Nefret ediyorum hayattan

nefret ediyorum hayattan ölmek istiyorum...çirkinim kimse bana bakmıyor bile,annem babam yok,okulda derslerim çalışamıyorum başarısızım,derdimi kimseye anlatamıyorum içime kapanığım sadece tek isteğim ölmek su anda çok acı çekiyorum ne yapmalıyım ...

0|0
18|40

En İyi Erkek Görüşü

• Anne Baba Konusunda Tip Konusunda Birşey Yapamazsın.Derslerini İstedikten Sonra Birazda Zamanla Her Türlü Toparlar Sabrederek Güzel Sonuçlar Alabilirsin.Şahsen Benim Yakışıklı Olduğum Söylenemez Ama Sportif Fiziğim, Kendime Güvenim, Konuşmam ve Karakterim İle Açığı Rahatlıkla Telafi Ediyorum.Sende İnsanlarla Her Türlü Konuda Konuşarak,Kendine Göre Yakın Arkadaşlar Bulmalısın.Hemen Ezik Psikolojisine Girerek Yanlış Yapıyorsun.Allah Kuluna Kaldıramayacağı Yükü Yüklemez Derler.Sen Sadece Pozitif Ol.Biraz Daha Atak Ol Bazı Konularda.Ben Zamanında Sadece Tipsiz Ezik Sürekli Okul Arkasında Dayak Yiyen Saf Bir Çocuktan İbarettim.Kızlar Beni Görünce İçlerinden Bana Salak Gerizekalı Dediklerini Gözlerinden Okuyabiliyordum.Ama Ben Ne Yaptım.Senin Gibi Ölmek İstedim mi ?Hayır.Dövüş Sporlarıyla Uğraşmaya Başladım.Beni Ezenleri Kendim Ezdim.Dersime Çalıştım.Farklı İnsanlarla Konuşarak ve Daha da Atak Olarak Kendimi Konuşma Konusunda Geliştirdim.Orta Okuldayken Çeşitli İşyerlerine Girdim.Yaşadığım Birçok Farklı Olay Oldu.Olgunlaştım.ve Şimdi İse Kızlar Benimle Konuşmak İstiyor.Okulumda Sağıma Soluma Baktığımda Kızların Beni İzleyen Gözlerini Yakalıyorum.Erkekler Bana Abisiymiş Gibi Davranıyor.Çevremde Adam Yerine Konuluyorum.Anlayacağın İstedikten Sonra Her Türlü Yaparsın.Sadece Zaman Alır Ama Azimle İşeyen Duvarı Deler Derler.Azmet Hayatta İyi Şanslar,Başarılar...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• güzellikle alakası yok bu işlerin.çok güzel olana erkekler zaten bakamaz bile.reddeğilme korkusu olduğundan kimse yaklaşamaz güzel kızlara.bu yüzden çirkin şansı diye birşey vardır zaten.hayata bir kere geliyoruz onu da iyi geçirelim diy mi :)) anını yaşamalısın :)) her zaman mutlu olsaydık inan bana hayatın tadı kalmazdı.arada senin yaşadığın bu şeyler olur zaten hep.her insanın başına gelir.işte burda zeka faktörü ortaya çıkıyor.zekanı kullanıyorsun ve her güçlüğe karşı direniorsun.bu da seni ilerki yıllarında güçlü ve dinamik olmanı sağlıyor.acı çekmeliyiz ki öğrenelim bazı şeyleri...

0|0
    0|0
  • Böyle yaparak sadece kendi özgüvenini tüketiyorsun ve o yüzden bu sonuçlarla karşı karşıyasın. Bir başkasına çirkin gelen diğerine güzel gelir ya da bir başkasına güzel gelen diğerine çirkin gelir. Güzellik göreceli bir kavramdır ve kişiden kişiye mutlaka değişir. Unutma ki güzellik de kalıcı bir şey değildir, bu yüzden her şey ona bağlı değil. Seni sen yapan karakterindir ve bunlarla bir bütünsün. Ölmeyi falan aklından geçirme ve toparla kendini, insanlarla kaynaşmaya çalış, içine kapanık olma. Mutlaka düzelecektir her şey..

