Ellere bakıp adet dönemiyle ilgili bilgi alınabilir mi?

kardeşim ellere bakıp adet diilmiyiz yoksa adetmiyiz yada olmak üzeremiyiz anında söylüyor . ve hiç yalnışsız bunu sırf okulda sevmediği bi arkadaşının adet olup olmadığını anlamak için bulmuş :)şu anda 8. sınıfta 6. sınıfta bulmuştu bunu arakadaşlarımın üstünde bile denettim dokunma vs yok bakıyor ve söylüyor arkadaşlarımda şaşırıp bakıyor nasıl bildi diye :) ben adet düzenimi nerdeyse takip etmiyorum ona soruyorum olmak üzeresin diyince ped taşımaya başlıyorum :) bunu nasıl yapıyor böyle bişi mümkün mü neye bakıyor soruyorum ona söylemiyor :s

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Ermiş kardeşin :)

0|0
    0|0
  • karın ve kalçaya bakarak çocuk tahminin de bulunabiliyorum ama ellere bakarak pek birşey yapamıyorum.

fal bakarım belki.

0|0
    0|0
  • Ben anlıyorum direk.

1|0
    0|0
  • cocugun kalpgozu azik demkki

0|0
    0|0
  • bende kokusunu alıyorum.ve şu zamana kadar hiç sekmedi..6ncı his diyelim..

0|0
    0|0
    • kokusunu bende alıyorum .. metal gibi irenç bişi bundan nefret ediyorum :s

• işte bende başkasının kokusunu alıyorum :s bu irenç

• ben ilk zamanlar ne olduğunu anlamamıştım.ama en kötüsüde kalabalık bir bar veya kapalı bir konser alanında oluyor..kötü bir durum..

• Ellerin şişse adet olucaksın demektir :)

0|0
    0|0
    • ona bende bakıyorum ellerim hiç şişmiyor ki :) ama o sadece ellere diil birde tırnaklara bakıyormuş

Kızlar Ne Diyor 6

• ısrar et söyler belki.

0|0
    0|0
  • Ellerim bana bilgi vermiyor.

0|0
    1|0
  • cok ilginc kendisine hicmi sormadin?

0|0
    0|0
    • sordum tek bi kere tamam söylicem dedi onu da tartıştık o an bişi yüzünden kızdı söylemedi .. sonra hep ısrar ettim ama artık söylemiyor

• bir sandalyeye bagla soylemezsen asla cozmem de :D

ne inatci bir karrdesmis

• benim tırnaklarımın rengi değişiyor

0|0
    0|0
  • atma ziya

0|0
    0|0
  • bende afedersin kokusundan anlıyorum şak diye söylüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...