Erkek arkadaşım eski çıktığının numarasını istemiş, neden?

Arkadaşlar cok kötüyüm nefes alamıyorum agır geliyo ne olur yardım edin

eski çıktığının num. istemiş erkek arkadaşım ünv. deyim ben burda kmsem yok çok ağır geliyo sınır krizi geçrıyorum yazarken zorlanıyorum arkadaşlar :sevgilimn facesine girdm dükkanlarında bi oğlan çalışıyodu oda eski çıktığını tanıyordu bana filizn num.bul demiş çocuğa oda tamam abi demiş napcan demiş sen bul ver demiş. ben okudum bunu sordm neden dedm neden istedin num. dedim o kız seni hala seviyo dedim kız bunun peşini zor bıraktı ..ondan bi çocuğun num. alacaktm dedi sadece dedi inanmıyorum ben arkadaşlar dayanamıyorum kmsem yok burda napçam ben çok ağır geliyo neden istedi sizce neden biz birde sözlüyken neden :(

0|0
10|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hemen trib atma adama bagırma çağırma numarasını aldıgında yanında arasın konussun sonra al hattın kır yenı bı hat al.Eğer bı daha ulasırsa ona dusundugun seydır.Bu arada sen onun facesını bıldıgın halde onun ordan o amaçla konusması aptallık olur.Eskı sevgılıye dönme amacı olsaydı baska bı sekılde alırdı numarasını calıstıgı yerdeymıs cocuk yuz yuzede ısteyebılırdı.

0|0
    0|0
    • öyle deme inan öyle salaklık yapabiliyorlar silselerde arsivde kayıtlı oluyor o mesajlar ben öyle yakalamıştım :D

• o sılme değil adı üstünde arşiv arka plana atıyo senın ki tamm salakmış anlasıldı =D ama bıde temellı sılme olayı var sanmıyorum öyle bı salaklık yapcagını hanı sevgılm benım sıfremı bılcek ve bende o faceden eskı sevgılımın numarasını ögrencem tuhaf.

Erkekler Ne Diyor 7

• puffffff ne yani orda kimsen yok diye sence kafasına göre takılsınmmı ya biraz akılı olun kızlar .

0|0
    0|0
  • ya sözlenmek ne oluyor ya :D benim bildiğim iş ciddi ise nişan sonra düğün yapılır sözlenmek :D? neyin sözünü verdiniz? valla ben kız olsam hayatta erkeklere güvenemzdim :D 19 yaşında sözlenmek he? unut o cocugu coktan uçtu gitti. hatta bayağıdır aldatıyordu seni sen farkında değildin geçmiş olsun :)

0|0
    0|0
  • hemen kötü düşünme bakalım sakin ol bi belki olaylar kafanda canlandırdığın gibi değildir.dinle öğren..sinir krizi geçirmenin sana bi faydası yok.yada düşün sevgilinn sana olan sevgisinden emin değilsen düşün derim kötü olanı..

0|0
    0|0
  • Boynuz hayırlı olsun sende yanlış seçimlerdeymissin bu bayanların hepsi yanlıs secımde arkadas :D

0|0
    0|0
  • Sıç ağzına ve bir daha arama. Bırak o köpek olsun.

0|0
    0|0
  • demek ki geri one dönmeyi düşünüyor :) gidecek yani bil bunu

0|0
    0|0
  • 19 yaşında sözlenilir mi (:

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• sen unidesin ya tabi gözden ırak olan gönülden de ırak olurmus işte o da onu sevenle biraz vakit geçirmek istiyoo bu yanii. arkadsın num baskasından da alabilirdi bırak ya ona dönmeyidüsünüyo işte basbaya

0|0
    0|0
  • Öff bu ne ya. Demekki aldatırken felan görsen sen kendını yakarsın kesin. Bu ne böyle ölüyom bitiom sınır krızı gecırıyom. Hastalıklı bir ilişki bu. Bence cocuk senden sıkıldı. Ben olsam senden kesin sıkılırdım. Milleti evli kocası aldatıyo bi çözüm bulunuyo. Sen daha sozluymussun o ne demekse. Baktın olmuyo ayrılırsın bıter.

0|0
    0|0
  • katil filiz

0|0
    0|0
  • bence ayril hakediyor.

0|0
    0|0
  • ne olursa olsun katlanamayacağım bir durum ayrıl

0|0
    0|0
  • Offf ergen ergen konuşmayı bırakın artık