Beyler ortamdaki diğer erkekleri bozduğunuzda doğru yolda olduğunuzu mu sanıyorsunuz?

bir açıdan haklısınız evet. Lakin bunu habire yaptığınızda çok itici olduğunuzun farkında değil misiniz?

Özellikle bir erkekten hoşlanıyorsak, sizin onu bozmanızla biz onu direk koruma moduna geçiyoruz. Evet içgüdüsel bir olay. Hoşlandığımız bir erkeğin bir şeyi hatalı bilmesi bizim umurumuzda olmuyor.

Kendinizi mükemmel göstermeniz ise sadece boş kafalı insanlarda ise yatıyor. Hem de o erkek düzeltmeye bozulmazsa daha da büyüyor gözümüzde. Kimsenin her şeyde mükemmel olmasını beklemiyoruz.

Ve çoğu zaman bu çok bilmiş tavırlanirizin altında aşağılık kompleksi yattığının da farkındayız. Neden zorluyorsunuz? Tamam iki kıza yedirdin diyelim. Üçüncü elinde patlıyor. O da sağlam oluyor hani.

Ve o tavru yiyen kadın sizin mükemmelliğiniz altının boş olduğunu farkettiğinde ilişki çatır cutur gidiyor.

Bir kadını etkilemem yolu etrafındaki erkekleri aşağılamak mıdır hala?

Güncellemeler:
Ne yapmaliyim sorusu olmadiginin farkina varin.

Bilgilendirme amaclidir diye eklemek mi lazim illa. Yormayin beni.

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekler okuyun ve ders çıkarın

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• kızlara karşı prim yapmak için benim üzerimden oyun oynayanlara hiç izin vermem ve o ortamın içinde açık ve net şekilde bozarım ava giden avlanır misali yerin 7 kat dibine sokarım. Hiç haz etmem öyle hareketlerden

0|0
    0|0
  • birini bozmak kendini mükemmel gösterdiğinin düşüncesimiymiş. bunada anca boş kafalılarmı inanıyormuş, zalımsın

kadın etkileme yollarını soran ergenlere yazabilirsin bu bilgilendirici gözlemini, artı 3 kızdan 2si tutuyorsa güzel bir senfoni. varsa böyle bir etkileme yöntemi bırak yiyen yiyene takılsın boş kafalı olmanın boşluğunda yaşasınlar. bunu bir etkileme yöntemi olarak görenlerde boşluğa her zaman yakın olurlar.

0|0
    0|0
  • Grup içinde en uyuz olduğum durumlardan. Adam kendi bi halt olmadığından herhalde diğerini bozmaya çalışıyor.

0|0
    0|0
  • azizim sadece erkelere yönelik bakmak hatalı olur bu konuda bence..aynı durumu yapan hatun kesiminde olduğunu bilmeli gençler..aslında erkek hatun değilde insanlarda ki bu birbirini küçük gösterme olylarının anlamsız olduğunu anlatabilmek lazım ama zor benim kadar sende biliyorsun..bırakalım olayın özünü bilenlerin ne düşündükleri önemli olsun bizim için..

0|1
    0|0
  • bak çok haklısın bu konuda bi ortamd abeni bozaya çalışan arkadasım bi dahiki sefere benimle aynı ortamda olamaz.,eğer bi yanlışım varsa tabiki düzeltecek ama onu yapmanın da bi uslübu var.

0|0
    0|0
  • İçini boşaltmışsın ama doğrudan muhataba yazardın belki işe yarardı.

0|0
    0|0
  • Söylediklerinin çoğuna katılıyorum. Eğer bozulmaya çalışan erkek zaten bazı şeyleri aşmıssa bozmaya çalışanın çabaları zaten beyhude olur, bunun yanında koruma içgüdüsü de hakikaten var kadınlarda.

Ancak şu da var her ne kadar bazı şeyleri aşmışsa dedikse de belirttiğin gibi üst üste hareketler insanın sabrını taşırabilir, herkesin bir eşik noktası vardır, sakin görünen de genelde tepti mi tam teper

0|0
    0|1
  • bkz:abaza erkek modeli :)

0|0
    0|0
  • çok sinirlendin sanırım birisi arkadaş ortamında sevgilinimi bozmaya çalıştı ben birisini etkilemek için başka bir insana çatmam bu karakter meselesi

0|0
    0|0
  • Çok ezikçe bulduğum birşeydir. Asla yapmam sanırım

0|0
    0|0
  • kimsenin kimseyi bozdugu yok kisinin içinde varsa o dışarı çıkar sadece:) demekki vardırki bozuluyor

0|0
    0|0
  • bozulması gereken insan varsa ortada erkek kadın ayırt etme boz ki bidaha bozdurmasın kenidini.. :)

0|0
    0|0
  • Ortamda herkes aynı benim için. Ha hoşlanıyorsanız da bir taraflarımda olmadı hiçbir zaman.

0|0
    0|0
  • Çok içlenmiş ... bulup dövcem ben onu şimdi.

0|0
    0|0
  • çok bilgilendirici olmuş...artik iki kere düşünürüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kahlo yine sosyal bilgilendirmeni doğru yerden yapmışsın <3

bu tavır eziklikten farklı bir şey değil. aslında erkek kadın ayrımadan hepsinde olan bir durum ama sanırım ya da gözlemlerime göre erkeklerde daha fazla oluyor

0|0
    0|0
  • Evet beyler kahlo2 haklı. Kendinizi yüksek göstermeye çalışıyorsunuz ama aslında fena düşüyorsunuz..

0|0
    0|0
  • sırf karsısındakını kucuk dusurmek ıcın konusan ınsanlardan nefret edıyorum ve evet sevdıgım ınsanı korurum

0|0
    0|0
  • Erkek icin degil genel olarak, birini kucuk dusurmeye calısan kisidir aslında gozumde kuculen.

0|1
    0|0
Yükleniyor...