Kalın maşa mı iyi ince maşa mı?

arkadasm ince maşa almıştı aldım kullandım ve cok begendimm kuaförden çıkmıs gbii cok güzel oldu...aynısından almaya gittim ben de kalınını önerdiler o daha iyimiş aldım ama dogal ve hacimli duruyo tam kıvırıkda olmadı inceki gibii...sizce ince maşa mı iyi kalın maşa mı?..düşünceleriniz nelerr?

0|0
126

En İyi Kız Görüşü

• Kalın maşa doğal dalga görünümü veriyor ve uzun saçta hoş duruyor. İnce maşada ise saç çok abartı duruyor.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Kalım masa daha iyi.Sağlam olur.

1|0
    0|0
  • İncesi daha makul, hem tutarken ağırlığı elini yormaz

0|0
    0|0
  • Önemli Olan Kalınlığı Değil İşlevi (=

0|0
    0|0
  • ince maşa..

0|0
    0|0
  • ne için kullanacağını anlamadım açıkcası

0|0
    0|0
  • ince diyenler uçmuş heralde.bunça yıl çalışanlarla beraber iş yaptık.liselerde ki kızlara sorun ne nasıl kullanıyo söylesinler size.ince diyenler garip yan.avmlere gidin sorun bakalım hangisi.

0|0
    0|0
    • peki sen ne dersin

• vayy biliyorsnn sen bu işi.dd

• ya kızlarla çalıştım rowenta da onuda geç hepsinin içindeydim.demesi bende.inceler ucuz oldugundan kakalıyoruz anladın.

Kızlar Ne Diyor 11

• öncelikle türkçe karakterler kullanırsan daha anlaşılır olur yazın.

soruna gelirsek kalın maŞayı tercih ederim güzel gösteriyor saçı. inceler de duruma göre hoş olabilir ama permalı gibi oluyor ve ben bunu sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • saç şekline yüz şekline bağlı saçını nasıl gösterdiği önemli değil sana hangi şeklin yakıştığı önemli ince maşa saçta güzel durabilir ama kesinlikle doğallıktan uzak oluyor ben kendim kalını seviyorum ama ikisini de zaman zaman kullanırım

0|0
    0|0
  • bence kalın maşa ince maşa çok yapılmış gibi duruyor şahsen ben sevmiyorum saçlarım genelde hep su dalgası gibi dursun isterim ve kalın maşa kullanırım o daha iyi gibi aöa seçim senin tabiki canım

0|0
    0|0
  • kalın maşa ayrı bir hava katıyor, ince maşayı sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • kalın maşa hem doğal duruyo hemde güzel yani::)kullanıorum ve daha çok beğeniorum

0|0
    0|0
  • ince maşa

0|0
    0|0
  • ince maşa kullanıyorum gayet de memnunum.

0|0
    0|0
  • incesi düğün dalgası oluyor kalını günlük hayatta kullanabileceğin dalga oluyor

0|0
    0|0
  • kalın maşa ile daha doğal oluyor.su dalgası gibi.

0|0
    0|0
    • evet ya cok dogal oldu ama simdi benimde saclar fazla uzun degll..inceyle yaptıgımda cok haavlaı oldu kıvır kıvr cok hos durdu onu hergün ypsam süslü durumuna dserdm hraldee degilmii

• evet dogru cok yıprtıyoo saol canım.dd.d

• İncesi daha iyi ~~

0|0
    0|0
    • satıs danışmanları falan hep kalın maşa öneriyor neden pki

• Uzun saçlıysan kalın maşa iyi oluyor ama genelde çok uzun saçlı insanlara oranla , kısa saçlılar çok oluyor. Kısa saçlılar için ve orta uzunluktakiler için ince daha iyi çünkü daha şekilli yapıyor.

• ben her zaman kalın maşa kullanıyorum daha doğal duruyor araya bir iki ince maşa yapıyorum =)

0|0
    0|0
Yükleniyor...