Çok sarhoştum 2 kankasıyla birden öpüştüm öğrenir mi acaba?

dün kızarkadaşım ve 3 arkadaşıyla bara gittik gaziosmanpaşada. kızarkadaşım ve kankası babası arıyınca erkenden gitti sonra ben kalan 2 arkadaşıyla biriyle barda, diğerini de eve bırakırken kapıda öpüştüm ama bianda oldu yani. şakacıktan öpüşüyo gibi olduk özellikle 2.siyle. sizce öğrenir mi bunu.? uff yaaa :(

0|0
14|6

En İyi Erkek Görüşü

• kahve ıcmeye davet eden olmadı mı?

0|0
    0|0
    • mokaçino içelim dedi ilki bu sabah.

• eispanyadan haber mi var ?

• eispanyadan cok yakin arkadasimdan haber geldi. dedi ki :'' bu iş bitmiş'' hayirli isler

Kızlar Ne Diyor 14

• abi nasıl insanlarsınız, hiç mi sadakat duygunuz yok? okurken ben utandım.

0|1
    0|0
  • sen erkeğin o*susun onlarda kızın o*su ne diyeyim ki sizin gibilerine inşallah öğrenir

0|0
    0|1
  • Öğrenir tabikide eninde sonunda ögrenecek gerçekler çıkar ortaya naptı sen la :S

0|0
    0|1
    • mahallenin en coolu bemişim 2.si öyle dedi hatta ilk o hoşlanmış benden.

• ya sarhoslugun arkasına saklanmayn lutfen en nefret ettgm sey.. öğrenr tabi bence kendin itiraf et. kızlar soylerse hıc sansın yok. sen söylersen en azından durustmus dıye dusunur.. hem kızlar da da iş yok demekkı sevgilinide böyle arkadaslardan kurtarmıs olursun...

0|0
    0|0
    • ama ben iğrenç bir insan olduğuma inanmıyorum.

• sevgiye muhtaclık öpüşmekle mı gideriliyo ? bence sen durumu kendıne bıle yanlıs aksettiriyosun.. sevgye muhtacsan duzgun sevdgn sevıldgn bı sevgılın olur sevdıgınle yasarsn bu duyguyu. arkadslarnla öpüşmek ne zmandan berı sevgı muhtaclıgı oldu... kızdan ayrıl duzgun ılıskı kur sev sevıl en dogrusu bu

• bana kim ilgi gösterse ben ona aşık oluyorum o ana ama öpüşünce geçiyo bazen fakat dün öyle olmadı.

• eğer kendinize hakim olamayacaksanız o kadar içmeyeceksiniz. ki ben her şartta kafanın az da olsa yerinde olduğunu düşünüyorum. kız güvenmiş gidebilmiş. çok enteresan ve cidden kötü bir durum. öğrenecektir diye düşünüyorum. arkadaşıyla bu konuyu konuşun. o da nasıl arkadaşsa.

0|0
    0|0
    • 2 si de benden hoşlanıyor bence.

• sen de onlara cok guzel karsılık vermissin. hayat bildigimiz hayat. pişkin misin arkadaşım?

• pişkin değil esenyurtluyum arkadaşım.

• kızlar bence söylemez.. ama ben olsam anlatırdım anlayışla karşılar bence.. yani ben olsam anlardım sanırım bilmiyorum :D dışardan yorum yapması kolay :D :D

0|0
    0|0
  • Öğrenmese bile senin kendine saygın varsa ayrıl ondan.

0|0
    0|0
    • saygım sonsuz noktada.

• ama benim tek suçum kool olmak.

• Senin tabirinle kool olan erkek,sevdiğinden başkasının yanına yaklaşmanın cesaret edemediği erkektir.Bu olay kool ya da cool olmakla alakalı değil:)

• iiiiii miş

0|0
    0|0
  • kesin ayrılık bu işin sonu.sen zaten kzı sevsen o diğer kızlarıda öpmzsin hiç sarhoştum falan deme

0|0
    0|0
  • Armegeddon'dan inciler..

0|0
    0|0
    • açtırtmayın kendimi bir de burdan taciz geliyo ozaman.

• Öğrenir büyük ihtimalle. Ben senin yerinde olsam açıklardım başkalarından öğrenmeden.

0|0
    0|0
    • ben 3ünü de potada tutsam mı diye düşünmeye başladım şuan ama bana ters tabi.

• haha. sanmıyorum.

• eminim.

• insallah ogrenir insallah :D

0|0
    0|0
  • hhayırlı olsun ilişkin bitmiştir

0|0
    0|0
  • gaziosmanpasada bar mi :S orda ne bari yaa ahahah

0|0
    0|0
    • baya meşhur mekan klipleri de var.

• sen anlarmısın pisikolog varmı burda?

• yok kardesim yok.

Erkekler Ne Diyor 5

• Grup sevmiyorsa hoşlanmayacaktır. Kızların alkolün etkisiyle olan bu durumu hatırlamayacaklarını ummaktan başka bir çaren yok.

0|0
    0|0
    • baya sarhoştuk ambiyansata yıkılıyodu baya klab ortamları.

• Daha sık görüşmelisiniz.

0|1
    0|0
    • belki devamımı gelir yani hımmm

• saoll eufukx baba. adamsın adam!

• :D eyv gözüm

• Oda senin kankalarınla öpüşür ödeşmiş olursunuz sorun da kalmaz böylelikle (:

1|0
    0|0
  • öpüştük derken dudaktan içtenmı opstunuz

0|0
    0|0
    • dudaklarıma yapıştı ilki zaten yani selin.

uzun uzun evet.

• Öğrenir tabi ki. Arkadaşları söyler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...