The Secret (Sır ) kitabını okuyanlar kitaptakileri uyguladınız ve hayatınızda değişiklik oldu mu?

Rememberme10
The Secret (Sır ) kitabını okuyanlar kitaptakileri uyguladınız ve hayatnızda değişiklik oldumu?

Evet ben bu kitabı defalarca okudum ve kitaptakileri uygulayarak bu kitapta anlatınlarlar gerçek diyen ve nedenini anlatabilecek kimseler varmı?
Güncellemeler
+1 yıl
Verdiğiniz yanıtlar için teşekkürler
The Secret (Sır ) kitabını okuyanlar kitaptakileri uyguladınız ve hayatınızda değişiklik oldu mu?