Verdiğiniz bütün taktikleri denedim hala yapacağını yapıyor! Umrumda olmadığını ona nasıl hissettireceğim ben? :(

mesajlarına ve tellerine cevap vermiyorum hiç ama o yine yapacağını yapıyor arkadaşlar napıcam bilmiyorum.çok yüzsüz hala arayıp mesaj atıyor. istemiyorum seninle ben bir daha olmaz diyorum.hala mesaj atıyor.hala benimle bi caba içinde. numaramı değiştirmek istemiyorum. çnkü bu 4.yani. o değersiz yüzünden uğraşmak istemiyorum.benden nasıl soğur nasıl vazgeçer bişey söyleyin.cevap vermedikçe arıyor.o işime yaramadı. napsam soğuk konuşmayımı denesem.umrumda olmadığını nasıl hissettirsem ona bi fikir lütfen :(

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• rahatsız etmemesi gerektiğini açıkça söyle biraz sert konuş ciddiyetini göster

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• evet dediğin gibi yüz yüze konuş... ağzından net ve kesin cümleler çıksın... hatta gerekirse sözlendiğini yalanda olsa söyle bence.. sinirlenmeden bu işi böyle hallet.. kolay gelsin... son teciceyide bizlen paylaş... :)

0|0
    0|0
  • Meslek satış/pazarlama ama hala bize taktik soruyor, ironik.

0|0
    0|0
  • Laf ile uslanmayanı etmeli tekdir tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir demişler... Azını burnunu kırıp hoşaf edecek bir tanıdığın yok mu?

0|0
    0|0
  • arasan sapık olarak polise şikayet ederim de.yada savcilğa verdim numaram takip ediliyor de .ararsan ellerinde delil olucak de.

0|0
    0|0
  • arkadaşım salla gitsin zorla güzellik olmaz takma gitsin hep böyle devam etsin nereye kadar anasını satayım bir gün oda vazgeçer emin ol..

0|0
    0|0
  • O zaman bundan sonraki taktikleri deneme.

0|0
    0|0
  • sevgilin olduğunu söyle...

0|0
    0|0
  • anlayışlı insan her şekilde anlar...benim sevdigim kişide demişti ayrılalım ben çabaladım ama baktım kafasında bitirmiş..iyi dedim sen bilirsin..ne aradım sonra ne de sordum...bu defa o aradı nedense ama fikri değişmemişti..

0|0
    0|0
  • kardeşim illa başka dilden mi konuşalım illa savcıya mı gideyim yani de yeter

0|0
    0|0
  • ben başkasını seviyorum de

0|0
    0|0
  • cevap vermeyerek yada telefonlarını kapatarak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Mesajlarını okuma.Telefonunun numara engelleme özelliği varsa, numarasını engelleyebilirsin.Böylece mesajlarını almazsın ve seni aradığında telefonun otomatik olarak suratına kapatır.

0|0
    1|0
    • ya yok ki engelleme özelliği off nasıl yapcam :(

• Tatlım yoksa takmayacaksın bu kadar basit.Okuma mesajlarını.Telefonunu sessize al.Görmezsin ararken en azından.

• senin içinde yok demek ki.inandırıcı olmuyor :/

0|0
    0|0
  • Karşısında başkasıyla seviş...

0|0
    0|0
Yükleniyor...