Sporu kilo vermek için mi iyi görünmek için mi yapıyorsunuz?

Hangi sporları tercih ediyorsunuz? hayatta spor sizin için ne kadar önemli?

0|0
27|83

En İyi Erkek Görüşü

• sporu seviyorum ve hayat biçimi olarak benimsiyorum umarım gücüm yettiği sürecede yaparım. zaten bunu yaparken diğer seçeneklerde kendiliğinden oluşuyor:)

2|1
    0|1
    • Yerinde bir bakış açısı ve uygulama.

Öncelikle : beden emanet, hakkıyla bakılmalı ve formda tutulmalı, akabinde kendine saygı ve sağlık için dikkat edilmeli, kilo ve iyi görünmenin sonucu formda ve sağlıklı bir beden.

• Alışkanlık olduğu için yapıyorum☺️

• Aynı fikirdeyim dostum bir süre sonra yaşam biçimi haline geliyo , toplumda spor yapan insanlar genelde ön sıralarda oluyor ;)

Erkekler Ne Diyor 82

• sagligim icin yapmaya karar verdim:)

1|0
    0|0
  • Hayir ikisi de degil, 15 yil spor yaptim, derecelerim var, kariyerime milli hakem olarak devam ediyorum ama ne kilo vermek icin ne iyi gorunmek icindi, sadece zevk aldigim birsey yapmak, kafa dagitmak, biraz gezmek, yeni insanlar tanimak ve en onemlisi mal mal yatmak yerine birsey yapiyor olmak icindi.

1|0
    0|1
  • Sporu sagligim icin tercih ediyorum ve guzel bir fizige sahip olmak icin ve bunuda bir spora sigdirdim yuzme

1|0
    0|0
  • seninki ideal mesela. spor sağlıklı hissettiriyor aynada yağlı bir ben yerine fit bir beni görmek arasında baya bir fark var bu insanı iyi ve güçlü hissettiriyor

1|0
    0|0
  • Tabi iyi görünmek için kilomu idealde tutmak için yapıyorum. Fitness yapıyorum ama öncelikli sebeplerim bunlar değil daha çok fit ve sağlıklı olmak için yapıyorum..

1|0
    0|0
  • Spor yapmak ne yasam bicimi ne de kilo alip vermek icin yapilmali. Vucudun hareket ettikce dusunme olayi yavasliyi ve stresden uzaklasiyorsun. 3 saatlik sporda yorgun bir vucut ve dinlenmis bir zihinle basliyorsun. Guzel vucut ve saglik bunun bonusu.

1|0
    0|0
  • esneklik, kondisyon ve fit bir vücut için spor yapıyorum. bir noktadan sonra alışkanlık haline geliyor zaten :)

1|0
    0|0
  • Fit, kaslı (abrtılı olmayan) ve göze goş gelen bir vucuda sahip olabilmek için. Ama en önemlisi ise sporu bir yaşam tarzı olduğu için yapıyorum.

1|0
    0|0
  • Spor benim yaşam tarzım :))

1|0
    0|0
  • Saglıklı kalmk için

1|0
    0|0
  • Saglik icin

1|0
    0|0
  • Diyabet riskini azaltmak için yapmaya karar verdim ama spor aletlerim yok spor salonuna gidecek vaktim var param yok.

0|0
    0|0
    • Evdede çalışabileceğin hareketler var bunun için spor salonuna gitmek zorunda değilsin sen yeterki iste

• peki o zaman da bu aralar hastayım ishal olduğum için çalışamıyorum ve şunu belirteyim yazlığımda koşu bandı var en azından ama kışlıkta kardiyo yapmam gerekiyor sağlıklı iken haklısın..

• 170 kiloydum spor sayesinde 100 kilodan kurtuldum

0|0
    0|0
  • Sağlıklı hissetmek icin desem inanirmisin?

1|0
    0|0
  • Fitness sız bir hayat olmaz her şey var bunun için de yaşam tarzı oldu artık

0|0
    1|0
  • Vücut Geliştirme- Sağlıklı olmak için yapıyorum.

1|0
    0|0
  • Sporu her iki durum için yapıyordum.
    Yoğun iş temposuna girdiğin vakit zaten önceliklerin değişmeye başlıyor.
    Spor kesinlikle bir öncelik ama rafa kaldırmaya başlıyorsun.

0|0
    0|0
  • kendim için yapıyorum. spor hem moral olarak, hem sağlık olarak, hem de psikolojik olarak beni iyi hissettiriyor. arkadaşlarımla buluşuyorum.

yüzme, su topu, yelken ve surfle ilgiliyim. 7 yaşımdan bugüne düzenli olarak devam ediyorum.

0|0
    0|0
  • Vücut fit gözüksün diye

0|0
    0|0
  • Spor yapında spor yapıyorum diye kendinizi gökyüzünde felan sanıyorsunuz vücudunuzu sergiliyorsunuz felan bu şey eziklikten başka bir şey değil

0|0
    0|0
  • Lanet girsinki spor hic yapmiyorum ihtiyacimda olmadi cok sukur. Ama ben cok yiyorum kilo alamiyorum az yiyorum kilo veremiyorum yani yeminle hep fit dolgun gobek yok ama iskelette degil. Nazar degmesin insallah. Mesala daha yeni gece bak iki durum ciger yedim ve yatacam kilo almam lazim ama bir turlu yok ve her gece boylw gerisini siz dusunun artik...

