Yüzme öğrenmek istiyorum. Kurs mu arkadaşlarla havuza giderek mi?

Arkadaşlar 25 yaşındayım. Yüzme bilmiyorum. Kursuna gitsem ne kadar zamanda öğrenirim. Su korkusu da var bende.

Kurs değilde arkadaşlarla havuza gide gide mi öğrensem yoksa?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşlarınla gitme. Kursa git.
    Zaten yüzme bilmiyorsun. Arkadaştır şaka yapar. Boğmaya çalışır falan. Daha çok korkarsın.

0|1
    0|0
    • Manyak mı yok piyasada mı diyosun :D Ya gitmişliğim var arkadaşlarla da yüzmeye çalışmadım pek :D Kursta ne kdr zamanda öğrenilir acaba

• Bilmem. Aslında kolay ya. 1 gün ya da en fazla 1 haftada öğrenirsin :D

• Açıkcası su üstünde kalıyordum uzun zaman oldu suya girmeyeli. 1 hafta yeterli olur dediğin gibi

Kızlar Ne Diyor 2

• Su korkun varsa once arkadaslarinla git hani eglenerek, makara muhabbet falan belki bu sayede korkunu yenersin. Sonra ogrenmek icin kursuna git.

0|1
    0|0
    • Girmekten korkmuyorum da suya yüzmek için kendimi bırakamıyorum

• Ölüp de başımıza bele olma diyorsun :D

• Ahhaah:D gorusu de simdi gordum oyleyse kursa git orda hocalar yardimci olur

• Kursa yazıl

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Teknik olarak, ileride her türlü olaya karşı yüzme öğrenmek istiyorsan kursa gitmelisin. Yok ben zaten arkadaşlarla gider, en fazla 4- 5 saat de yüzerim, öyle teknik öğrenmeye gerek yok, sadece 2- 3 kulaç atsam yeter bana diyorsan arkadaşlarından öğren.

0|1
    0|0
    • Teknikten ziyade yüzmek işte bizimkisi hocam. Kursa gidip öğrenemezsem korkusu var. Herkes örenmiş kolay demek ki gerçi ama :D

• Hiçte kolay değildir yüzmek. O havuzda iki kulaç atanlara bakmayın. Çoğu su altında nefes alınır, verilir bilmez. Deniz' de yarım metrelik dalga olsa tsunami oluyor diye korkudan altına yapar. Mesela bir kulaç ile bir metreden fazla gitmek var, bir kulaç ile 15 cm bile gidememek var. :)

• Sen cok geç kalmışsı Bence direk öl

0|0
    0|0
    • Öğrenmenin yaşı olmaz bizde. Ayıpta değildir. Ama senin yaptığın ayıp

Yükleniyor...