Kızların converse ayakkabı giymesini nasıl buluyorsunuz?

kızların converse ayakkabı giymesini nasıl buluyorsunuz? sizce bir kız converse giymeli mi erkekler?

0|0
13|9

En İyi Kız Görüşü

• ben hayatm boyunca hic ama hic converse gymedm 21 yaşndaym ama eskiden babet gyerdim 18 yasmdan sonra topuklu gymeye basladm 5 puntoluk artk en az 10 cm topuklu gyerm 5m duz taban nyetine gyiyorum annemde kzar sen neden hc duz taban gymiyorsun dye ama tarzm bu derim spor ayakkabm 1 tane var sadece o da spora gderken mecburiyeten giyerim ben sevmiyorum converse duz taban falan kz dedigin topuklu giymeli 23 puntoluga kadar yolu var dogrusu boyumda 1.67 en fazla 16 cm lik gyiorum zamanla artrcam puntoları ;))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Yakışanı var yakışmayanı var. Giyip görülmeden anlaşılmaz

0|0
    0|0
  • Giyiniz

1|0
    0|0
  • converse güzel duruyor ama sağlık açısından bence hiç iyi değil spor ayakkabı daha rahat ...bir de herkesin giydiği şeyi sevmiyorum hepsi beyazsa beyaz giyiyor bence ayakkabı farklı olmalı olmayan olacak başka birinde görsem sanki çin malı gibi haksız mıyım...

1|0
    0|0
    • öyle tabii,ama converse in modası yoktur.yani hafızalara öyle kazınmış.ama cidden bu aralar herkes beyaz giymeye başladı coverse i.bu çin malı gibi duruyor,evet:)

• :) varsa yoksa nıke :D spor beyaz :D altta da nıke ablemi of :D karizma ya :D herkese gider kendini gösteriyor

• evet nike ı bende severim:)

• uzun boylu kizlara yakistigini dusunuyorum

0|0
    0|0
  • Hababam sınıfı gibi..Aynı film ama hala izlemesi zevkli :)

0|0
    0|0
  • yakışıyoo sa neden olmasın .

0|0
    0|0
  • giymeli bence.. converse+file çorap süper oluyor..

0|0
    1|0
  • bence bi kıza en cok yakışan ayakkabı. tabiki giysinler

0|0
    0|0
  • bilmiyorum valla artık kimin ne giydiği belli değil bakıyosun bazı kızlar erkek gibi giyiniyo.. bazı erkekler de kız gibi giyiniyo. zevk meselesi tabi yakıştırıyosa giyeblir. kıyafetlere fazla takılmamak lazım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• bende hiç giymedim çünkü sewmiyorum adidasın ayakkabılarını giyerim spor,günlük olarak :)

0|0
    0|0
  • kızlara da yakışıyo arasıra giyerim ama daha çok erkeklere çok yakıştığını düşünüyorum..yani converse giymiş bi erkek beni cezbediyo diyebilirim :D converse giymeyen erkek arkdşlarıma bile zorla aldırırdım haha :))

0|0
    0|0
  • ben çok seviyorum bide iki günde parçalanmasalar daha iyi olacak :))) ama erkeklerde kızlar kadar hoş durmuyor

0|0
    0|0
  • adidas <3 converse 7 ayda pert ama adidas 2 sene aynı ayakkabıyı kullanıyorum kalitesi 0 ama güzellik açısından yakısan giysin

0|0
    0|0
  • bilekli olmadıgı surece bence guzel oluyor

0|0
    0|0
  • Ayak numarası büyük kızlara yakışmıyor.

0|0
    0|0
  • bende çok severim:) harikalar bence

0|0
    0|0
  • Ben beğenmiyorum kızdada erkektede.

0|0
    0|0
  • converse çok güzel bişey ama hep boğazsız boğazlı giymek nasip olmadı malesef

0|0
    0|0
  • Converse favorimdir ya ben başka birşey giyemiyorum bunada itirazı yoktur hele erkeklerin :)

0|0
    0|0
  • ne garip bir soru. şu ana kadar bu ayakkabıyı en çok kızlarda gördüm çünkü. ve de en çok kız ayağına yakışıyor, ince ve zarif. tam tersi erkeklerin ayağında tuhaf gözüküyor bence. converse giymeyen kız da nadiren karşılaşmışımdır, ben giymiyorum bir de, ayaklarım içe basıyor. sen nerede yaşıyorsun?

0|0
    0|0
    • :) topukluyu erkekler daha çok seviyorlar ya,onun için sordum,ama yazmayı unutmuşum sanırım:(

• garipmiş. çünkü türk erkeği uzun boylu değil:))) komplekse girerler diye düşündüm topuklu ile. topuklu takıntısı bence biraz etrafa hava atmakla alakalı.

• olabilir:)

• Herkese yakışmıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...