Kiracım bana asılıyor. ne yapmalıyım?

kiracım sabah akşam işe giderken gelirken beni bekliyor hatta bazaen geç kaldın bile diyor artık sıkıldım bu halllerinden kaçacak delik arıyorum görmeden gireyim çıkayım die işe geç gitsem bile yakalıyor beni rahatsız oluyorum ne yapmalıyımmm

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• nasıl yani evlimisn o evlimi yada nebilm neden yapıo ki

0|0
    0|0
    • evli tabiki adam işe erken gidiyor ben geç gidiyorum görmezden geliyorum aşşağida kapinin önleride silmekten bıkmadı hergün bahane bikerisinde beni de yol üstünde bırakabılırmısın dedi işim var dedim ama akşam arabayı parkediyorum pat balkonda ve daha bir çok benzer hareket kaçamıyorum ewe çıkıp inerken

• ya kocasıda çok iyi eline vur ekmeğini al iyi niyetli bir insan çokta seviyorum onu o tabiki bilmiyodur karısının yaptıklarını

• hmm hep böle olur saten ya sen şimdi bunu neden anlattın ki ben üzülür dururum unutuncaya kadr yaa :(bence kadını uyar ozamn

• abimler almanyadan gelecek evi bir zahmet bosalt de :)

0|0
    0|0
  • "teyze bi git ya" de gider :))

0|0
    0|0
  • Suratsızgörün biraz, anlar belki.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• askim kisacik bi ayrilalimmi fuze gibi memeleri kocaman kalcasi olan yan komsum serapla bisey deniycem.. :D:D:D

0|0
    0|0
  • işin zor walla şimdi kiracı çıkartmakta zor mahkemeye gidyorsun kazanırsan 3 ay bekliyorsun falan filan

0|0
    0|0
  • senaryoyu iyi yazmamışsın daha gerçekçi olabilirdi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...