0|0
    0|0
  • Ölünce kurtulacağını zannediyorsun. Her köşeye sıkışan ölecek olursa ohooooo vay halimize. Hiç akraban falan yok mu nerede nasıl yaşıyorsun yetiştirme yurdunda falan tek başına mısın nasıl kimse yok çevrende. Sen insanların bakmasına izin vermezsen kimse sana bakmaz tabi.

0|0
    0|0
  • 1- Çirkin olma düşüncesini sök at. Çirkin olduğunu düşünmene sebep olan neyse, onların üzerine git. Kilo problemin mi var? Zayıfla. Yüzünde ur filan mı var? Hemen bir doktorla görüşüp aldırma yollarına bak. Mutlaka çözümler bulabilirsin. Yeter ki korkularınla yüzleş.

2- Bakımlı ve temiz ol. Saçlarına özen göster. Makyajını doğru yap. Badana yapar gibi değil, fotoğrafa rütuş yapar gibi doğal ve etkili makyaj yap.

3-Her zaman dik yürü. Sana yakışan doğru kıyafetleri giy. Boyunu daha uzun gösterecek ayakkabılar seç. Yanlış kıyafet seçimi, çok güzel bir bayanı bile itici kılabilir.

4-Kimseye muhtaç olmadığını bil.

5-Bunlara yapmaya başlamadan önce, "hayatımda yeni bir dönemi başlatıyorum." de. Buna kendini inandır.

0|0
    0|0
  • saçmalama..senin gibi olan hatta senden daha kötü durumda olan milyonlarca insan var...bu kadar güçsüz olma...hayat herşeye rağmen çok güzel...bunu birgün öğreneceksin ve ne kadar aptalmışım diyeceksin...

0|0
    0|1
  • bence küllerinden yeniden doğmaya çalış...

sen çirkin değilsin;

bence yaşadığın hayat çirkin...

mutlaka bir dönüm noktası vardır..

başka öneri istermisin?

bende çok var...

aslında bende senin gibi bir hayattan gelerek tutundum yaşama...

sonuçta ben kazandım...

bence dayan sen kazanacaksın...

0|0
    0|0
  • Ben de ara sıra nefret bayrağını çekiyorum hayata karşı ama yapacak birşey yok

İntihar etsem narsist mantığıma aykırı davranmış olurum.. O yüzden bpm düşürmeden spin the vinly diyoruz..

Hem daha dinlenecek binlerce güzel id, okunacak binlerce lirik kitap, bünyeyi kalbur üstü edecek izlenesi onlarca film var..

ah poposuna şaplak atılcak kızları unuttum..

1|0
    0|0
  • Allah kimseye taşıyamayacağı yük vermez.(Bkz. Bakara suresinin son iki ayeti)

1|3
    0|1
  • Bence kesinlikle güzel bir insansın. Hem iç hem dış güzelliğinden söz ediyorum. Sadece içine kapanıklığın güzelliklerini sergileme fırsatı vermemiş sana. Sadece dış güzelliğinden söz etmiyorum. Biraz özgüvenini arttırıp ne kadar iyi sevebileceğini göster bazılarına. Emin ol özgüvenin arttığında kendini dış güzelliği olarak da iyi hissedecek, daha bakacaksın kendine.

0|0
    0|0
  • kimsenin seni beğenip beğenmemesi seni fazla ilgilendirmemeli ..lütfen sen sadece kendini sev kendini kimsenin sevgisine muhtaç etme..çalışmana okul hayatına bak arkadaşların arasında dürüst olarak tanıttır kendini..sevgi saygıyı hep bil seni sevmelirini bekleme kendine güvenmeyi başar her konuda hemde...son sözüm kendini çirkin bulmana karşılık olsun..Allahın yarattığı hiç bir varlık çirkin değildir...

0|0
    0|0
  • duygusal olarak yıpranmışsındır

psikiyatriye git derim

0|0
    0|0
  • saçma sapan konuşma istersen senin hayata daha sıkı sıkıya bağlanman lazım ya herşeyi neden fizik olarak görmektesiniz anlamış değilim önemli olan insanın kalbidir yüreğidir. he sana bakmıyolar sevgiln yok at kendini hadi

0|0
    0|0
  • Ölmenin yolunu da bize mi soruyorsun?

0|0
    0|0
  • neden bu kadar negatifsin :( herkez için bir takım güzellikler var onları bulup görmeye çalış..

0|0
    0|0
  • E sorunun içinde cevabını vermişsin.

