Spor salonunda tayt giyme yasağı neden erkeklerde var hangi mevzuatta yazıyor bu?

Bir spor salonu beni telden aradı bende pilates kursu düşünebilceğimi ve gelirken tayt giymek istediğimi dile getirdim (kıyafet özgürlüğü yok mu bu ülkede) bana verilen cvb tayt giyemezsiniz çünkü erkeklere yasak giyseniz bile en kötü üzerine şort giymek zorundasınız nedeni iste mevzuatta böyle yazıyormuş yahu hangi mevzuat bu bana açıklarmısınız? kızlar o taytı direk giyip geziyorsa ben neden giyemiyorum neden benim hakkım kısıtlanıyor bir fikri olan varmı? not: şimdi hiç tayt her tarafını gösterir ondan falan gibi laflar etmeyin bende çok iyi duruyo ve hiçte öyle bir tarafım görünmüyo okadar kızlardada görünüyo zaten ona bakarsa...

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

• Topuklu ayakkabı, küpe gibi tayt da erkekler için uretime başlamış sonradan kadın tarafından sahiplenilmiştir.

Burada senle 70 yayaşındaki ilkokul mezunu gibi konuşan insanlara aldirma. Ülke gençliği işte...

Herkes türbana baş örtüsüne özgürlüğ savunur, burada sana kırık mısın derler. Evet kırık, sana ne?

Her zaman dediğim gibi çıplaklık özgürlüktür dileyen çıplak gezer, toplumun saçma sapan dayatmaları ve tabularını silin aklınızdan artık.

Kimine göre kol gözükmesin kimine göre saç gözükmesin kimine göre meme... Yahu bana göre de çıplak gezilebilmeli sen bunun kısıtlamasını yapamazsın. Dileyen erkek de crossdresser olur sütyen takar gelir, KA-RI-ŞA-MAZ-SIN !

1|1
    1|0
    • yorumlar için çok teşekkür ederim tmmyle aynı düşnüyoruz ki ben okadarını bil istemedim ya dedmm şurdaki spor salaonundaki 10 kızın 9 u taytlı bende tayt giyebilimyim dedim çok şeymi istemişim sence?

• birde sanki lutfediyorlar ne diyo biliyormusun hadi giyin madem ama üstüne şort giyin baksana şunlara sen benim yerimde olsan ne dersin

• Hoşt derim öylesine

Kızlar Ne Diyor 7

• Cunku artik erkekler kizlara degil erkekler erkeklere ilgi duyuyor o kadar kas yapiliyor vs. Guzel guzel vucutlar ee herkestede seytan nefis var o olay yasanmadan onunu kesmisler iyide olmus

1|0
    0|0
    • bu konuda dürst davranıcam kaslı badici erkekler olursa o spor salonunda bakardım :)

• tamam ya sende bu akil olunca kilotlada cikarsin sen git giy caktir rahatla hadi

• afedrsin ama oda benim isteğim altında istersem yaptırım bir kız karar vermez buna bilmem anlatabildimmi.. hem bence düşünerek konuş şimdiyi bilmem ama ileride sana her gün yapacak birileri o eylemi bence çok kötüleme nasıl dayanıcaksın :)

• memleketin civisi cikmis adamlar tayt giyiyo bismillahirahmanirahim..

1|0
    0|0
    • zaten tayt erkek giysisi on bin kez yazım ve sen giyeibliyorsna ben hayli hayli giyerim

• yapma fırat abi dogru yol degil senin ki

• Değişik bişi hangi erkek tayt giymk isterki

0|0
    0|0
    • yaa neden istemeylim arkdaşlar tayt zaten ilk erkekler için üretilmiş bir giysidir... hemde çok rahat... hadi hepsibi geçtim bu benim isteğimi onlarmı yargılayacak ve bana o giyen kızlarla eşit hak neden verilmiyor ben 2. sınıf insanmıyım neden ben giyemiyorum kadınlar her konuda hak hak diyoda burada neden böyle oluyo?

