Messi mi Neymar mı?

Evet arkadaşlar Messi mi Neymar mı ? Açıklama da yapabilirsinizz

• Neymar
    4% (2)32% (22)21% (24)Oy Ver
  • Messi
    96% (44)68% (46)79% (90)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:

0|1
7|23

En İyi Erkek Görüşü

• bugüne kadar başardıklarıyla tabii ki Messi daha iyi, ama şu var Neymar'ın oynadığı futbol görsel açıdan Messi'den çok daha zevk veriyor. birde saf futbol tekniği olarak Neymar, Messi'den çokta aşağıda kalmaz ama şu anda kendisi Messi'nin oyun zekasına ve futbol şansına sahip değil bu da bir gerçek. sonuçta Messi resmen Barcelona'da doğdu, o dönem Dünyanın en iyi oyuncusu olarak gösterilen Ronaldinho'dan çok şey öğrenmiştir, yine Xavi, İniesta, Deco, Eto'o vs... yine bir dönem dünyanın en iyi oyuncusu olan Thierry Henry... daha meşhur olur olmaz bu futbolcularla çalışma şansını yakaladı, bu adamlardan öğrendikleriyle kendi tekniğini harmanlasa ve sonuç şu anda neler yaptığı ortada, ve şu anki Barça'da gelmiş geçmiş en iyi Barcelona'lardan biri. eğer Barcelona'da doğmasaydı kendini bu kadar geliştiremezdi veya geç geliştirirdi. bu yüzden Neymar veya başka hiçbir futbolcu Messi kadar şanslı doğmuyor futbola...

0|0
    0|0
    • dünyanın en iyisi her zaman ronaldinho dur... en azından benim için.. Ama şuan Neymar bence

• herkesin düşüncesi kendisine doğrudur, benim düşüncelerimse üstte yazıyor zaten.

Kızlar Ne Diyor 7

• gelinlerin messisi dediyse nurhayat, en iyi messi olduğu için demiştir :P

0|0
    0|0
  • messi cunku neymar hic duymadim :D

0|1
    0|0
    • duymadığın şey hakkında niye yorum yapıyosun adamın video sunu izle öyle yorum yap. Kulaktan duymayla yorum yazmayın

• messi tabiiki :S

• candyterry istediği yorumu yapabilir senden izin alacak değil artist artist konuşma

• mansiz daha cekici bence.

0|0
    0|0
  • messi tabiiki de.

0|0
    0|0
  • Messi cunku o mesi

0|0
    0|0
  • tabiki messi

0|0
    0|0
  • Messi King ya.:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• olay takıma katkı sağlamaksa en iyisi giggs .

0|0
    0|0
  • Eğer şov istiyorsan neymar yoksa messi.

Not : neymardan yana kullandım.

0|0
    0|0
  • neymar kim la:)) avrupaya gelsin önce bi.

0|0
    0|0
  • messi cuma namazında link :D

0|0
    0|0
  • sorumu bu tabiki messi

0|0
    0|0
  • Neymar.

0|0
    0|0
  • Neymar kim ya, Messi hem futbolcu hem de adam gibi adam ;)

0|0
    0|0
  • MESSİ bu adam neyin Nessi :D

0|0
    0|0
  • Neymar

0|0
    0|0
  • messi bunun tartışması olmaz...

0|0
    0|0
  • EngelleyeMESSİ'niz

0|0
    0|0
  • Ronaldo tabiki.

0|0
    0|0
  • Neymar kim ya, ancak Messi'nin sol testisi olabilir.

0|0
    0|0
  • ronaldo :)

0|0
    0|0
  • Neymar'ı , ronaldoyla karşılaştırabilirsin.

0|0
    0|0
    • ya ne messi arkadaş messi kimdir ya. Neymar a baksana ronaldinho gibi oynuyo adam emek veriyo messi nerde böyle koşmuş. Messi nedir arkadaş yağ torbası.

• Ronaldinho, ronaldo, neymar hepsi aynı yetenekde oyuncular. Neymarla ronaldo hız bakımından daha iyi olabilir ro ronaldinhodan. Ben ronaldinhoyu çok severim ayrıca. Sadece messiyle karşılaştırması saçma.

• Bende uyuz oluyorum messi ye. Neyse eyw. yorumun için. Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcusu da Ronaldinho dur...

• messiii

0|0
    0|0
  • neymar

0|0
    0|0
  • Messi

0|0
    0|0
  • Messi

0|0
    0|0
  • Messi

0|0
    0|0
  • MUSTAFA AŞAN

0|0
    0|0
  • 1-Ronaldinho

2-Messi

Başkada kimseyi tanımam , Neymar messinin yanına yaklaşamaz ama bu Neymarı sevmediğim anlamına gelmiyor Ronaldinho gibi onunda şık çalımları var o yüzden ona karşıda ilgim büyük.

1|0
    0|0
Yükleniyor...