Ayrıca başarısız isen derslerini çalış.Başka işlerle uğraşma.Ayrıca kütüphane kartı al ve kendini geliştir.

0|0
    0|0
  • nefret ediyorsun ölmek istiyorsun yani korkak birisin savaşmadan kaybetmeyi göze almışsın yazık zaten ölmüşsün sen bedenen ölmene gerek yok ama tavsiyem silkelen kendine gel her savaşı kazanırım diye hırs yap

0|0
    0|0
  • sen doğanın bu yaşama bi armağanısın.hayatı keşfet.güzel şeylere bak.kendinle dalga geç.kendinle barışık ol ve hayata gülümse.önemli olan gülümsemendir.çünkü insanın en büyük sermayesi yüzündeki gülümsemedir...

0|0
    0|0
  • okulda derslerim çalişamıyorum başarısızım demişsin çalış o zaman.kafana silah tutan mı var.madem kimse sana bakmıyor sen de kariyer yap ama bahane üretme

0|0
    0|0
  • Önce kariyer yap... Gerisi gelir.

0|0
    0|0
  • ben de bi dönem farklı sebeplerden dolayı senin gibi düşünüyordum...ama zamanla geçiyor sadece kendinin değerli olduğunu düşün...

0|0
    0|0
  • isyan etme ne kdr zorda olsa hayata iyi tarafından bakmaya çalış çirkin kız yoktur kendine bakmayan kız vardır takma o kdr bende 21 yaşındayım hiç kız arkadaşım olmadı içine kapanıksanda brz hayata bakış açını değiştir hep aynı pencereden bakma

0|0
    0|0
  • isyan etmek günah.kendine gel.şükretmeyi bil

0|1
    0|0
  • isyan etme şükret sevgili kardeşim

0|0
    0|0
  • Çirkin kadın yoktur, ya votka dozajı azdır yada kadında dişilik yoktur.

0|0
    0|1
  • Ölmek istiyorsan, git kendini köprüden aşağıya at.

0|0
    0|1
  • kendine uygun bir arkadaş bul, sana moral verecek

0|0
    0|0
  • bende aynen senin bulunduğun durum içerisindeyim kend yalnızlığımda boğuluyorum

0|0
    0|0
  • Her insan güzeldir. bence sende güzelsin sadece fark edemiyorsun

0|0
    0|0
  • Allaha dua etmelisin. bu hayat bir sınavdır asla unutma

0|0
    0|0
  • Hayat herşeye rağmen yaşamaya değer...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 18

• İntihar etmek isteyebilirsin...Ama önce düşün intihar edince ölünce değişecek mi sanıyorsun? Yanılıyorsun...Cehennem bu dünyadan çok daha kirli.

Ben küçükken orta okula felan giderken çok şişmandım...Çünkü hayatım berbattı,derslerim kötüydü,annemi hiç göremiyordum babam annemde kalmama kızıyordu vs. bende kendimi sürekli yemeğe verdim.Herkez çok şişman olduğumu artık obez olduğumu falan söylüyodu.Kimse beni anlamıyordu.Okulda sürekli dışlanıyordum,sevdiğim çocuk bana bakmıyordu.Ben de intihar etmeyi düşündüm kolumda 2-3 tane façanın izi hala var...Ölemedim...Psikiyatriyi çözüm bulan insanlar da yanılıyor ayrıca.Bana psikiyatri de çözüm bulanmadı.Saçlarımı keserken abim yakalamıştı.Lisedeydim hala derslerim berbattı okulda 3-4 kız grup halinde benle dalga geçiyordu. Lisede Emo durumum olmuştu saçlarım kısaydı uçları kırmızıydı tırnakları kıpkısacıktı kaşımı deldirmiştim dövme yaptırmıştım.Bunlar da çözüm olmadı bende karar verdim.Kendi kendimi mutlu etmeliyim dedim.İnsanlar umrumda değil.

