pskioloğa git

0|0
    0|0
    • aklıma geldi ama care olucağını sanmıyorum

• öl.

• sen öl banene ya:D

• Çay koydum gel yok olmuyorsa sokağa çık hayat sokakta.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• insanlarla konuşmak, onlara güvenmek zorunda olduğunu kim söyledi ? :) durumdan mutsuzsan iş değişir, uzman yardımı almalısın.

0|0
    0|0
    • Cok mutsuzum işte. Cünkü ben duygusal bi insanım güzel bi anımı üzüntümü sevincimi birileriyle paylasmak istiyorum. Cok dostum var canımı vereceğim bi zaman sonra güvenim kırıldı hepsine karşı cünkü cıkarcı olduklarını anladım. Sıkıntım bu benim

• anlıyorum inan bana. üzülmekten, kırılmaktan korkuyorsun... da buna sen izin veriyorsun. çaresizsen çare sensin :) belki depresyondasın ? dr'a bir git, yararı olacağına eminim, ben hala gidiyorum(2 senedır)... gerçi insanlara hala mesafeliyim, bu önemli değil. mutlu muyum ? evet. kısacası seni ne mutlu edecekse onu yapmalısın.

• Toplar yola sevk ediyoruz seni.

0|0
    0|0
Yükleniyor...