Kızlar ilk gördüğünüz bir erkekte onu sevmek için ne arardınız

herhangi bir yerde gördüğünüz bir erkeğin sizinle ilgilenmesi, sizinle arkadaşlık kurmasını istersiniz ya işte hangi özelliği hoşunuza giderse sizinle ilgilenmesini istersiniz. Boy, yaş, kilo, yakışıklılık, konuşması, duruşu, bakışması, sizi süzmüş olması, ve burada sayamadığım, akılma gelmeyen diğer maddeler, bekliyorum

Güncellemeler:
Soruyu azcık değiştireyim ve tam derdimi anlatmaya çalışayım. Şimdi ben günde en az 700 bay ve 500 bayan ile işi olan birisiyim. bu kişilerden bir kısmı aynı kişiler bir kısmı ise ilk defa gördüğüm kişiler. buraya kadar normal, buradaki bay kısmını da atalım. (benim işime yaramaz onlar. :) )

Bazı bayanlar gerçekten başımı döndürüyor. ben o bayanlardan bir tanesi ile tanışmak istiyorum, Ona Nasıl kendisiyle ilgilendiğimi hissettirebilirim. Ne yaparsam ilgi ve beğenisini çekebilirim

0|0
15|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• Bakış ve gülüş...

0|0
    0|0
  • 1- konuşmasını bilecek 2- kişiliği ve karakteri düzgün oldğunu hissettirecek gelir yavşarcasına konuşursa o adamdan bi cacık olmaz ama gelir adam akıllı konuşur efendi olursa yeter

0|0
    0|0
  • ilk önce kilik kiyafetine bakarim sonra bakislarina dikkat ederim göz temasi cok önemli ,tavrina bakarin hal hareketine agir basli yerinde tebessüm ediyormu diye ve son olarak ses tonu konusma tarzi cok önemli ! bu yazdiklarimin hespi yerindeyse tanismamizda konusmamizda bir engel yoktur ;)

0|0
    0|0
    • ne tür kılık kıyafetten hoşlanırsın

• göz teması nasıl olmalı, mesela her baktıgında sana bakan bir erkek mi etkiler, yoksa kısa kısa bakıp başka yöne dönen bir erkek mi, baktığın an sana bakan bir erkekle göz göze gelseniz senin hoşuna giden bir kişiye ne tepki verirdin, hoşuna gitmeyen birine ne tepki verirdin,

• Bakışlar buluşmalı sonrasında tanışırız zaten.

0|0
    0|0
    • Bakışlar nerede sizi rahatsız etmeye başlar, öküz gibi bakmaya devam ederse mi, yoksa kısa kesik bakışlar mı

• içten geleni, rahatsız etmeyecek tabiykide kaçamak bakışlar

• Ne bileyim bakış gülüş. Karizmasıda olabilir çünkü tipsiz olup karizmaya sahip olan bir sürü güzel kızla çıkan çok.

0|0
    0|0
  • sadece sevmesı yetmez benı oldugum gıbı kabullenmelı benı degıstırmeye calısmamalı :Dherseyımle benı ben oldugum ıcın sevmelı

0|0
    0|0
  • aynen diğer kızlarla fazla muhabbeti olmasın derdim bende vede sadık olsun

0|0
    0|0
  • Cana yakın bir tavır.

0|0
    0|0
  • Olgunluğu.

0|0
    0|0
  • diğer kızlarla fazla muhabbeti olmasın

0|0
    0|0
  • İçten kahkahası, gözlerinin içinin gülmesi, tombul olması :) ah ahh

0|0
    0|1
  • ben duruşu ve hareketlerı kesınlkle

0|0
    0|0
  • özgüven ..

0|0
    0|0
  • Güler yüz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• yaw emmi yaşın bilmem kaç olmuş sorduğun soruya bak.

la birini sevmek için bişey aranır mı:)

-aha la şu kız var ya... olm ben bu kızı mutlaka sevmeliyim.

-e sev olm o zaman ne duruyon

-sevim demi la.iyi ama neyini sevsem ki

-olm bi bak sevecek bişeyini bulursun

böhhhhh bööööhhh:)

0|1
    0|0
  • çirkin kızlar erkekte fiziksel güzellik aramazlar

güzel kızlar erkekte fiziksel güzellik ararlar.

0|1
    0|0
  • ben sölim 190 üstü olcak cüzdan dolu olucak gözler mavi saçlar kumral dişler inci dik durucak kalca toplu olcak bide ferrarisi varsa 3 dakıkaya verırler

0|0
    1|1
  • mevki para popülarite ve diğerleri...bunlar varsa istediğini elde edersin

0|0
    0|0
  • paraya tav olmayan kız yoktur yeterki uygun zaman ve miktar olsun

0|0
    1|0
  • beni arıyolar.

0|0
    0|0
  • tip

Ağız

Kafa

Kültür

Para

Bunların hepsini bir arada bulsunlar bayram ederler..

0|0
    0|0
Yükleniyor...