Çok kırgınım ne yapsam bilemiyorum

Selamlar, size olayları kısaca anlatmak istiyorum. Geçen hafta erkek arkadaşımın doğum günü vardı ve benimle birlikte yalnız kutlamak isteiğini söyledi. Ben de ona çok hoş bi süpriz hazırlamak istedim, gerçi az çok ne yapacağımdan haberi vardı çok süpriz gibi de değildi. Doğum gününün sabahı erkenden kalkıp bi sürü şey hazırladım ona, çok güzel bi sofra hazırladım, evi falan süsledim. Saatlerce uğraştım. Geldiğinde gerçekten de çok mutlu oldu, yemeklerin bi kısmı kötü olmasına rağmen (yemek yapma konusunda kötüyüm biraz) hazırladığım şeyleri beğenerek yedi. Herşey çok iyi geçiyordu sohbet ediyorduk gülüyorduk falan derken bana en yakın erkek arkadaşının da onun için bi parti hazırladığını söyledi erkek erkeğe kutlayacaklarmış. Şaşırdım sinirlendim ama söylemeyi unutmuş çocuklara doğum gününü benimle geçireceğini. O erkek arkadaşının da maddi durumu çok iyi değil borç falan alıp parti hazırlamış ona kendi evinde. Gitsem kızar mısın dedi. Ben de saf gibi benimle kalacağını düşünerek tercihi ona bıraktım. Burda biraz daha kalıp giderim dedi. Çok özür diledi falan böyle olduğu için ama o kadar kırılmıştım ki o anda anlatamam. Partiyi hazırlayan çocuğun da bi suçu yoktu sonuçta bi de üstüne borç almış birilerinden. Öyle söyledikten sonra kendimi çok kötü hissettim ama ne de olsa doğum günüydü pek bişey de belli etmedim.

Neyse arkadaşlar, bunu söyledikten 2 saat sonra arkadaşı aradı o da beş dakika içinde çıktı gitti (erken bi saatti bi de akşam 6-7 falandı). Geceyi de orada 4 erkek bira içerek geçirmişler. O akşam da arkadaşında kaldı zaten. Ertesi gün tekrar özür diledi ama ben yine kırgındım, ona pek belli etmedim ama. Kızsam küssem de saçma olucak gibi geldi. Hala kötü hissediyorum bu olay yüzünden, ona da belli ettim o da çok fazla çaresi olmadığını söyledi, sonra da öyle davranmaya devam etmeyeyim diye şirinlik yaptı falan ki bundan biraz iğrendim. Ama aradan geçen bikaç gün boyunca aldığı en güzel doğum günü hediyesi olduğunu söyledi. Benim ne kadar emek harcadığımı biliyodu bunu bile bile öyle yapmasına ciddi anlamda çok üzüldüm. Ama onun partisine gitmese arkadaşı da küsecekti muhtemelen o da benim gibi çok hazırlık yapmıştı.

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• hayret bir şeysin ha ! dünya ikinizin etrafında dönmüyor be gülüm arkadaşı o onun ne güzel ikinizle de vakit geçirmiş başka bir erkek olsa özür bile dilemezdi emin ol saçma sapan şeylere trip atacağına aşkın tadını çıkart bulamayanlar da var ayhh akşam akşam sinirim zıpladı

0|0
    0|0
    • Ahaha yok canım atmadım trip falan kendi içimde kaldı böyle :D Sadece böyle olduğu için üzülüğümü belli ettim ama abartıyo muyum emin değilim sadece 5 saati yemekleri hazırlamak için harcadım onun sıkıntısı çok etkiledi :)) Bütün akşamı birlikte geçiririz diye düşünmüştüm. O da arada kalmıştı işte ama benimle iki saati onlarla da bütün geceyi geçirmeyi tercih etmesi ne yalan söyleyeyim üzdü beni açıkçası :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Vay be ! Ne insanlar var ? Sen o kadar hazırlık yap ve o gün seni bırakıp arkadaşlarıyla içsin !

Onu sopayla dövmeli ! Kimi böyle bir ortama neler verir,kimi de böyle teper sevgini !

Üzülme ! Unutma da ! Buna benzer abuk subuk davranışlar önemsiz ama manası geniş...

0|0
    0|0
    • Öyle çok ciddi bi durum değil, yüzsüzlük de yapmadı özür diledi bunun için ama sanki arkadaşı sevgilisiydi ben de erkek arkadaşıydım o gün :)

• Öyle tabi de arkadaşı da para sıkıntısı çekerken borç almış onun doğum günü için. Çok da kızmadım böyle olunca.

