Her gün ev huzursuzluğu çekilir mi? :(

Her Allahın günü evimizde kavga var annemle babam kavgadan konuşmaya fırsat bulamıyo artık o kadar çok bunaldım ki mutlu insanları kıskanır oldum :((( Bu huzursuzluk bu mutsuzluk bitermi :(( Annemle babam babannem üçgeninde tartışmaların içinde kalmaktann bittim isyan etmiyorum ama çok yoruldumm çok...

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• benim kız şubem aha vallaaa

1|0
    0|0
    • Erkeklerin kızlar kadar takmadığı kesin

• Aynen bende.. bunu yalnız ben yaşıyorum zannederdim ama değilmiş..

• tanışalım o zaman :))

Erkekler Ne Diyor 11

• bak belki büyü felan da yapılmış olabilir ev içinde anlamsız veya sürekli tartışmalar kavgalar varsa bi şeyler olabilir bunlar olağan şeyler bu işleri bilen bir hoca çevredekilerden yardım al bu durumu anlat muska felanda koyabilirler eve dikkatli ol derim...

0|0
    0|0
  • aynı üçgenin baban tarafındayım, ben annem karım.. kavgalarda genelde kime hak veriyorsun..? hatalı olan kim sence..?

0|0
    0|0
    • Hata hepsi tarafından başta yapılmış evlenince birlik gelmiş annem ve 20 senedir aynı evde kavgayla devam ediyor babam kendi annesinin haksız olabileceği ihtimalini vermediğinden anneme haksızlık yapıyor ve sonuç huzursuz bi aile ortamı...

• Sen böyle düşünmeye devam ettiğin sürece bence aileni mutlu edemezsin senin eşin senin anneni sevmek zorunda değil ama sen her ikisinide sevmek zorundasın sana göre annen haklı eşine göre kendisi haklı aralarındaki olaya girip de taraf tutmak çok yalnış madem anlaşamıyolar onları uzak tut anneni say sev eşinin kıymetini bil bu kadar basitken neden yapamazsınız bilmem kiii

• yaa demi ne kadar basit.. nelere katlandığımızı bilmeyince,bunu demek kolay hakkaten. haksızlık ve yapılan zulme sessiz kalmak ,heleki anneme yapılınca,pek mümkün değil. görmezden gelmek, ileride daha büyük sıkıntılara yol açmaktan başka işe yaramaz.. sen sizinkileri,beni boşver,esas kendin adına seçim yaparken,nelere tahammül edemiyeceksen,evleneceğin insanda,bunu belirle,buna göre evlen ,evlenirken.deli gibi sevsende,araştırmayı sakın esgeçme ama sakın, bu çok ama çok önemli... dönüş zor..

• asıl sorun ben dahil insanlar gençlik yıllarında anne babalarında bunları gördükçe evlenmeye soguk bakıyorlar.ben 28 sene çekdim babamı..en sonunda katil olmamak adına annemle evi terkettim.sen kız olarak ne yaparsın evlenmek den başka çare yok,ama ya o sinirle yalnış bir şey yaparsan..iki ucu da kötü degnek bu...allahım sabır versin sana...ama sakın ha sakın kardeşlerin varsada kardeşlerin ile bir ol anneni yalnız bırakma erkek herzaman ayakda durur ama kadın için zordur.sen bu kadar dertli isen 20 25 ıldır annen neler çekiyor onu düşün bide..

0|0
    0|0
    • Evlenmek miii önümde böyle kötü bi örnek varken evlenmek ne kelime ... Üniversiteyi okuyorum ki bende annem gibi böyle bi hayata mahkum olmayayım :(

• sana çok güzel bir tavsiye vereyim,müsait olduğun bir gün çok güzel bir yemek hazırla,anneni güzelce giydir ve başbaşa yemek yesinler evliliğin ilk yıllarına ait fotoğraflar filan koy odaya

0|0
    0|0
    • Fikrin için saol ama inanki babannem onunda içine eder mutsuz olurlar :(

• teş,bir de kıymetimiz bilinse

• Elbet bigün bilen biri çıkar takma :))

• zorunda isen çekeceksin.

bazen insanlar bile bile lades demek zorunda kalabiliyor.

evdeki huzursuzluk ömür törpüdür.

0|0
    0|0
  • Ekim ayının size huzur ve barış getirmesi dileklerimle, mutlu bir hafta dilerim efendim.

0|0
    0|0
  • senin ufak bir tatile ihtiyacın var

0|0
    0|0
  • hıc cekılmz alah sabır versn

0|0
    0|0
  • arada olanda sizlere oluyor, hay böle insanlara yaa, sanki evde bi tek onlar yaşıyor

0|0
    0|1
    • Malesef evde çocuklar çok da düşünülmüyo..

• benim annem babamda hep kavga ederleri cocuklugum kavgayla geçti. sonunda bosandılar ve ohh rahatladım dedim.. o kadar cok kavga ediyorlardı ki artık alısmıstım takmamaya basladım.

0|0
    0|0
  • Geçer geçer.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• çok zor bir durum Allah kimsenin başına vermesin yorulmakkta haklısın :(

0|0
    0|0
  • bosansinlar.

0|0
    0|1
  • evet sevişmek şart.

0|0
    1|1
  • Ne konuda kavga ediyorlar..buna cozum bulmak lazim..hele cocuklarin yaninda tartismmak cok yanlis..insan evinde huzur bulmasi lazim..

0|1
    0|1
    • Annemle babannem anlaşamıyorum... Yılların kavga sebebii :(

• kendini o evden kurtarmaya bak.

0|0
    0|0
  • Cok zor ne olursa cocuklara oluyor zaten üzücü

0|0
    0|0
  • Canım senin durumunda olan o kadar çok aile var ki. Misal benim :) böyle düşün sadece senin ailen böyle degil. En iyisi sen ya üniversite oku ya da evlen.

0|0
    0|0
  • seni çok iyi anlıyorum :( evden kurtulmaya çalışıyorum..inşallah memurluğu kazanır giderim

0|0
    0|1
    • Benim istediğim evden kurtulmak değil bu huzursuzluğu bitirip ailemle mutlu olmaz..

• Ben hala inşallah birgün bitecek ümidiyle dua ediyorum...

• inşallahh

Yükleniyor...