Giyinme sıralamanız nasıldır?

evinizdesiniz ve banyodan çıktınız bornozunuzu çıkarttınız giyinip dışarı çıkacaksınız. giyinme sıranız ne şekilde olur?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Önce kot pantolonumu giyer üzerine de don giyerim. Üstüme bir şey giymeme gerek yok. Sıcak zaten. Çıkar gezerim...

2|2
    0|0
  • Bakırköye gidecek arkadaşlar önce pantolon giysinler sonra üstüne külodu giysinler.Zaten polis ekibinin ücretsiz servisiyle hastaneye hemen varırsınız..

0|0
    0|0
  • link sen böyle çıkıyon galiba dışarı...

0|0
    0|0
    • olayın benimle alaksı ne? ben sadece sıralamayı merak ettiğim için sordum

• şimdi bişey dicektim ama neysee...

• :) söyle içinde kalmasın, zaten bu saatten sonra senden gelebilecek her türlü tepkiye alışmış sayılırım.

• önce tişortumu giyeyim,sonra pantolonu cekerim tisortu içeri sokarım. sonra külot sonra da sütyen.

3|1
    0|0
  • Önce iç çamaşırı giymek lazım, sonra sütyen. Sonra tişörtümü giyerim öyleyken saç makyajımı yaparım sonra şortumu giyer çantayı kontrol eder ayakkabımı giyerim

0|0
    0|0
  • ic camasir gimedin cikiyorum hahahaahah

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• önce külot sonra atlet..ilk bölüm biter :)

sonrasında tişörtüm ve pantolonum..ikincide bitti :)

3.olarak çorabım sonrasında saç bandım..daha sonra saatim gözlüğüm parfümüm ve ceketim ince tabi :D

ve en son olarakta ayakkabıyı alırım çıkarım :)

0|0
    0|0
  • önce çorap, sonra boxer, atlet, pantolon,tişört veya gömlek, kışın ceket yazın yok, en son ayakkabı tabi

0|0
    0|0
  • Önce ceket, sonra gömlek, sonra atlet, sonra pantolon, sonra da iç çamaşırı.

1|1
    0|0
  • iç çamaşırı-üst-alt-çorap

0|0
    0|0
Yükleniyor...