Sevgilim kız arkadaşlarının yanında bana erkeklik taslıyor. Erkekler bunu neden yapar?

Ya arkadaşlar sevgilimin bu hareketini hiç anlamıyorum yanlızken falan hep 'Aman aşkım tatlım sen nasıl istersen öyle olsun tamam aşkım.' diye peşimde dolaşır.Erkek arkadaşlarının yanında o kadar olmasada yine benim dediğim olur karışmaz bana.Ama kendisinin yakın kız arkadaşlarının yanında aslan kesiliyor birden bana karşı 'Heeytt onu yama buraya bakma bunu niye giydin' havasına giriyor.Habire erkeklik taslıyor bana.Çözemedim bu durumu.Erkekler neden yakın kız arkadaşlarının yanında sevgililerine aslan kesilirler?

0|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

• karakteri oturmamış tipk ergen tavrı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Kılıbıklığını kamufle etmeye çalışıyor diğer kızların yanında madara olmamak için. Sonuçta ilişkide sen dominant bir tipsin belli. Çocuğu parmağında oynatıyorsun. O da ne yapsın 40 yılın başında erkekliğini göstermek istiyor garibim :)

0|0
    0|0
  • Bugüne kadar ne zaman sevgilim olduysa, ben bir başka bayanla konuştuğumda, erkeklik taslayan hep kız arkadaşım oluyor. Peki bu beni rahatsız ediyor mu? Çoğu zaman etmiyor. Eğer sahiplenme adına terbiyesizlik yapmazsa tabi.

Bence sen ipleri fazla bırakmışsın. Erkek arkadaşın da doğru yolda değil.

0|0
    0|0
  • Kişilik problemleri yaşadığı için. Çok ulvi bir şey arama.

0|0
    0|0
  • bir kıza karşı ezilmediğini ezilmeyeceğini gösteriyor. çünkü diğer zamanlarda senin yanında kendini ezik hissediyor olabilir

0|0
    0|0
  • Nedense kızların yanına gelince bi havalara giriyosun normalde süt dökmüş kedisin de bir daha yapmaz.

1|0
    0|0
  • sende erkek arkadaşlarının yanında ona kadınlık yap..onu yapma,bunu giyme vırvır vır dırdır dır yap.kafasının etini ye..

1|0
    0|0
  • Genelleme yapma Erkeklık dedıgın sahıplenmedir o.Eğer ortama göre değişiyosa o onun manyaklıgı.Her erkek öyle sadece arkdaslarının yanında aslan kesılmez...

0|0
    0|0
    • Senin gibi erkeklerde klavye başında aslan kesilir. İş ciddiye binince ''R'' yani: geri vites.

• Bak çocuk senın ananı sıkerım mesaj atıyolar bana uyelıgn ıptal edılır dıye sıkımde değil pazar gunu elımde kahvem mutlu uyanmışım moralımı bozma döl ısrafı seni =D

• Salak salak işler ya. Bide sevgilim diyosun sakatın teki işte

0|0
    0|0
  • Bunu birebir onunla konuş.

0|0
    0|0
  • kişilik

0|0
    0|0
  • "yine benim dediğim olur karışmaz bana."

"Ama kendisinin yakın kız arkadaşlarının yanında aslan kesiliyor"

bence ikinizde de sorun var

0|0
    0|0
    • niye sürekli senin dediğin oluyor padişah mısın bu 1.İkinci olarak erkek arkadaşın neden bi anda değişiyor dönek mi?

• tamam işte ayrıl

0|0
    0|0
  • acizlik başka bişey değil...

0|0
    0|0
  • Bamya'dır belki.Onun acısını buradan çıkarıyordur.

0|0
    0|0
  • kenidini kanıtlama cabasından öte bişey değil

0|0
    0|0
  • bizimkisi erkek oldu yine diyii ver

0|0
    0|0
  • bikere boz bak bidaha yapıyomu

0|0
    0|0
  • her erkek bunu yapmaz.bence kadınlardan yana ezikliği olan erkekcikler yapar.

0|0
    0|0
  • sana öyle gelmiştir belki o an karışması gerekmiştir karışmıştır

0|0
    0|0
  • kendini saydırmaya çalışıyor bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• o erkek eziktir ! işe yaramaz.

2|0
    0|0
  • O-nu eziyor olabilir misin ? bunu arkadasları fark ediyor ve tabiri caizse "bip.. geciyor" olabilirler mi? bu nedenle de "ben yenilmem ben bitmem" hesabı bir nevi gosterimlik davranıyor olabilir mi? eger oyleyse bozma. "ben bilmem beyim bilir"i oyna ve basbasa kaldıgınızda konusarak cozun.Cunku bence, ikinizde de problem var.

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarına kendisini kanıtlamaya çalışıyor ama böyle kanıtlasa ne olacak hiç anlamıyorum.Arkadaşları her şeyle dalga geçen tipler olabilirler.

0|0
    0|0
  • Artistlik.

1|0
    0|0
  • Maço'yu oynuyor bence.

0|0
    0|0
  • ya benimkide oyle

0|0
    0|0
  • benim sevgilim her vakit yapıyor, o elbise giyilmez bunu giy şu giyilmez bunu giy :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...