Sen çirkin değilsin dünya çirkin.Çirkin insan yok...Senle dalga mı geçiyorlar? Onlar ''mükemmel' değiller onlarında kusurları var sen de onlarla dalga geç.İçine kapanık olma , dışarıyı keşfetsen bir çok insan tanırsın.En az bir tane bile dostun yoksa git kuşlara,köpeklere anlat derdini...Kime ne senin ne yaptığından.Kendi kendine mutlu ol . Allah var allaha anlat derdini dua et hep.Gerisi kendiliğinden gelir.Derslerine de çalış.Ders çalışırsan sıkılmazsın da zaman geçer hazır zamanın varken çalış büyük bir yere gelince seni üzen insanların ismini bir kağıda yazar çöpe atarsın ;) Mutlu et kendini

0|0
    0|0
  • Canım belki yaşından dolayı böyle konuşuyorsundur yaşını bilmiyorum ama. . Bir kere sen çirkin değilsin kurban olduğum Rabbim herkesi güzel yaratmıştır. Herkesin farklı bir alıcısı vardır. Ders calismaktan sıkılma ve sadece şunu düşün o derslerin kurtaracak seni bir hedefin olsun o hedefe doğru ilerle. Allah'a dua et! Dök içini Rabbimize eğer dua edersen ve gerçekleşmesse bile dua etmeye devam et. Çünkü sen dua ettin, Allah'a sığındın. Ona olan bağlılığını denemek için isteğini gerçekleştirmez, sitem isyan etmezsen daha sonra çok mutlu olabilirsin. Derdini ailene arkadaşlarına anlatamıyorsan okulda ki rehber ogretmenin le konuş ayıp değil. Biraz rahat ol. Olumlu düşün. Hiçkimse kimseden üstün değil herkes eşit. Kimse mükemmel değil. Başarısızlığa uğradıysan pes etme tekrar başarmaya çalış başarısızlık güçlendirir. Olumlu ve sağlıklı düşün çık dışarı derin bi nefes al çevrende ki güzelliklere bak. Rabbim yar ve yardımcımız olsun.

0|0
    0|0
  • Kaç yaşındasın bilmiyorum ama sana şöyle söyleyeyim. Ben 15 yaşlarındayken çok çirkin ve kilolu bi kızdım. Benimle dalga geçerlerdi. Annem ben bebekken bizi terk edip gitmiş. babam da çalıştığı için bana bakamayıp halama vermiş beni. sonra benden habersiz başka bir kadınla evlenip çocuk yapmış ve bunu benden gizlemiş. çok sonradan öğrenip büyük bi şok yaşamıştım. liseye geçtiğimde derslerim berbattı. Okulun en kötülerinden biriydim. Sevdiğim çocuk benimle dalga geçerdi, hiç sevmezdi beni. Tam depresyondaydım yani. Kaç kez intihar etmişimdir. Şimdi aradan 5 yıl geçti. Kilo verdim, güzel bir kız oldum. Ayrı bir eve çıktım. Çok güzel arkadaşlarım var. 1 yıllık güzel bir ilişkim var ve çok mutluyum. Hayatta çok çok üzüldüğün zamanlar olacak bunun gibi. Ama bir gün gelecek ve çok mutlu bir insan olacaksın. Hayat böyledir sürekli mutlu olur ve üzülürsün. Önemli olan bütün engellere karşı dimdik ayakta durabilmen. Güzel günler de yaşayacaksın. Sadece sabret.

1|0
    0|0
  • Önce şu düşüncelerine dur de ve dediklerimi dikkatlice oku.Hayatta iyi günlerin olduğu gibi kötü günlerin de olacak,hiç iyi günün olmadı mı onu getir aklına.Uzak bir zaman bile olsa o zaman gelecek.Ders konusuna gelince derslerini ekolhoca.com dan çalış,eve gelince tekrar yap yeter.Derdimi kimseye anlatamıyorum demişin Rabbime anlat,o sana şah damarından daha yakın.Hem bize anlatıyorsun ya,biz robot değiliz ya değil mi güzel kardeşim:))

Hem herkesin bir alıcısı bulunur,sen içini dışından daha çok süsle ki için Hakk'ın dışın halkın baktığı yerdir.

Ben seni görmeden söylüyorum ki hayatımda kimseyi çirkin bulmadım,nedeni de her insanda Rabbimin bir sıfatından bir miktar bulunurmuş.Hem çirkin değilsindir,bakımsızsındır(bu ayırımı iyi yap,sivilcen falan varsa da onlar sitresten,sinirden yağ bezleri fazla çalıştığı için olur,sinirlenmezsen geçer emin ol).Sağlıcakla kal,kimse senden değerli değil.

