Bazı kızlar istediği erkekle evleniyor bunu nasıl başarıyorlar?

bazı kızlar istediği erkekle evleniyor bunu nasıl başarıyorlar gözüne kestiriyor ben bunla evlenecem diyor bakıyorsun gerçekten o kişi ile evlenmiş bunu nasıl başarıyorlar merak ediyorum

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• bazı erkekler de isteidkleir kızlarla evleniyorlar bende onu anlamıyorum nasıl başarıyorlar :)))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Senin gibi burada tanımadığı insanlara, boş boş soru sormak yerine... İşine odaklanıyor ve tavlıyor. Olay bundan ibaret.

0|0
    0|0
  • Şimdi birazdan buraya "nasıl zengin olunur"kitabını yazıp asla zengin olamamış yazarın aşk adamı -kadını muadilleri gelecek.

0|0
    0|0
  • bazı kızlar demişsin çoğunluk böyle değil zaten.tabi farklı yöntemleri var özellikle karaktersiz olanlar kapaklanma yöntemi ile evleniyorlarki hiçte hoş birşey değil.birazda herkesin dediği gibi kısmet.

0|0
    0|0
  • Ben de istediğim kızla evleneceğim mesela..

0|0
    0|0
  • saksıyı çalıştırıyollaaa

0|0
    0|0
  • sen istediğin birisini elde edememişsin galiba

0|0
    0|0
  • o kadınlar beni elde edemez mesela

0|0
    0|0
  • erkeğin aklını başından alıor

0|0
    0|0
  • Çok basit

0|0
    0|0
  • sevdigi erkege erkegi gibi davranıyor ve sonuç olarak evleniyorlar :)

0|0
    0|0
  • azimle dışkılayan mermer delermiş derler sayın gizli

azim önemli burada

0|0
    0|0
  • çok basit güreşiyorlar...

0|0
    0|0
  • cok basıt :D

0|0
    0|0
  • bir kız benle evlenmek istediğini sölese hemen evlenirim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• gururlarını ayaklar altına almayı göze aldıkları için..ben de şahit oldum bu tür evliliklere.bu şekilde diyen kızlar karşı taraf onu aşağılasa bile pes etmiyor vazgeçmiyorlar her şeye rağmen..tebrik mi etmeli bilemiyorum..

0|0
    0|0
  • gez göz arpacik ve nokta atisi olay budur ;)

0|0
    0|0
    • Nefes kontrolü,tetiği ezerek sıkma,sapma payı vs. bunlarıda ilave edebilirz :))

• sabır :) tek yapman gereken mantıklı ve sabırlı olmak yanı bıraz mantıgınla hareket edıceksın

0|0
    0|0
  • O bazı kızları bosver kendine bak...

0|0
    0|0
  • Gece öğretmenleriiii.

0|0
    0|0
  • bizim Turk kizlari cok fena ya

0|1
    0|0
Yükleniyor...