Sevgilim il dışında okuyor...

Sevgilim il dışında okuyor, bu siteye üye olduktan sonra endişelenmeye başladım; başkasıyla bir ilişki yaşar mı, diye. Bilmiyorum kızlarda dahi sıradan arkadaşlarıyla dudak dudağa öpüşenler var, varmış yani... Sevgilimden hiç şüphe etmemiştim bu siteye üye olana kadar sizce yapar mı? Mümkün mü sevgilim muhafazakar biri bu arada...

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• yapacak olan ınsanın ıl dısında olmasına gerek yok kı?

0|0
    0|0
    • Ya bu yıl ben sınava hazırlanıyorum, ilgilenemeyeceğim hiç... Korkuyorum işte..

• bu yetti, çünkü tek bir kere öptüm onda da binbir türlü yalvarma ile teşekkür ederim

• ona guven arkadas ve sende o yokken sadık ol. kotu bırseyle karsılassan bıle ben elımden gelenı yaptım olmadı dersın ve onada guvendıgını hıssettır:) hadı sınavına calısmaya basla kazanman gereken bır sınav var:)mutluluklar

Erkekler Ne Diyor 7

• yapmaz korkma yaw

1|0
    0|0
  • saygı ve sevgisini kaybetmişse eğer yapabilme ihtimali vardır kafanı böyle şeylerle meşgul etme eğer şüphelerin varsa o zaman bişeyler yap

0|0
    0|0
    • valla şüphelenmiyorum fakat yaparsa diyorum yani özetle tüm insanlara karşı bir şüphe oluştu :S

• bilirim o şüpheyi bende de olmuştu ama böyle kafana takıp durursan kendi kendini yiyip kendine zarar verebilirsin o yüzden böyle şeyler düşünmeni gerektiricek şeyler yok sadece mutlu olmana bak ;))

• yaşar yaşar korkma:)

1|0
    0|0
  • hacı hocadan korkacan :D

1|0
    0|0
  • hayatta herşey mümkün

0|0
    0|0
  • Bence kesin yapar.

0|0
    0|0
  • offf o şimdi ne cevizler kırıyodur orda:)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aynı durumu ben de yaşıyorum biz aynı şehirdeyiz fakat bu sene sabahçıyım ve son sınıftayım derslerimden dolayı onu ihmal etmeye korkuyorum gece bile erken uyuycağım zaman düşünüyorm nete girip napar acaba diye ama bu korkuyla da yaşanmıyor malesef yapan her türlü yapar yaparsa da kendi hatası böyle düşünüpte ne kendini ger ne de sevgilini

1|0
    0|0
    • bak sevgilime bu durumu hiç açmadım, ancak korkum biraz da şu yaparsa ve söylemezse bilmem ancak söylerse direk ayrılırım söz dinlemem öyle işte yapıyorsada söylesin istiyorum

• ah ah bir söndürebilsem içimdeki ateşi

• çok zor biliyorum aynı durumdayım çünkü şizofren gibi hissediyorum kendimi :D ama napalım öyle böyle devam ediyo kendin düşünsen bile ona belli etme bari

• benimde sevgilim il dısında okuyo ve sınırlarımı zorluyo bazen ama seviyosa yapmaz tabiki

0|0
    0|0
  • maymun gözünü açmış :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...