0|0
    0|0
  • Hayat herzaman herkese adil davranmıyor malesef. Hayat bizim için bir sınav madem senin de bu sınavda mücadele etmen gerekmez mi? Evet zor koşullarda olduğunu anlıyorum ancak lütfen yalnız olmadığını, sorunlarının benzerini hergün bir çok insan yaşıyor bunu unutma. Neye ve kime göre çirkinsin? bunu kim belirliyor. Belki bu sadece senin kuruntundur. Hem suratının güzelliği nekadar kalıcıdır ki? Eminim ki istersen, yeterince çaba harcarsan derslerinde başarılı olursun. Sadece kendine güvenmen ve acımaktan vazgeçmen gerekiyor. Eksilerini artıya çevirmek için birazcık hırs yeterlidir. Başarılı oldukça nekadar çocukça düşündüğünü göreceksin. Çıkar aklından intiharı hayat herşeye rağmen yaşamaya değer. Herşey birgün düzelecektir yeterki inan.

0|0
    1|0
  • hayattan nefret et, intihar etmeyi düşün, intiharı bi çıkış kapısı olarak gör bunlar seni özgür hissettirebilir.

çirkinsen güzelleş(zor değil)

kimseler sana her türlü bakar dert etme.

okulda derslerine çalış(kimse keyfinden çalışmıyor bunu bil)

dertlerini bu şekilde sanal yollardan paylaş o zaman.(şuan yaptığın gibi)

0|0
    0|0
  • agla.

0|0
    0|0
  • amma bunalımsın ya...allah güven kendini ona emanet et..sana doğru yolu gösterecekdir...hem çirkin insan yokdur...allah herkesi güzel yaratmışdır...sen önce kenidinin alesi ol...güçlü ol..hayat sarıl...okulu bitir işe gir..sevdiğinle evlen bak nasıl hayat güzelleşecek.

0|0
    0|0
  • Negatif kodlar kurmuşsun kendine acilen arındırman gerek: link

0|0
    0|0
  • 0|1
    1|2
  • bence bir uzmandan yardım al abartıyorsun çünkü

0|0
    0|0
  • çok isyankar olmuşsun. zamanla geçer çok takma artık boşver, bu psikolojisiden acilen kurtulman , kafanı dağıtıcak bişeyler bulman lazım

0|0
    0|0
  • geçici bunlar,sanrı,histeri ne dersen de geçici ...

0|0
    0|0
  • Önce kendini biraz toparla.sonra da doğru bir psikiyatriste git.Hayal güzeldir.Sıkma canını diyemem.Ama atlatabilirsin.

0|0
    0|0
    • kim yardım etcek anlamadım?

• yardım neden etmemiş bu zamana kadar diyorsun. Kişi Allah'tan istemediği sürece,Allah yardımcı da olmaz. İstemesini bileceksin ki yardım edilsin. Nasıl ki "ağlamayan bebeye mama verilmezse bu da böyle...

İnsanlardan medet ummak çok saçma. Çünkü zaten aciz birisinden bişey beklemek bana göre değil. Şu kainatı yaratanın gücü herşeye yeter ve tek gerçek de bu.

yazdığım şeye muhalefet olarak yazarsan ben de yanlış anlarım elbet. Çünkü ateist gibi konuşuyorsun.

• istemeyi bilememişsindir belki.

bu şekilde konuşarak imanını kaybedersin. yapma etme...

• Beterin beteri var haline şükretmeyi öğren ölmek aciz insanların isteyeceği birşeydir. Senin en azından elin, ayağın tutuyo yaşayabileceğin bir yer var,okula gidebiliyorsun.

0|0
    1|0
  • Arkadaşım Allah sana yeter.

1|0
    2|0
    • Sen böyle dedin ya, bugünden sonra yardım etmeye başlar.

• Hangi cümlemde hakaret var?Ben gayet yanlış anlaşılmayacak şekilde yazıyorum.Doğru oku, doğru anla.

• Senin o dediklerini yaptım.Hiç birisi olmadı.Ateist değilim.Gerçekleri söylüyorum sadece.

• oha napmışın sen.

yakın bi arkadaşın yok mu hiç?

0|0
    0|0
  • tipik bir ergen vakası..

geçer kardeşim geçer.

0|0
    0|0
Yükleniyor...