3+1=4=Beşiktaş mı? (Cumhurbaşkalığı Kupası)

Gecen sene avrupa,lig ve Türkiye kupasını kazanan Beşiktaş basketbol takımı Efesi yenerek Cumhurbaşkanlığı Kupasınıda kazandı.Geçen seneki takım dağılmasına rağmen kazanılan kupayı ve takımı nasıl buluyorsunuz?

Güncellemeler:

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü biz beşiktaşlıyız.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 10

• çok güzel maç oldu bu sene beko basketbol ligini takip edin derim fenerbahçe,anadolu efes, galatasaray,beşiktaş ve hatta karşıyaka birbirine denk takımlar kurdular nefis bir lig bizleri bekliyor basketbol aşığı olarak sabırsızlanıyorum gerçekten. Fenerbahçe taraftarı olduğum için bir tek onun kombinesini aldım ama sinan erdem,abdi ipekçi fark etmez bizim mça denk gelmeyen her maça gideceğim bu sene

0|0
    0|0
    • bu arada beiktaşıda tbr ederim biraz daha dikkatli olsalardı 4 periyotta maç kopabilirdi 16 sayılara çıktı fark

• Güzel haber için 5 yıldız.Geçen seneden beri artık karşılaşmaları takip etmiyordum ama Efes'i yedniğimize sevindim.

0|1
    0|1
  • Takım olgusu dağılmamış demekki. Ama belli olmaz , çok farkla da kazanmadık 2 sayı fark var arada.

0|1
    0|2
  • kupa var dediler geldik aldık. kare as oldu lig-tr kupası-avrupa kupası-cumhurbaşkanlığı kupası 2012 de alınmadık kupa bırakmadık eee şimdi sırada eruolege kupası kaldı.

0|0
    0|0
  • fena sayılmaz...

0|0
    0|3
  • Tutku Açık...sazı aldı eline hem çaldı hem söyledi :) Beşiktaş Sen Olmasan Yaşamak Neye Yararr !

0|0
    0|0
  • ee hangi takımdan bahsettiğimizi unutmayalım.. :)

0|0
    0|0
  • sırada euroleague var :p

0|0
    0|0
  • Başka kupa kaldı mı ? (Gidip kazanalım)

0|0
    0|0
  • 2000deki gs ruhu gibi.çok iyi gidiyolar allah bozmasn. heralde daha kupa kalmadı ya ? :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...