Spor yapanlar toplanın?

Spor yapanlar toplanın ben spora başladıgımda 27cm kol vardı 5 ay biticek kol 33cm oldu 5 ayda 6cm büyüme sizce iyimi? Veya sizde ne kadar gelişim oldu gelişimim yavaş gibi hissediyorum beslenmeme ve antremanıma çok dikkat ediyorum uykumuda oldukça yoluna soktum ama gelişimim iyi degil gibi :/

Güncellemeler:
Boy 1.75 Kilo 71 kol 33 omuz 48-49 gögüs 38-39

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Benim gelişmem de aynen böyleydi, 5 ayda 27 cm'den 33 cm'e çıkmışı kolum. Fakat ben evde antrenman yapıyorum 3 senedir, salona gidecek pek zamanım olmuyor...

Bu iş düzenli antrenman ve beslenmeden geçiyor, uyku da önemli ama aslında hiç bir şeyi tam periyodik yapmamak da gelişimi arttırıyor. Yani "Vücudunu şaşırt" bu çok önemli...

0|0
    0|0
    • vücudunu şaşırt derken her ay farklı program yaptım arada 3. ayımda programım 3 gögüs 3 sırt 1 önkol 1 arkakol - 3 önkol 3 arkakol 1 sırt 1 gögüs - 3 bacak 3 omuz setler 4-5 ser olarak çalıştım geri kalanı önkol - gögüs

• Bişey sormak istiyorum 5. aydan sonra gelişiminiz nasıl oldu?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Basta ölçü olarak daha iyi ölçüler alırsın hızlı gelişir vucut farklı tepki verir yeni olduğu için fatklı bişey sonucta

0|0
    0|0
  • iskelet gibi adamsın

0|0
    0|0
  • Hocam ilaç mı kullanıyorsun?

0|0
    0|0
  • 2 ayda 3 cm gozlemledim ben. Normal gibi

0|0
    0|0
    • İlk 2 ay benimde 3cm felan artmıştır büyüdükçe yavaşladıgını biliyorum fakat biraz fazla yavaş gelişim var gibi

Yükleniyor...