Ben bu kızı çözemiyorum!

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var unide sınıfta bir kızdan hoşlanıyorum ama kızın duygularını ölçemiyorum bir gün uzun uzun bakışırken yani ilgilenirken diğer gün hiç yüz vermeyebiliyor günü gününü tutmuyor bir nedenden dolayı facebook k.adımıda verdim eklesin diye ben olsam hoşlandığım kişiyi anında eklerim kıza 1 hafta oldu k.adı vereli depresyona gireceğim ya :/

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• ne depresyonu ya iyi misin?

sana bi tüyo vereym kızlar pesinde cok asırı derece koşan erkekleri sadece kullanır egosunu yükseltir. o yüzden geri dur fazla üstüne gitme hoslanıyosa ztn ekler seni

bide böyle deprresyon falan deme bi kız icn ya lütfen :)

0|1
    0|0
    • ya depresyon derken karmasik durumdayim anlaminda dedim :) dedigini uygulayacam onun yaptigini yapacam niyeti olan zaten bir sekilde ugrasir eder yakinlasir tesekkur ederim :)

• tamamdir ustune gidip sıkmayacam ;)

• kesnlkle :)

Kızlar Ne Diyor 1

• facebook adını vereceğine iki muhabbet edeydin daha faydalı olurdu .

0|0
    0|0
    • ya daha ilk defa tanisiyoruz facebookta gruba eklemek icin ekleyecekti. konusuyorum konusurken hemen ilgili davraniyor ama ben onunda benim gibi davranmasini bekliyorum yani her imkanda goz goze gelmeyi ama o bundan kaciyor

Erkekler Ne Diyor 3

• o kadar kötü olduysan git konuş derdini söyle be kardeşm açık açık en azından olursa sefasını sürerisn olmazsa aklından kalmaz

0|0
    0|0
    • ben en azindan biraz emin olmak istiyorum kardesim bosluga dusmek istemiyorum

• Kızların sağı solu belli olmaz,hoşlanıyorsan git söyle

0|0
    0|0
  • Herşeyi facebooka bağlama hastalığı olmuş amk insanlarda.. Kız belki senin gibi facebooka önem vermiyor o kadar?

1|0
    0|0
    • ya kiz istedi zaten facebook k.adimi bir gruba eklemek icin.

• sorsana uygun bir dille

• işte oyle kolay olmadigini sende biliyorsun bakalim biraz zaman gecsin soylemeyi dusunuyorum

Yükleniyor...