Hamlama ağrısı nasıl gecer?

hamlama ağrısı nasıl geçer yerimden kalkamıyorum:(

0|0
8|17

En İyi Kız Görüşü

• Dinlenmelisin ağrılar geçesiye kadar. Ağrılarla beraber sakın yapma kasların zedelenir.

1|0
    0|0
    • spora devam etmezsen alısamazsın dediler ama

• Hamlama yani ağrı ile beraber spora devam edersen kaslar zedelenir ve mahvolur. Kim diyorsa mesleğinden istifa etsin. O ağrıların geçmesi lazım. Geçince tekrar yap bir daha ağrı olmayacak. Ama eğer geçer geçmez başlamayıp aradan günler haftalar geçip başlarsa yine olur ağrı. O yüzden geçer geçmez başlamalısın.

• anladım tesekkurler:)

Erkekler Ne Diyor 17

• hiç geçmesin ya çok zevk veren bir acı hele omuzda falansa off çok iyi lanet şey

zevkini çıkar boşver geçecek zaten zamanla :D

1|0
    0|0
    • nesi zevkli ya bacaklarımdan kalkamıyorım:)

• işte o hani basamıyorsun ya üstüne ben birden kalkıyorum bacakları şak diye açıyorum falan seviyorum o acıyı :D:D mazoşistte değilim ama o ağrı güzel ya :D sen de kalkma boşver bu gün yat :D

• Ilık değil soğuk suyla duş alırsan iyi gelebilir

1|0
    0|0
  • kas gevşetici al hafifletir ama çalışa çalışa 1 haftaya geçer

1|0
    0|0
  • hamlama ağrısı masaj yaptır kreçlenme oluşmuştur kırılsın hepsi sonra işleyen demir pas tutmaz hesabı yap :)

0|0
    0|0
  • seks yapınca geçiyor

0|0
    1|1
  • Dinlenme şart.

0|0
    0|0
  • Dinlenmeyle.

0|0
    0|0
  • Kaslardaki gelişmeyi gösterir. Kasların toparlanması için proteinli yiyecekler tüket (tavuk yumurta en ucuzları) . Sporcuyum ciddiye alın beni yaş 18 diye kimse takmıyor zaten :D

0|0
    0|0
  • google

0|0
    0|0
  • ılık sıcak duş. yap uzun sğre kal ama

0|0
    0|0
  • Neren?

0|0
    0|0
  • agrı kesici al bir haftaya düzelirsin

0|0
    0|0
  • dinlemen lazım

0|0
    0|0
  • 1 güne ağrısı hafifler

0|0
    0|0
  • hatun seksi beyler toplanın mevzu var

0|0
    0|0
  • Banyo yap uyu bide iyi bir terle bakalım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kas gevsetıcı ıc mutlaka

1|0
    0|0
  • sicak dus. sevdigin yemk. agri kesici. dinlenmk bu kadr :) sporuna yapmaya devm ediceksin bir hafta bile surmez zaten.

1|0
    0|0
  • Ilık suyla duş al ve kas gevşetici jel kullan.. 1gün agrı olur ondan sonra geçer..

1|0
    0|0
  • Ilık bir duş al ama sıcak olmamasına dikkat et.

1|0
    0|0
  • Kas gevsetici canim iyi geliyor eger o yoksa 2-3 gune yerinden zor kalkarsin :/

1|0
    0|0
  • geçmez. hangı sporu yapıyorsan bırakmadan üzerıne gıdeceksın. o zaman geçer ve bır daha olmaz:)

0|0
    0|0
  • Alışmak gerek zamanla

0|0
    0|0
Yükleniyor...