0|0
    0|0
  • Yapmıyorum vaktim yok önemi de yok

0|0
    1|0
  • Iyi gorunmek için

0|0
    0|0
  • İyi görünmek..

0|0
    0|0
  • bana bahsedılmıs bedenın gercek yuzunu ogrenmek ıcın yapıyorum..

0|0
    0|0
  • Kilo almak için yapıyorum yiyip kilo alamayanlardayım boy 1.82 kilo 68 daha önceden de dövüş sporlariyla ugrastim şu an vucut makine gibi fakat kilo olmayinca kıyafetlerden birsey belli olmuyo bu yuzden tekrar basladim spora daha iyi goruntu için
    Not: Kimse gelipte sağligim icin yapiyorum demesin herkesin amaci goruntu kimse ölcek durumda olmadiktan sonra spor yapmaz anca o yağlı kıçlarini eritip guzel gorunmek icin giderler

0|0
    0|0
    • Bu arada kilo vermek isteyen arkadaşlara sportif karate , kickbox ve mma öneririm fitness a gore daha agir antrenmanla karsilasicaksiniz daha fazla kalori enerji aticaksiniz

• Kızlar kilo vermek için erkekler kas yapmak için yapar sporu sana önerim genç bayan protein ağırlıklı yemek yiceksin yağlı şeyler olabildiğince az tüket yumurtayı kahvaltılarda eksik etme 3 tane yiyebilirsin yağ yakma özelliği var okey

0|0
    0|0
    • Bu öneri kimeydi :) ?

• ☺️ Allah versin demekten alıkoyamadım kendimi 😂😂

• Öyle deme üzülürüm sonra

• Daha iyi görünmek için.

0|0
    0|0
  • bodybuilding yapıyorum. herkesın saglıklı yasamak ve yaslanmak icin spor yapması gerekır. ne demısler saglam kafa saglam vucutta bulunur.

0|0
    0|0
  • Sağlığım için yapmaya başladım.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    52

Kızlar Ne Diyor 27

• www.kizlarsoruyor.com/.../a17326-bayanlara-ozel-mucizevi-fitness-programi-30-days-shread

Bunu yapıyorum ben. Her ikisi için de yapıyorum denebilir :)

0|0
    0|0
    • Muhteşem bir program seviyeni yükseltip daha da iyilerini çalışabilirsin.

• Bence mükemmel bir başlangıç, hem spor salonuna gitmek zorunda bile kalmadan bedeninin ihtiyacı olan hareketliliği bu tür programlarla bütünleştirebilirsin

• Aynen salona gitmek zor oluyor, saatler harcanıyor. Hazırlan git gel vs. Böyle daha kolay ve zaman kazandırıyor

• Bayiliyorum yapmaya dursmiyorum yapmadan

1|0
    0|0
  • Saglik en onemlisi💪

1|0
    0|0
  • Kilo vermek.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle sağlık için.

0|0
    0|0
  • yaklaşık 2 Yıldır sporla iç içeyim.. pilates, step, cardio, trambolin yapıyorum salonda. fazla kilom yok amacım karın kaslarımın biraz belirgin olması. o yüzden pilates seanslarına aksatmadan gidiyorum. ve bir bayan olarak vücudunu çok takdir ettim, tebrikler

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim 🙏 sende harika sporlarla uğraşıyorsun tebrik ederim yardımcı olabileceğim bir konu olursa özelden yazarsın 😉

• poison girl plates yerine ağırlık bazlı karın çalışmayı denedinmi hiç?

• ağırlığı bazen evde çalışıyorum ancak salonda ağırlık yok, ağırlık çalışmıyoruz.

• sağlıklı olmak ve kalmak için yapıyordum. uzun süredir de ara sıra yapıyorum. yeniden başlamalıyım

0|0
    0|0
  • Sinirimi atmak icin baslamıstım ilk basta ama sonra amacım degisti zevk aldıgım icin yapıyorum...

0|0
    0|0
  • Spor mu o da ne? :D
    Yapmıyorum ancak yapsam daha iyi görünmek ve daha sağlıklı olmak için yapardım :)

0|0
    0|1
  • Daha fit gorunmek icin tabikisi de :) yalnizca spor yaparak zayiflayamazsin. Aksine kilo alabilirsin de

0|0
    0|0
  • Sağlığım ve kendimi daha rahat hissetmem için yapıyorum. Çok seviyorum spor yapmayı.

0|0
    0|0
  • Sıkı bir görüntü için, vıcık vıcık olmamak için, kiloyu boğazımı tutarak da veririm

0|0
    0|0
  • Eğlenmek için.

0|0
    0|0
  • Formda kalmak için. 💪

0|0
    0|0
  • Sevdigim icin

0|0
    0|0
  • Boks 👊✌

0|0
    0|0
  • en basta canli hissettirdigi icin, mutlu ettigi icin sonra saglik icin

0|0
    0|0
  • Kilo vermek amaçlı

0|0
    0|0
  • güzel görunmek için :)

0|0
    0|0
  • Sağlık için

0|0
    0|0
  • Kilo almak için :D

0|0
    0|0
  • Sevgilim begensin

0|0
    0|0
  • Kilo almak için yapıyorum

0|0
    0|0
  • Ikiside.

0|0
    0|0
  • hentbol sayesinde 12 kilo verdim şu an 54 kiloyum sağlığım için ve iyi görünmek için yapıyorum

0|0
    0|0
  • sağlık için spor yaparım

0|0
    0|0
  • Kilo vermek için

0|0
    0|0
Yükleniyor...