Sevgilimin aklı kuzenine kaydı :( ne düşünüyorsunuz ?

seni çok sevmiştm ama bu yaptığını yediremiyrm , eğer beni gerçekten seviyor olsaydın bırak aklının kaymasını başka birini düşünmezdin bile, bunları hakedicek herhangi bi yanlışım olmadı benim . tam tersine seni kaybetmemek için çalıştım didindm hp , bu yaşına rağmn ne istediğini bilmeyen bi erkekle birlikte olmanın geleceğm aısındanda tehlikeli olduğunu daüşünüyorum . zaten uzun bi süredir senin kafa karışıklığının yüzüneden mutsz olan hep ben oldm . inş öyle bi hyatın olur ki beni kaybettiğine değr yazdm ve yolladım :( aldatma dedğimde bi aydır kuzeniyle mesaj laşıyormş kız kanına girmiş dayısına danışmış benimki daısıda olur gözüyle bakmamş benimki de vazgeçti kuzeninden ama ben kaldıramadım bunu ... sizce sonumuz ne olur ben bunu attım ama çok sevyom :( ilkim herşeyim o benim .. mesaj ı attım aramadı da sormadı da hiç açık kapı bırakmamışım di mi :(

Güncellemeler:
dayısı sana böyle böyle kız olur o olmaz diye uyarmış sonra da var zaten öyle bi kız allh var çok iyi biri ama aklım karıştı yazmış
kuzeni fransada yetişmiş büyümüş türkiyeye gelmiyo benimkide gitmiyo fransaya gidemez mesleğnden dolayı
Eğer iki kişi arasında kaldiysaniz ikincisini seçin çünkü birinciyi gerçekten sevseydiniz ikincisi olmazdı! yazmış facesine :((((

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• salla gitsin ya böyle nankör deger bilmez erkeklerden nefret ediyorum. ayrıca ilk milk gecer gider önemli olan sni mtlu eden biriyle olmak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• O sadece öpüşmeyle kalmamıştır merak etme kız ne de güzel saf ve temiz gibi anlatmış anal da yapmıştır oralda yapmıştır her tarafını yalatmıştır dostum ama takma acı gerçekler bunlar eğlenmene bak bunları takarsan dert keder yer bitirir seni bende aynı senin gibiydim sonra acı çeke çeke olgunlaştım artık üzmüyor beni sende alışacaksın.

0|0
    1|0
  • Söylediklerinin didindm hp kısmına kadar olanı benim hain kıza atmayı düşündüm.p bir sakınca yok değil mi:)

0|0
    0|0
  • cinsel dürtülerde bitiyo olay onunla üreyip hayatına devam etmemiş o kadar senin bir eksiğin olduğundan değil

0|0
    0|0
    • evlenmeyi düşünmş ya resmenne cinselliği :( eğer dayısı olr deseymş tamam dı ama ben sonnoktayı koydm

• anlamadım vall a:S ama dayısı herşeyi söylemiş ona ya burda yetişen biri türkiyede yapamaz sonunuz kötü olr .. falan diye .. bağlayamazsn eve demş.. birde benim tanıdıklarım var yurdışaneden orda büyümşler oraya alışmışlar bakire falan değllr bide bu namusa önem veren biri bunları bilse keşkee

• gerçekçi yaklaş çocuk kendi menfaatini düşünmüş ve seni bırakmış sen bence bu duruma sevinmelisin menfaatkar birisinden kurtulduğun için

• sakat çocuklarına baka baka seni anımsar üzülme:)

0|0
    0|0
  • kuzene bak arkadaş bu kadarda olmazkine

0|0
    0|0
  • kuzenden sevgilimi olur ya

0|0
    0|0
  • Yeni bir senarist daha kazandırdık siteye hadi hayırlısı olsun (:

0|0
    0|0
  • Senin sevgilin salakmı? gül gibi sen dururken?

0|0
    0|0
    • dayısı sana böyle böyle kız olur o olmaz diye uyarmış sonra da var zaten öyle bi kız allh var çok iyi biri ama aklım karıştı yazmış

• ozaman seninde aklın karıssın benimle tanıs :)

Kızlar Ne Diyor 5

• bu kaşar kızlar kanlarına giriyo bunların ya bastan sıkı tutmak lazımm

0|0
    0|0
  • kardesi sayilir o yaa.. yemisim fransayi

0|0
    0|0
  • çok yakışıklı kuzenlerim var ama hiç birine o gözle bakmadım. kardeş olarak görürüz birbirimizi. düşününce iğrenç geliyo

0|0
    0|0
    • aynn bizdede yok öyle şey ya :((

• Kayik biri

0|0
    0|0
  • Kuzene yan göz bakılır mı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...