Ofsayt ne demek?

Kızlar neden ofsaytin ne demek olduğunu anlamaz?

0|0
9|22

En İyi Erkek Görüşü

• kızların ofsayrtın ne olduğunu anlayamaması diye özel bir şey olduğunu düşünmüyorum. kızlar genel olarak erkeklere göre futbola daha az ilgili olduğundan ofsaytın ne olduğunu bilen kızların sayısı da erkeklere oranla az sadece yoksa futbola ilgi duyan kızların ofsaytın ne olduğunu anlayamama noktasında erkeklerden çok farkının olduğunu sanmıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• aslında erkeklerin çoğuda anlamaz. o kadar izleyen anlamıyorsa , izlemeyen ya da çok az izleyen kız nasıl anlasın.
    ofsayta gelecek olursak bir tanım yapayım ama sanıyorum yinede anlamassın. ;
    hucum yapan takımdaki ayağında top olan futbolcu , rakip kaleye doğru arkadaşına pas atarken. top tam ayağından çıkarken. topu atacağı arkadaşı rakip takımın kaleye en yakın son oyuncusundan ileride olmayacak. eğer bir santim bile iredeyse ofsayt olur.

0|0
    0|1
    • Anlamadım ama sen güzel anlattım yaa

• önemli değil. ofsaytı anlayanda öldü , anlamayanda. yani boş ver gitsin. bunu bilmemen bir eksiklik değil.

• Sahayi ikiye bolen ortadaki cizgiden itibaren gecerli olan, Rakip takımın sahasinda bulunan rakip oyuncunun, kendi takim arkadasinin kendisine atmis oldugu pas'ta, top ayaktan çıkarken, diger rakibin kalesine rakipten daha yakin olmamali hic bir yeri (el hariç) ofsaytin %90i bu ayrıntılarıni ogrenmesenzde olur

0|0
    0|0
  • Top ayaktan çıktığı an, kendi takımındaki oyuncu rakip kaleye rakip oyuncusundan 1 cm bile daha yakınsa (kaleci hariç) ofsayt olur.

0|0
    0|0
  • X takımı atak yapıyor Y takımı da savunma diyelim. Eğer x takımında bir oyuncu diğer oyuncuya pas attığı zaman x takımında pası alan oyuncu kaleye y takımı oyuncusundan daha yakın ise bu ofsayt olur örnek verelım ben orta sahadan sana pas atıyorum sen penaltı noktasındasın y takımının en yakın oyuncusu da ceza sahası dışında top benim ayağımdan çıktığı anda sen y takımı oyuncusundan kaleye daha yakın olduğun için bu ofsayt olur.

0|0
    0|0
  • boşversin kızlar onu da yemek yapmayı öğrensinler önce

0|1
    1|0
  • Baştan beri ilgisiz olduklarından.

0|0
    0|0
  • ofsayt bilen kız gözümde iticidir ben hiç bilme.

1|0
    0|0
  • İnsanın kendine yakışanı giymesine ofsayt denir.

0|0
    0|0
  • Top kaleye girerse ofsayt

0|0
    0|0
  • Firikik veren ofsaytida bilir bosa kafa yormayalim

0|0
    0|0
  • Anlatmaya ömür yetmez

0|0
    0|0
  • Sen Fake olduğun için :D

0|0
    0|0
  • Bence ofsayt sırf bu yüzden kalkmalı.

0|0
    0|0
  • Kacin l*n , ofsayt bilmeyen kız :))

0|0
    0|0
  • kaçın kaçın

0|0
    0|0
  • O dövme nereye kadar iniyo ;)

0|0
    0|0
  • kizlar ofsayttan anlamazlar anca frikikten anlarlar :D

0|0
    0|0
  • Owww beyler kaçınnnnn :):)

0|0
    0|0
  • feministler beni affetsin kızlar futboldan bir b*k anlamıyo zaten :)

0|0
    0|0
  • sen bence bunlara kafa yorma :D

0|0
    0|0
  • harbi, biri açıklasın :D bende bilmiyorum ASDFasdfasd: :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Mesela sen ve aynı takımda ki arkadaşın karşı takımın oyuncusundan birbirinize paslaşarak gole gitmekmiydi neydi bu ofsayt ya unutmuşum gene :((((

0|0
    0|0
  • bilmem. ilgi alanım olmadığı için hiç kimseye anlat bana denemedim ya da açıp okumadım.

0|0
    0|0
  • Anlıyorum. Hakemlerden önce ofsayt dediğim bile oluyor.
    Maç izlerseniz siz de öğrenirsiniz.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • gir nete yaz

0|0
    0|0
  • bir futbolcu top atiyor eger o kalye cok yakinsa bu ofsait oluyor XD

0|0
    0|0
  • Eğer amacın ofsaytın ne olduğunu öğrenmekse açıklayayım yoksa uğraştırma :)

0|0
    0|0
  • anlatması çok uzun

0|0
    0|0
  • Top ayaktan çıkınca rakip kaleye en yakın olan futbolcu

0|0
    0|0
Yükleniyor...