Türkiyeye gelmıs gecmıs en ıyı teknık adam?

Turkıyeye gelmıs gecmıs en ıyı teknık adam sızce kımdır?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Fatih Terim diyeni ıslak odunla döverim. Tuncay'a kanat oynatmış yegane kişiliktir kendisi!

Ama Şenol Güneş olabilir. Sayesinde 202'de dünya 3'üncülüğünü aldık. Tabi kadroda kemik gibiydi. Tabi şimdilerde dökülüyor.

0|1
    1|0
    • Tuncaya kanat oynatmıs yegane kısıdır dıyorsunda, turk takımına uefa kupası kazandırmıs ust uste sampiyonluklar almıs guzel basarılar kazanmıs bır yegane kısılıgıde vardr. Avrupadada tanınır ve sayılır bırısı

• Şenol gunesın basarısını kabul etmemek körlüktür elbette. ama Fatih terim kadar basarılı olan turkıyede bence yoktur. şu an ayda 817bin tl maası var tl ye vurdugun zaman bende sogumaya basladım :D

• Ayrıca iktidar yalakasıdır kendisi. Yoksa ona o kadar parayı kim niye versin?

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 17

• lucescu

1|0
    0|0
  • Luçesku

1|0
    0|0
  • İmparator.

1|0
    0|0
  • Mircea Lucescu

0|0
    0|0
  • Bence Slaven Bilic.

0|0
    0|0
  • Lucescu tabi ki çingene dediler kıymetini bılmedıler.

1|0
    0|0
    • degisik bir stili var ama bende begenıyorum

• Besiktas'liyim ve bence Fatih Terim. Cunku uefa kupasini almistir.

1|0
    0|0
  • Benim babam

0|0
    0|0
  • Luce baba , gelecek vaadeden olarakta Sergen Yalçını gösterebilirim.

0|0
    0|0
    • Adam olsaydı sergen cok ıyı yerlere gelırdıde kendını mahfetti

• kendını mahfettı derken ben futbolculuk karıyerınden bahsettım dostum:) Asırı yeteneklıydı arda turandan daha guzel yerlere gelecek derecedeydı gece hayatı bıtırdı onu kastedıyorum tabı kendı görüsüm bu

• Konumuz teknik direktörlük olduğu için futbolculuğundan bahsettiğine ihtimal vermedim kusura bakma futbolculuğuna gelirlersek eğer ki fiziği düzgün ve disiplinli birisi olsaydı değil Türk futbolu Dünya Futbolunun göz bebeği olur du ki keza öyle sol ayaklıları baz olarak ele alırsak umarım teknik direktörlük kariyeri daha başarılı olur kendisi için.

• Gordon Milne.

0|0
    0|0
  • Fatih Terim Şenol Güneş

1|0
    0|0
  • Lucescu

0|0
    0|0
  • Slaven bilic

0|0
    0|0
  • Sabancı

0|0
    0|0
  • Yılmaz vural

0|0
    0|0
  • Tabiki Fatih terim ardından şenol günes ve ziko benim fikrim :)

0|0
    0|0
  • teknik derken? sporcu olarak mı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...