Derbi? Fenerbahçe vs Galatasaray? Ezeli rekabet ebedi dostluk?

15 senedir kendi sahasında yenilmeyen Fenerbahçe'mi? Yoksa engelleri aşmak isteyen Galatasaray mı?

Derbinin Galibi sizce kim olur ve neden?

Ben fanatik bir Fenerbahçeli olarak son 3senedir Galatasaray'ın bizi yenmesini istiyorum çünkü her sene aynı terane ile lsf söylemek sıktı biraz işin içine heyecan gelmeli madem ezeli rekabet ezeli derbi biraz heyecan katılsın ve Fenerbahçe Galatasaray derbisi bence senede birer maç fazla olmalı diye düşünüyorum çünkü bu 2 takımın derbi havasında Türkiye ye soktuğu hava her zaman ayrı bir zevk veriyor...

LÜTFEN seviyeli yorumlar olsun emin olun fazlasıyla fanatik bir insanım lakin küfür vs olması iyi değil artık bunları aşalım...

• Fenerbahçem Yener.
    27% (3)40% (4)33% (7)Oy Ver
  • Galatasaray yener.
    64% (7)50% (5)57% (12)Oy Ver
  • maç berabere biter. olaylar çıkar...
    9% (1)10% (1)10% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Lütfen görünüşünüzü yazınki daha çok kişiye ulaşalım anket sonucu alalım.
Evet gençler bu kadarmı yorumlarınız? Hadi anket patlaması...

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• 16 yıldır değişmeyen cümleler
    1-Bu sene Fenerbahçeyi kadıköyde yeneceğiz
    2- Bu sene kesin yeneceğiz
    3- Bu sene çok farklı kadromuz var kesin yeneceğiz
    4- Bu sene sizi kesin yenip şampiyon olacağız
    5- Yeni teknik drektörümüz çok iyi kesin yeneceğiz
    6- Bu sene hiçbir şey belli olmaz bakarsın yeneriz
    7- fenerbahçe bu sene çok kötü kesin yeneceğiz
    8- Maçın galibi % 100 6alatasaray rüyasını gördüm
    9- Ben inanıyorum galatasaray bu sene sizi kesin yenecek
    10- Evi arabayı sat 6alatasaraya bas kesin yenecek.
    11- maçı konuşmaya gerek yok kesin yeneceğiz
    12- Kadıköye yenmeye gidiyoruz vs. vs. vs.

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 7

• heycan bitmediki hiç kadıköyde kupa almak kadar heycanlı bişey var mı.
    vardı Fenerliler için. 6-0 lık maç. ben fenerin kendi sahasında gs ye 15 senedir yenilmemesiyle övünmesini yadırgamıyorum. bende olsam bennde dile getirirdim ama bu altı sıfır muhabbeti gerçekten çok sıktı. kaç sene geçmiş hala altı sıfır bizde 7 sıfır yendik.
    derbidede tabiki Galatasaray kazansın isterim ama. gerçekte hak eden iyi oynayan kazansın.

1|0
    0|3
    • Tamamda arasından yüz yıl geçmedi. 7-0 diyor :D

• sen ne diyorsun soran. seviyeli cevaplar diyorsun. seviyeli cevap vermişiz. sen seviyesizleşmişsin. dalga geçerek. önce o uyarına kendin uy. seviyeli yorumlarmış peh.

• ben altı sıfırı halen her gün konuşmak. 7 sıfırı konuşmamız gibi saçma oluyor diyorum. algıların kapalıysa gelişimin tamamlanmadıysa. kavrayamıyorsan. soruda sorma. hadi kaybol.

• Şimdiden kestirmek çok zor beraberlik bile işimize gelir ama inş şeytanın bacağını kırıp kadıköyde yeneriz FB yi.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçem

0|3
    2|2
  • İki takımı da tutmuyorum, Kadıköyün bir büyüsü var ve fener en kötü zamaninda bile en az berabere kaliyor. Hele bu maç gs maçı olduğu zaman daha da motive oluyorlar. Ben Fenerbahçe nin kazanacığını düşünüyorum hatta bir süpriz farkta gelebilir.

0|0
    0|0
    • Orası bam başka bir stat orası ne alisamiyen'e benzer nede Devletin statdı olan Türk Telekom a benzer. Orasi dosta cennet düşmana cehennem olmak için yapıldı.

• 2-1 alıcak fenerbahçe onlar kumda oynasın 16 yıl olucak.

0|1
    1|1
  • Galatasaray yener.

0|1
    0|0
  • Olacak olanı söylememi istiyorsan Fenerbahçe yener.

Kendi fikrimi istiyorsan Fenerbahçe yener.

0|0
    1|1
Yükleniyor...