Birini seviyorum onun beni sevip sevmediğini bilmiyorum, ne yapmalıyım?

Şimdi yaşlarınızın kaç olduklarını bilmiyorum belki benim yaşımda benden büyüksünüz neyse ablalarım arkadaşlarım sorum şöyle.Şimdi birini seviyorum onun beni sevip sevmediğini bilmiyorum.Muhabbet kurdum tanışalı 1 hafta filan oluyor hemen çıkma teklifi etsem olmaz aradan iyi bir zaman geçsin en azından.Onun yaptığı beni gördüğünde gülümsemek ben de onun arasıra hatrını sorarım nasılsın iyi misin diye vs. ya şimdi ne yapmalıyım sizce siz de karşı cins olduğunuz için anlarsınız herhalde.Hiç tecrübem yok ne yapayım iltifat bakışma (ara sıra bakmıştım o da farketmişti) vs..Evet ayrıntılı cevap yazarsanız mutlu olurum ...

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Bence ona iltifat et ama abazalar gibi değil kokun çok güzel parfümünün adı ne falan diyebilirsin bu onun çok hoşuna gidebilir yada gözlerinin güzel olduğunu falan söyle ona sonra boş bi zamanı olup olmadığını sor ona eğer olumlu cevap verirse oda sneinle buluşmak istiyordur. buluşma yerini seçmeyi ona bırak öküzlük edipte surada buluşalım deme. ona seçenekler sun mesela kahve içmeye, etrafınızda oturup konuşabilceğiniz bi park varsa oraya, küçük atıştırmalıklarla pikniğe yada sahile gitmyei öner ona. sinamaya gidelim deme ilk buluşmada kızlar ilk buluşmada sinemaya gitmeyi pek tercih etmiyor karanlık ortam olduğu için yakınlaşmalar olabilir diye. buluşmayı kabul ettiğinde seni sevgili adayı olarak buluyor demektir. buluştuğunuzda ise onu güldür eğlendir kibar davran ama çok yapmacık olma kısaca herzamanki gibi ol ama daha nazik yani daha sonra sevgili konularına gir hangi aydaysanız ona göre birşeyler de şuan sonbahardayız mesela sonbaharı çok severim sıcacık kahvem yağmur yanımda sevdiğim kız çok huzurlu geliyor kulağa demi ? gibisinden şeyler söyle kızın hoşuna gider. sonra onun fikrini al. en sonunda teklifini et ama skaın sakın sakın benimle çıkar mısın deme çok çocuksu bir görünümün olur hoş olmaz. sevgilim olur musun ? biriciğim olur musun ? gülüşüm olur musun ? gibisinden şeyler de ama sana özel olsun bu cümleler mesela facebookta çok bilindik şeyler var burnunu öpeceğim minik kadın olur musun ? gibi. onlardan birisini söyleiyim deme sakın eğer oda görmüşse rezil olursun. birde ilk buluşmada sakın dudağına yapışma seni yanlıs tanır. elinden tut sarıl en son vedalasrıken burnuna küçük bi öpücük kondurabilirsin veya alnına daha uzun bi öpücük. kızların çok hoşuna gider. iyi şanslar :)

0|1
    2|0
    • Teşekkürler. sağolun.Da ben hemen buluşma yerini ayarlamayı düşünmüyorum aradan biraz zaman geçsin o da olur ama benim şöyle bir düşüncem var şimdi iltifat etsem tersler filan diye korkuyorum ya!

• hayır hayır muhabbetini kesersen başkalarına fırsat verisin. muhabbet edeceksin ama her konudan sürekli iltifat edersen bıktırırsın ve yalan söylediğini düşünür hani her dakika mesaj atmaktan veya her dakika yanında olmaktan kaçınmalısın konuşmak için mesaj at bazen ama bu konusmalar çok uzun sürmesin 2-3 saat konusturma kızı yoksa konusucak birşeyin kalmaz yakında saçmalarsın farkında olmadan. birsüre sonra ilk mesajı o atar zaten o zaman daha samimi konusabilirsin

• Tamam teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 5

• sadece bakmakla meraba merabayla olmaz yavas yavas samimiyet kurmalısın yoksa öyle damdan düşer gibi teklif olmaz kendine alıştır ilgini belli et ama yavas yavas acele edersen korkutursun

0|0
    1|0
  • bence bir fırsat yaratıp havadan sudan bir konuşma başlat...çok abartılı olmadan iltifat et.saçın güzel gözün güzel misali ve bir yerde çay yada kahve içmeye devam et..tepkisine göre yön çizersin..ilk etapta naz yapabilir bayanlar..duruma göre davranırsın..ilk yaklaşımın bu olabilir

0|0
    1|0
    • Havadan sudan konuşuyorum zaten ona çok önceden başladım kendime dikkat ediyorum saç vs.iltifat daha etmeedim yarın edebilirim bakalım sağolun.

• Biraz daha bekle bence daha çok erken kız derki daha bir haftadır konuşuyoruz ne acele ben olsam öyle derim en azından hem 1 hafta bir insanı tanımak için çok az bir süre bakalım istediğin gibi birimi biraz bekle en azından tanışalı bi 1 ay olsun

0|0
    1|0
  • bu kişiden kişiye degişir,mesela ben bana iltihaf eden erkeklerin yılışık oldugunu düşünürüm ve muhattap bile olmam bidaha.hatta dha 1 ay olmadan seni seviyorum ayakları cekmesinden nefret ederim.

0|0
    1|0
  • Bak arkadaşım, ilk önce fazla zaman kaybetme derim, çünkü kızlar sonra kanka gözüyle bakıyordum falan ayaklarına yatar. Direk git teklif et, yok kabul etmezse sorun sende değildir istemiyordur böyledir yani... Kabul ederse ne mutlu...

0|1
    1|0
    • Sizi anlıyorum da daha yeni tanışdık hemen teklif etmek de abazalık olur ben biraz daha muhabbeti koyulaştırıp 1-2 hafta sonra teklif edeyim diyorum siz ne dersiniz iyi fikir mi?

• yolun açık olsun iyi bir şey olursa haber ver

• Tabiki sağolun.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...