• Kabul etmelisin ki tayt kızlara daha çok yakışıyor

0|0
    0|0
    • ben çok güzel duruyo diyorum zaten orda bir sıkınıt yokki :) ama benim giymem engelenemez birde klasik erkek tipi değilim ben bende öyle durmuyo kız gibi olmasad aiyi duruyor hem onları bu ilgilendirmez bile bana yasak koyamazlar diyorum ben sadece

• Sende giy o zaman hem protesto etmiş olursun

• almazlarki içeri bize kız gibi nazik bir muamelede yapmazlar hep kızlar yapabilir o eylemleri birtek birde dayak yeriz oranın kapıcısından güvenliğinden :S :S nerdeee

• Erkekler de giyerse yandık kızlara diyorlar giymeyin diye

0|0
    0|0
    • ben giyin diyorum wlla hem güzel duruyo hem çok rahat :) ama benim giymem böyle mevzuatlar ile engelleniyor sinir oluyorum sinir ne demek yaa yasak

• Şaka mısın tayt ne ya

0|0
    0|1
    • kızlar giyebiliyorsa benimde hakkım var sanırım sen geri kafalılardan birisn

• pantolon pantolondur gömlek gömlektir ne demek erkeklerden aldınız hepsni?* ben giymeyin dmeiyorum giyin ama bizde istedğimizi giyeriz karışmayın karışırken düşnğn

• Bence sen ruhundaki kadinsiligi bu tarz da ortaya koyuyosun daha cevap vermiycem iyi gunler sana

• yasaklnmasi hos olmamis. ama giysen de hos olmaz. rahat biliyorum ama gitmiyver bisey olmaz esfmn giy.. . herkes seyine mi bksin istiyosun.

0|0
    0|0
    • hayır canım niye giymeyeim ben giydirmiyorlarsa gitmem hep kadınlara haksızlık var diyen kadınlar nerede şimdi hadi korusalarya benimde hakkımı hep hek kendilerine gelincemi cinsyete göre kıayafet olurmu hem benim şeyim belli olmuyo öyle diğerleri gibi değil sıfır görünüyo :)

• heee dayağı yiyeim sonraaa... bize kız gibide davranmazlar ordada eziliyoruz direk pataklar güvenlik görevlisi falan atar kız olsam bişey diyemezler ne yaparsa yapsın :S

• :/...

Erkekler Ne Diyor 8

• la kırıkmısın sen eşortman giy

1|0
    0|0
    • orası seni ilgilendirmez ben nasıl yasak ederler onu diyorum ben o noktadayım

• yaa orası onları nedne ilgielnriiyo kızlarda çaktırmak istiyo ozman onalr giyip geziyorsa benimde hakkım diyorum ben sadece?

• neyse allah ıslah etsin seni

• İlle rahatlık arıyorsan al şortunu yanına o da rahat, tayt nedir erkekte görüntü kirliliği

1|0
    0|0
  • spor yapan kızların göz zevkini bozmamak hayattan soğutmamak için

0|0
    0|0
    • onalrda bizimkinş bozmasın ozman bende kafa göre bişeyler diyim olurmu

• Kardeşim bu ülkede her şey saçma.

0|0
    0|0
    • yaa kızlara neden her giysi serbst şimdi atıyorum bir kız oraya erkek thrti ile gise onu çıkartıcaklarmı? sence bana dedikleri gibi yok sen giremezsin mevzuatta yok derlermi kızlarada?

• Demezler , işlerine nasıl geliyorsa onu yapıyorlar.

• birde kadını nasıl azarladım telefonda tamam beyefendi tamam dedi hiç tek kelime yok insan derki öyle olurmu sizde giyinin istedğiniz gibi falan der yaa

• Tayt mı o erkekler için de var mı hahah

0|0
    0|0
    • zaten ilk erkekler için çıkmışır kadınlar herşeyi olduğu gibi onalrıda elimizden almıştır

• haklısın * sırf taytlı popolara inat bende tayttan penisimi sergilemek istiyorum belki ne var l*n g*t göstermek suç değil de s*k göstermek mi suç

yürü be abi siyah iç gösteren taytı giyeceksin bir gezeceksin o zaman ne oulyor bakalım linç ederler ama g*t gösterince sorun yok demi oh be döktüm kinimi.

0|0
    0|0
  • Boyle bir goruntuyle karsilamak istemedikleri icin olabilir
    lh6.googleusercontent.com/.../nJ6K7m_vOkC13oy2YzEtETpV-MgRTzuysPU27EZgDiJCGGF7-G8yad74BkV8qdao2PytyBXBPamSgnA4y3UTh0giTkxfEYG5ZcYELYgOxFWZ25REqMiqsBTGPJ1cJeXyjW_v=w467-h315-nc

Saka bir yana kimsenin ozgurlugu kisitlanmamali bence
    Ben su sekil giyinirim o su sekil giyinir herkesin hayatina kimse karisamaz!

0|0
    0|0
    • Hahahahah

• Haha yapilan espiriye gec guleni gordum de bir gun sonra guleni ilk defa goruyorum :)) @Eientia

• Eerkeklere taytbozgurlugu gaylara senlikk erkeklerin onnkismi cok hos duruyo <3

0|0
    0|0
    • hayır neden yasak onu anlsam

Yükleniyor...