Hükümet ve TÜSİAD maçının sonucu ne olur?

Evet arkadaşlar merak ediyorum da kapitalist dünyanın en güçlü neferinin özel teşebbüs olduğu malum.hükümetin kapitalist devlet politikası olmasına ramen tüsiad ile kapışması.ülkenin ekonomik istikrarına etkisi sizce ne olur?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• TÜSİAD'ın simgelediği İstanbul sermayesi ile AKP'nin temsilcisi olduğu Anadolu sermayesinin savaşı. Tek amaç maksimum kar, emek hırsızlığı ile biriken sermayeden kim daha büyük dilim alacak, mesele bu. Plansız ve kontrolsüz üretim. Kapitalizmin iç çelişkileri bitmez, "istikrar" diye bir şey de yoktur. "İstikrarsızlık" da bir sorun değil sonuç, 400 yıldan beri var bu. "Kriz" denilen şey de bu istikrarsızlığın patlama yaptığı dönemler. "İstikrar" denirken Anadolu sermayesinin son 10 yılda iyice yükselişi ifade ediliyor, yoksa sizin benim gibi vatandaşın hayatının düzelmesi değil

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Tüsiad hükümete boyun eğicek, o poltika üzerinde hukuki ve ticari haklarını gözetecek diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • aralarında anlaşır onlar merak etme

0|0
    0|0
  • hiç bişey olmaz TÜSİAD üyelerinin alayı yorum bile yapmaktan kaçındı zaten. RK gibi paparayı yiyince bir üç senelik dünya turu yaparlar kaybolurlar gözden işleri nasıl olsa yürüyor problem yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...