• Tamam arkadaşını kırmaması gerek.. Bir,iki saat onlarla olup,sonra dönmesi gerekirdi !

Ah şu insanlar ! Aklım almaz oldu bu insanları !

• Bence senin değerini bilmiyor

Aklı başında bir adam

sevgilisini bırakıp gitmez

kimseye de randevu vermez

arkadaşına der ki

ben kız arkadaşımla olacağım doğum günümde

kimse de buna kızmaz

bu nedenle ona tepki göstermez.

0|0
    0|0
    • Biliyo musun bunlar benim de aklımdan çok geçti. Abartıyo muyum acaba diye de düşündüm o sinirle. Sonradan öğrendiğime göre arkadaşı gündüz zaten benim yanımda olucağını düşünmüş, o yüzden anormal bi durum olucağını tahmin etmemiş. Erkek arkadaşım da akşam 4 gibi gelmişti benim yanıma. Çok aşırı bi tepki göstermedim ama çok kırgınım bu yüzden içten içe ona

• Biraz zamana bırak

inşallah senin değerini bilir

olmazsa da ayrılırsın

Mutlu olmanı dilerim.

• En iyisi zamana bırakmak sanırım. Teşekkürler

• Çocuk zor bi durumda kalmış senin yerinde bende olsam bende darılırdım sen ona önceden haber verdiysen süpriz yapacağını bunu arkadaşlarına söyleye bilirdi söylemeyince böyle sıkıntı oluşmuş. Olan oldu artık geçmişi bırakmak lazım

0|0
    0|0
    • Bikaç gün önceden sormuştum ama herhangi planın yoksa ben hazırlıcam diye. Bi planı olmadığını söylemişti ama arkadaşlarına da söylemeyi unutmuş. Zaten benim yanıma gelmeden bi saat önce haberi olmuş arkadaşının böyle bişey yapıcağından.

• Onun tek hatası arkadaşlarına haber vermeyip arkadaşı arar aramaz da çat diye gitmesi oldu. Sinirlendim üzüldüm ben de o gidince kalan yemeklerin hepsini yedim sinirden :)

• kendini o arkadaşının yerine koy empati yap. doğruyu göreceksin.

0|0
    0|0
    • O çocuğu suçlamıyorum canım zaten ben, o da o kadar uğraşmış benim gibi. Gitmese de onun emeklerine yazık olucaktı. Sadece erkek arkadaşımın bu kadar düşüncesizce davranması çok üzdü beni. Ya onlara ya da bana önceden haber vermesi çok daha iyi olucaktı. Yanımda 2 saat yerine biraz daha vakit geçirse arkadaşı arar aramaz da 'aaa hemen geliyorum' demese bu kadar üzülmezdim inan ki

• olan olmuş bu kadar takma. onun seni senin onu ne kadar sevdiğini değer verdiğine karar ver. değerliysen devam et. yoksa gel takıl bana :)

• Ayrılma bence.

0|0
    0|0
    • Haha hayır ayrılmak çok saçma olur böyle bişey için :) Sadece ortaya bi tavır koysam mı yoksa boşversem mi bilemiyorum

Kızlar Ne Diyor 4

• zamanla geçer o kadar kötü bişy yammamış bea uzatma sevio la baksana :))

0|0
    0|0
    • Seviyo canım farkındayım ben de ama o kadar saat emek harcayıp böyle bırakılınca üzülüyo insan :)

• üzülme bak hala seninle hayat üzülmeye gelmio ki? zaten ne kadar vaktimiz var onu bile bilmioruz umarım daha mutlu olursun

• Ben ise arkadaşına gitti mi gitmedi mi diye şüphede kaldım şuan biliyor musun.

0|1
    0|0
  • gece niye dönmemiş orada kalmış?

0|1
    0|0
    • Arkadaşının evi Anadolu yakasında baya uzak bi yerde o yüzden kalmış

• Yani yakın olsa ben de isterdim ama bişey demedim öyle olunca. Bi de 2 saat nedir yahu madem orda kalıcaktı daha geç gitse de olurdu. Ya da ben mi çok abartıyorum bilmiyorum :)

• bi daha ki doğum gününde de aynı şeyi yaparsa bas tekmeyi :)

• Nickin animeden alıntı mı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...