Tırnaklarımın üst kısmındaki beyazlığı nasıl daha yukarıya çıkarabilirim?

pek anlatamadım şu ana kadar ama umarım şimdi anlatabilicem :s tırnaklarımıza bakalım önce sonra onların uzadıkları yere bakalım .. orası beyazlık ya belli yani hep kestiğimiz yer işte ben orayı daha da yukarıya çıkartmak için napmalıyım ? kardeşim tırnaklarını hep yedi küçükken derindeler şimdi de kısa görünüyor tırnaklar kesince küçücük bişi kalıyor .. onları doğal bi şekilde o beyazlık belli olmadan uzatmanın deriyle birleştirmenin bir yolu vs yok mu ?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ben belki yardımcı olabilirim ama anlamadım sorunu :D

1|0
    0|0
    • şimdi bi dk resimle anlatıcam sana hemen dönüyorum :)

• anladım yani o beyaz kısım tamamen kesilmemeli sadece kenarlardan kesilmeli .. peki çok teşekkürler ..

• evet aynen öyle.. Tırnaklarını yediği için tırnağını yapısını bozmuş bu yüzden çirkin bir goruntu var.

Erkekler Ne Diyor 7

• tırnak yapsı parmakları ince ve küçükse yemeyle alakası yoktur

0|0
    0|0
  • çözümüm yk ama etkilenmedim değil

0|1
    0|0
  • Bu konu tıbbi bir konu olup buradan verilebilecek cevap çözüm üretmez, Tıbben de çözümü olduğunu sanmıyorum. uzama şansı olsa eller tırnak seviyesin geçerdi

0|0
    0|0
  • Şimdi anlatırsan anlamam.Yarın anlat.Cevap:Bir yolu yok.

0|0
    0|0
  • eninde sonunda düzelir ya bende yiyodum çok kötü bşy alışkanlık haline geliyo

0|0
    0|0
  • Bu soru beni aşar Adnan Oktar hocamiza sormamiz gerek (:

0|0
    0|0
  • Var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Düzelir yememesini öner.

0|0
    0|0
  • Çok fantastik anlattın.

0|0
    2|0
  • anladım ben olayı.ayak tırnagımda cozumunu buldum bunun :) surekli uzun kesersen zamanla duzeliyor

1|0
    0|0
    • gerçekten mi ama kazma gibi orda beyaz görünmesin çok kötü duruyor çünkü ben hiç sevmiyorum uzun tırnağı :s

• rica ederim :)

• ben de manikürle kurtarabilir mi diye düşünüyordum.demek böyle oluyormuş:)

• değişmez o öyle gider artk

0|0
    0|0
  • tırnak boyunu mu uzatmak istiyorsun?

0|0
    0|0
    • yendigi icin lale tırnak benzeri olmus olan tırnagı gul tırnak gibi yapmaya calısıyor.anladıgım bu :)

• sorun farklı :) -ayak tırnaklarımı cok kısa kut kesiyordum, sonraları begenmemeye baslayınca da bu yontemi denemistim, ise yaradı ama uzun surdu.bir kac ay beklemesi lazım soranın istedigi sonuca ulasması icin

• yok temizlemen gerek

0|0
    0|0
Yükleniyor...