İnternet explorer tarayıcıda bağlantı sorunu çıkıyor. Neden olabilir?

internet explorer tarayıcısınız kullanıyorum ama nete giremiyorum.karşıma ' Su anda INTERNET bağlantınız bulunmuyor. Bağlantı ayarlarınızda bir problem yok ise destek için lütfen İnternet Servis Sağlayıcınızı arayınız.

Modem arayüzüne ulaşmak için buraya tıklayınız.'bu yazı çıkıyor.girdiğimdede internetin ayarları var bakıyorum ayarları ilede oynamak istemiyorum.bunu nasıl eski haline getirebilirim. şu an google chromeden giriyorum

0|0
011

En İyi Erkek Görüşü

• mozilla kullan internet explorerdan kaynaklanıyor o problem mozilla firefox kullan en iyisi bu artı internet explorer internet hızını düşürür

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• ayarları sıfırlarsan belki olur..bunun için araçlar >internet seçenekleri > gelişmiş bölümünde ayarları sıfırlıyorsun..herkesin dediği gibi bende aynı şeyi söylicem..internet explorer devri artık bitmiştir..chrome kullan...

0|0
    0|0
  • Google chromedan internete girebiliyor da explorer dan giremiyorsan, ya bir trojen engellemesi ile karşı karşıyasın yada bilgisayarın windows güncellemesi yaparken explorerın yeni sürümü güncellemesinde bir hata yaşanmıştır. Zaten internet explorer diğer sağlayıcılara göre çok güvenliksiz ve pasif bir sağlayıcı benim tavsiyem kullanma, illede kullanmak istersen güncellemelerini manuel olarak yap. link vermek isterdim ama veremiyorum :) googla yaz çıkar.

0|0
    0|0
  • chrome iyidir :)

0|0
    0|0
  • IE kullanma arkadaşım, hem güvenlik açıkları çok fazla hem yavaş, bırakın şu tarayamayıcıyı artık

0|0
    0|0
  • İnternet Explorer 'ı en son ortaokulda kullanıyordum,sil gitsin hiç uğraşma.

0|0
    0|0
  • internet explorer kullanan varmış hala demek

derhal sil onu def et, chorome veya moziilla kullan

0|0
    0|0
  • mozilla yada safari kullan.yıl 2012 explorer mı kaldı artık

0|0
    0|0
  • Explorer kullanma.

0|0
    0|0
  • İnternet sağlayıcı firmanızın müşteri destek hattını arayın belki onlardan kaynaklı bir problemdir.

0|0
    0|0
  • bu devirde hala internet explorer kullanan mı var ya yuh :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...