Karşı komşumuzun kızını kocası hep dövüyor, ne yapmalılar?

Karşı komşumuzun kızını kocası hep dövüyor, ailesi gidip kızını getiriyor ama kızı bir daha geri boşanmıyo kocasınıda kaç kere uyardılar ama hep aynı hiç değişmedi sizce ne yapmalılar

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• kadına şiddet bitmedi gitti arkadaş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kocası değişmek istemediği sürece değişmeyecek. Kız adama bağımlı durumda. Bağımlılığını aşmadığı müddetçe daha çok dayak yer. Kız o ilişkiyi yok etmek zorunda.

0|0
    0|0
  • sen birşey yapamazsın salakmı bu kızlar dayak yiyip yiyip tekrar dönüyolar. dayak seviyo bunlar diye düşünüyorum bazen.

0|0
    0|0
  • valla kadınları dövmeye karşıyım ama bazı kadınlar hak ediyor çünkü türkiyede avrupa gibi en ufak bişide boşanamıyosun bazı şeleri halletmek gerekio kadın demekki hak edio ki gene kocasıne gidio

0|0
    0|0
  • Ayrılmalılar... Kadın döven adam mı olur lan?

1|0
    0|0
  • söz ile uslanmayanı etmeli tekdir tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir

0|0
    0|0
  • sıkça rastladığımız mal kızların mal erkekleri psikopatça sevme vakası..yazık ülkemizde çok rastlanıyoo tedavisi de ne yazıkki yok.

0|0
    0|0
  • suçlu kız gidiyor öküzlerle evleniyor bi kere kadına vuran adama ben erkek demem

0|0
    0|0
  • polis çağır

0|0
    0|0
  • Ona tavsiye vermekten ileri gitmemelisin. Kulak asıp asmaması onu ilgilendirir.

0|0
    0|0
  • geri dondugune gore belki kiz dayaktan hoslaniyor

0|0
    0|0
  • bizene sanane boşanmıyosa

0|0
    0|0
  • Sen onlara akıl mı vereceksin gidip ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ahh keşke elimizden bir şey gelse bizim de yan taraftaki adam karısını dövüyo annem karısma diyo off keşke bir şey yapabilsek bir şeyler yapamıyorum diye kendimden nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • belki siddetten hoslaniyor.

0|0
    0|0
  • Bizimde üst komsumuz oyle hergun gece 3 4 hep dyak nasıl dayanıyor bılmıyorum adam ıcıp gelıyor sorunca sevıyorum dıyon ben boyle sevgının içine...

0|0
    0|0
  • Mazoşist.

0|0
    1|0
  • bizde de var bi komşu öyle.

olan bişey yok. ayrılıp birleşiyolar bin kere.

0|0
    0|0
Yükleniyor...